Фактично кожен чоловік рано чи пізно приходить до того, що вибір способу гоління є питанням, що має індивідуальний характер, незважаючи на переконливу рекламу своєї продукції багатьма виробниками електричних бритв. Більше того, багатьом досі набагато зручніше користуватись класичними верстатами, а не електроприладами. Звідси випливає, що немає жодного сенсу розмірковувати на предмет того, яка брита краща: роторна чи сіточна, адже це питання має суб’єктивний характер, про що ми поговоримо пізніше. Зараз лише зазначимо, що у нашому рейтингу найкращих електробритв 2024 року для чоловіків представлені пристрої різних типів:
Роторні бритви мають по кілька ріжучих головок, які оснащуються диском з отворами. Для короткої щетини такі прилади підходять однозначно краще, але не всім вдається уникнути подразнення шкіри. Купуючи такі прилади, краще орієнтуватися на моделі середнього чи преміального класу;
Сіткові бритви – відрізняються тим, що леза не обертаються, а вібрують, тому ймовірність отримання подразнення нижче.
Хотілося б відзначити, що ефективність роботи брити (незалежно від її типу) багато в чому залежить від якості голів гоління, їх рухливості і продуктивності приладу. Щодо зручності експлуатації, відзначимо, що існують моделі не тільки для сухого, але вологого гоління, що аргументоване використанням вологозахищеного корпусу.
Кращі недорогі електричні бритви
У цьому розділі зібрані як сіткові, так і роторні бритви. Їх поєднує між собою достаток позитивних відгуків та доступна вартість. Вибираючи між наданими рішеннями, не забувайте враховувати індивідуальні особливості шкіри.
Braun Series 3 Shave & Style 3000BT
Якщо шукаєте недорогу сіточну електричну бритву в Україні, пропонуємо оцінити модель серії Braun Series 3, призначену для сухого способу голитися. При цьому пристрій отримав непоганий акумулятор, час автономної роботи якого може досягати 50 хвилин. У комплект цього щодо бюджетного приладу входить одразу 5 аксесуарів для стайлінгу, є тример, чохол і навіть ковпак. Це дуже щедрий бонус! Що стосується насадки з гребенями, діапазон регулювання довжини щетини варіюється між показниками 1 і 7 міліметрів. Також хотілося б додати, що на зарядку пристрою необхідно те саме в районі 1 години. Тішить, що є швидкий 5-хвилинний режим заряджання батареї.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
чудова комплектація;
гострі ножі;
є швидка зарядка;
хороша батарея;
тример у комплекті;
якість збірки.
Мінуси:
не для вологого гоління.
Rotex RHC225-S
Розглядаючи недорогі електричні бритви з вологозахищеним корпусом, хотілося б виділити лінійку Rotex RHC225-S. Йдеться про стильну бездротову бритву, яка може похвалитися непоганими лезами навіть для делікатного гоління. При цьому інженери української компанії подбали про наявність трьох плаваючих головок, що є характерним для товарів вищої цінової категорії. Заощадити довелося на акумуляторі, в основі якого є Ni-MH елементи. Заряджається така батарейка близько 8 годин на тлі аналогів, які можна відновити всього за 50-60 хвилин. Звичайно, ні про яку швидку зарядку мови бути не може. Перевага безпосередньо у зручності користування та якості гоління.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
плаваючі головки;
низька ціна;
якість виконання;
гострі леза;
надійний бренд.
Мінуси:
недорогий акумулятор;
довго заряджається (до 8 годин).
Moser 3615-0050
Якщо не знаєте, яку вибрати бюджетну електробритву або шейвер, варто приділити увагу Moser 3615-0050. До переваг даного винаходу необхідно віднести невеликі розмір, невелику вагу та можливість роботи як від мережі, так і батареї із запасом енергії на 45 хвилин експлуатації. У середньому цього вистачає на 4-5 циклів гоління. Тим не менш, використовується нікель-металгідридний акумулятор, який не вважається ідеальним. Тішить, що тут реалізована довговічна сіточна головка, створена з якісного металу. Леза вважаються самозагострювальні. Можна регулювати висоту гоління в діапазоні від 1 до 3 міліметрів. Ще одним приємним бонусом є ергономічна конструкція з правильною формою та гарним покриттям.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
працює від мережі та акумулятора;
залізні леза;
зручна форма;
відмінна сіточка;
невелика вага.
Мінуси:
заряджається близько 8 годин.
