Кращі бездротові зарядки для смартфонів (ТОП-8) 2024 року

Зміст
Лучшие беспроводные зарядки

Не виключено, що в недалекому майбутньому виробники зовсім відмовляться від проводів, а нинішня тенденція погоні за потужними зарядками (вже аж до 200 Вт), є не розвитком, а завершенням цієї епохи. Втім, вже є досить потужні бездротові стандарти заряджання. Тим не менш, поки що необхідність у проводах є, адже не всі готові довго чекати, поки їхній телефон відновлюватиме енергію бездротового підключення і переплачуватиме за дорогі потужні ЗП. Тому ми вирішили обмежитися в нашому рейтингу найкращих бездротових зарядок 2024 року всього кількома популярними док-станціями. Відразу зазначимо, що автомобільні ЗП – це окремий сегмент, тому їх не розглядаємо.

Принцип роботи бездротової зарядки (Qi) ґрунтується на індукції без контакту між провідниками. Суть у тому, що сама док-станція з передавачем електричного струму, а у смартфонах відповідно є приймач, який отримує енергію через магнітне поле. При цьому потужність заряджання залежатиме від розміру котушки.

Кращі бездротові зарядки за ціною та якістю

Тут зібрано відносно недорогі док-станції, що підтримують потужність бездротової зарядки до 15 Вт. Такі вироби, як правило, використовуються як доповнення до традиційної провідної зарядки. Чому? Тому що не завжди є час довго чекати, поки телефон «відпочиватиме» на базі. Частіше такі платформи знаходять застосування вночі або коли в будинку багато гаджетів з підтримкою Qi, і не хочеться постійно шукати дроти і міняти їх один за одним.

BASEUS Swan Magnetic Desktop Bracket Wireless Charger

BASEUS Swan Magnetic Desktop Bracket Wireless Charger

Відкриває рейтинг бездротових зарядок бюджетна база від BASEUS. Це дуже проста док-станція, яка підходить для багатьох планшетів і смартфонів як на Android, так і IOS. Принаймні точно є підтримка Айфон до 12 покоління. Важливо, що цей китайський бренд вже встиг здобути довіру, і випускає чимало корисних аксесуарів для телефонів. Конструкція має простенький, але не убогий дизайн, включає кабель типу USB Type-C. Максимальна потужність на єдиний порт становить 15 Вт при вихідному струмі 2А і напрузі 5В. Характеристики прості.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • стабільна робота;

  • нормальний дизайн;

  • сумісність із популярними моделями;

  • доступна ціна.

Мінуси:

  • прості характеристики.

Canyon CNS-WCS304B

Canyon CNS-WCS304B

Якщо не вирішили, яку вибрати бездротову зарядку для телефону, також рекомендуємо оцінити модель Canyon CNS-WCS304B. Сучасний винахід підтримує iPhone та AirPods. Універсальна док-станція «3 в 1» має просунутий зовнішній вигляд, тому можна розташовувати телефон у будь-якій орієнтації. Важливо, що телефон може ефективно заряджатися навіть у разі використання чохла – відстань зарядки не повинна перевищувати відстань 8 міліметрів. До складу конструкції цього аксесуара входить досить потужний чіп Chipvision, який підтримує Quick Charge. Цей чіпсет також контролює рівень нагріву, запобігаючи можливому перегріву техніки. Ще однією перевагою є продумана поверхня, що має протиковзне покриття.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • світлодіодні індикатори;

  • продумана конструкція;

  • захист від перегріву;

  • протиковзне покриття.

Мінуси:

  • досить масивна база.

Gelius GP-AWC01

Gelius GP-AWC01

У пошуках гарного бездротового зарядного пристрою на два смартфони можна звернути увагу на Gelius GP-AWC01. Цей гаджет приваблює чудовими технічними характеристиками за помірної вартості. Складання цього пристрою український бренд займається на китайських потужностях. Максимальна потужність заряджання на виході становить 15 Вт, при цьому виріб підходить для широкого спектру гаджетів, включаючи навушники, телефони різних виробників, смарт-годинник. Важливо, щоб відстань передачі сигналу становила трохи більше 8 мм. Конструкція якісна, використовують ефективний чіпсет, чим можна пояснити гарантію на 12 місяців з моменту покупки виробу.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • сфера використання;

  • добре покриття;

  • приваблива ціна;

  • є гарантія на 1 рік.