Кращі сіткові електричні бритви
Сучасні сіткові бритви можуть відрізнятися системами пульсації і якістю механізмів, що голять, тому не варто очікувати, що навіть дешеві пристрої запобігають ймовірності подразнень і гарантують хорошу ефективність. Тут важливо визначитися з покупкою якісного продукту, тому ми наголосили на оглядах електробритв хороших торгових марок, товари яких відрізняються компактністю, проникненням у важкодоступні місця та простотою у використанні. Не забувайте, що багато недорогих моделей також відрізняються ламкістю сіток.
Panasonic ES-RT37
Рейтинг електробритв поповнює сіткова модель середньої цінової категорії від компанії Panasonic серії ES-RT37. Об’єктивну ціну при цьому аргументовано тим, що продукт з’явився у продажу досить давно, і після цього було випущено ще кілька нових поколінь сіткових бритв. Разом з тим, прилад вирізняються рухомою конструкцією, яка ефективно повторює контури обличчя кожного чоловіка. До складу конструкції входить одразу дві сітки, які розділяє зносостійкий тример. Продуктивність силової установки при цьому досягає 10 тисяч обертів за хвилину, чого цілком вистачає для комфортного користування бритви з головкою, що плаває. Від батареї цей девайс може працювати близько 55 хвилин, а на повне відновлення акумулятора потрібно близько 60 хвилин.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
хороша потужність;
плаваюча головка;
співвідношення ціна/якість;
відмінне складання;
відомий бренд.
Мінуси:
не нова модель.
Braun Series 3 300s
У співвідношенні ціна/якість ефектно виглядає лінійка Braun Series 3 300s, що має 2 сітки типу SensoFoil (середній рівень) та досить якісний проміжний тример. Ця лінійка отримала хорошу підвіску для лез, виконану в плаваючому форм-факторі. Тим не менш, головною перевагою цього продукту є швидша зарядка, ніж у конкурентів, хоча те ж використовується нікель-металгідридна батарея (недорогий акумулятор). Очевидно, час автономної роботи повністю зарядженої батареї вистачає на 20 хвилин. На відновлення сил необхідно близько 60 хвилин. Завдяки підтримці Smart Plug, заряджання може адаптувати під різну напругу мережі.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
непогана підвіска;
гідна батарея;
досвід бренду;
щодо швидкого заряджання;
зручна конструкція.
Мінуси:
середні параметри.
Wahl Aqua Shave
У цьому розділі нашого рейтингу ми починаємо обговорювати преміальні сіткові бритви, до складу яких входить унікальна модель Wahl Aqua Shave. Щодо невисокого цінника цього апарату можна пояснити тим, що бритва була випущена кілька років тому, але не втратила своєї актуальності та ефективності. Прилад підтримує і вологе гоління, має якісний тример. Ще однією перевагою є гарний акумулятор, а також режим швидкого заряджання. Зручний прилад від іменитого виробника тримерів і бритв важить лише 200 грамів (трохи більше) і може працювати до 90 хвилин. З особистого досвіду, цього вистачає на 10-15 циклів гоління. Корпус захищений за стандартом IPX7.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
вологозахищений корпус;
високоякісне заточування;
відмінна батарея;
невелика вага;
підтримка швидкого заряджання.
Мінуси:
не нова модель.
Braun Series 9 Pro 9410s
Найкращою сітковою електробритвою 2024 року, на нашу думку, є Braun Series 9 Pro 9410s, яка належить до преміум-класу. Прилад відрізняється високою продуктивністю 40 тисяч зрізів на хвилину, що в кілька разів вище, ніж у простих альтернатив. Головною перевагою цієї лінійки є покриття титана різучого компонента. Більше того, інженери врахували претензії користувачів і оснастили пристрій новим фіксатором головки. Про зручність такої бритви немає сенсу навіть говорити, що зрозуміло за назвою бренду та вартістю. Це флагманське рішення, продумане до дрібниць.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
титанове покриття;
неймовірна зручність;
продуманий фіксатор;
найвища ефективність.
Мінуси:
не знайдено.
Кращі роторні електробритви для чоловіків
Так, сіткові бритви фактично не залишають привід для виникнення можливого подразнення, але вони і не повторюють контури особи. В останньому аспекті явно виграють роторні аналоги. Ми постаралися зібрати у цій добірці оптимальні рішення з погляду співвідношення ціна/ефективність.
Philips Series 3000 S3134
Ще одна цікава електробритва для сухого та вологого гоління, що отримала відразу 3