Мінуси:

  • не знайдено.

Hoco CW40 Noble

Hoco CW40 Noble

Найкращою недорогою бездротовою зарядкою в 2024 році, на нашу думку, є модель Hoco CW40 Noble. Цей аксесуар швидко набув популярності по всьому світу в силу своєї конструкції, вартості та універсальності. Гаджет підходить і для гарнітури, і смарт-годинників, і фітнес-браслетів, і телефонів. Одночасно можна заряджати до двох пристроїв, що є приємним бонусом. До того ж пристрій вийшов вкрай компактним. Корпус бездротової зарядки виготовлений із високоміцного пластику, сталі та силікону. На поверхні гаджети не ковзають. Що стосується відстані між девайсами та базою, вона не повинна перевищувати 6 мм.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • дуже компактні розміри;

  • якість матеріалів;

  • низька вартість;

  • популярність моделі.

Мінуси:

  • ні.

Кращі бездротові ЗП зі швидкою зарядкою

Тепер поговоримо про зарядні пристрої, що підтримують потужнішу бездротову зарядку. Їх не багато. Чому? Справа зовсім не в ЗУ, а в тому, що небагато смартфонів сьогодні можуть похвалитися підтримкою дійсно швидкої зарядки «по повітрю».

BASEUS Swan 3-in-1 Wireless Magnetic Charging Bracket

BASEUS Swan 3-in-1 Wireless Magnetic Charging Bracket

Рейтинг бездротових зарядних пристроїв для смартфонів поповнює BASEUS Swan 3-in-1. Цей аксесуар, що випливає з назви, відноситься до універсальних пристроїв. Іншими словами, ЗП підходить для різних гаджетів. При цьому модель приваблює сумісність із телефонами та гаджетами різних брендів: від Nokia до Apple. Є навіть окремий вихідний роз’єм під MagSafe. Одночасно можна заряджати два пристрої, але потужність буде меншою. При використанні заряджання для одного смартфона можна розраховувати на 20 Вт. Крім того, цей стильний аксесуар приваблює наявністю декількох зон для розміщення різноманітних девайсів, включаючи смарт-годинник.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • кріплення на магніт;

  • зони заряджання;

  • підходить для двох пристроїв;

  • невисока вартість.

Мінуси:

  • простий дизайн.

ANKER PowerWave Mag-Go 2-in-1

ANKER PowerWave Mag-Go 2-in-1

Це вже стильніша зарядка, що підтримує MagSafe і знімний кабель. Бездротове ЗУ серії ANKER PowerWave Mag-Go 2-in-1 багато хто вибирає саме для зарядки продуктів Apple, включаючи iPhone 12 та iPhone 13. У комплект може входити база MagGo, призначена спеціально для AirPods. При цьому виробник дає 3 роки гарантії на свій винахід. Не дивно, що цінник трохи вище, ніж у багатьох аналогічних зарядок. Також відзначимо дуже стильний дизайн та компактний форм-фактор цього винаходу.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • стильний дизайн;

  • 3 роки гарантії;

  • база MagGo;

  • якість матеріалів.

Мінуси:

  • не ідеальний вибір для Android-пристроїв.

Google Pixel Stand 2

Google Pixel Stand 2

Якщо вас цікавить брендова техніка, і у вас Pixel від Google, ймовірно, варто звернути увагу на бездротову зарядку Google Pixel Stand 2. Для фірмових смартфонів потужність зарядки може досягати 23 Вт, для інших телефонів 15 Вт. При зарядці фірмової техніки запускається режим голосового помічника. Крім того, цей винахід приваблює компактними розмірами та вагою близько 70 грамів. Природно, брендовий девайс коштує дорого, але ЗП виглядає дуже стильно. Підключення здійснюється за рахунок USB-C. У комплекті є фірмовий кабель, що приваблює гарним обплетенням.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • потужність заряджання смартфонів Google;

  • зовнішній вигляд та розміри;

  • невелика вага пристрою;

  • активація асистента на смартфонах Pixe

Мінуси:

  • висока ціна.

Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 80W

Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 80W

Краща бездротова зарядка 2024 року – це модель Xiaomi Mi Wireless Charging Stand з підтримкою потужності в 80 Вт. Звичайно, основна причина такої високої оцінки обумовлена характеристиками. Більше того, в комплект входить адаптер, що підтримує потужність 120 Вт. Це яскравий приклад того, що виробники вже сьогодні можуть оснащувати таку техніку великими котушками. Проблема залишається за смартфонами, адже деякі моделі сьогодні здатні підтримувати таку потужну бездротову зарядку. До речі, китайській компанії довелося оснастити свою базу вбудованим вентилятором охолодження, щоб уникнути перегріву.

Переглянути ціни в різних магазинах

Плюси:

  • потужність заряджання;

  • потужність адаптера;

  • зовнішній вигляд;

  • система охолодження.

Мінуси:

  • не виявлено.

Плюси та мінуси бездротових зарядок

Скільки років існує стандарт QI – стільки часу з’являються чутки про шкоду та користь швидкої зарядки. Давайте розберемося з реальними, а не вигаданими перевагами та незручностями цього формату.

До переваг QI можна віднести:

  1. Збільшення терміну експлуатації роз’ємів для заряджання. Швидке зношення порту для провідної зарядки є однією з найпоширеніших причин відвідування сервісних центрів.

  2. Швидке підключення. Якщо у квартирі чи будинку кілька користувачів мобільних пристроїв, і у кожного їх по кілька штук, то часто починається справжня «боротьба» за вільну розетку та плутанину з проводами. У цьому випадку док-станція може стати справжнім порятунком.

  3. Естетичний дизайн. Багато сучасних док-станцій відрізняються вписуються в інтер’єр, і виглядає це набагато привабливіше, ніж експлуатації проводів на столі.

  4. Економія. Насправді дроти виходять з ладу набагато швидше, ніж бездротові зарядки.

До недоліків QI можна віднести:

  1. Швидкість заряджання. Не завжди є час і бажання чекати, поки батарея відновиться, якщо розуміє, що за допомогою провідної зарядки в 67 Вт або 120 Вт можна прискорити процес у кілька разів.

Власне, переваг явно більше, але вирішальним фактором нерідко є швидкість зарядки.

Яку бездротову зарядку краще купити у 2024 році?

Таким чином, такі вироби мають свої переваги і недоліки, і сказати, що це необхідність точно не можна. Разом з тим, як сучасний елемент інтер’єру цей гаджет точно не завадить. Особливо якщо у Вас кілька користувачів різних розумних пристроїв з підтримкою технології. Але тут необхідно враховувати і параметри, щоб не помилитися при виборі бездротової зарядки. Важливо, щоб куплений девайс відповідав вашим потребам:

  1. Недорога бездротова зарядка до 15 Вт – Hoco CW40 Noble;

  2. Гарне ЗП для двох смартфонів – Gelius GP-AWC01;

  3. ЗУ з потужною бездротовою зарядкою до 80 Вт – Xiaomi Mi Wireless Charging Stand;

  4. Ідеальний варіант для власників Google – Pixel Stand 2;

  5. Для гаджетів та айфонів від Apple – ANKER PowerWave Mag-Go 2-in-1.

Було корисно? Підписуйтесь на соціальні мережі, і слідкуйте за новинами та останніми подіями у світі гаджетів.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Шопоголік
Шопоголік@Cina

Огляди товарів

265.9KПрочитань
2Автори
38Читачі
На Друкарні з 17 квітня

Більше від автора

  • Тренди зимових покупок в Україні: що варто придбати в цьому сезоні та де знайти знижки

    Зима — час, коли ми оновлюємо гардероб, підбираємо подарунки для близьких та готуємося до холодів. Однак ці покупки можуть обійтися недешево. Щоб заощадити на покупках, варто звернути увагу на кілька трендів цього сезону та використовувати можливості для знижок і акцій.

    Теми цього довгочиту:

    Знижки
  • Топ-5 кращих надувних матраців для сну у 2024-2025 році

    Не завжди є місце і необхідність купівлі повноцінного ліжка або дивана для гостей. При цьому навряд чи комусь вранці захочеться побачити поважаного на матраці, що здувся. Тому до покупки такої продукції необхідно підходити відповідально.

    Теми цього довгочиту:

    Надувні Матраци

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається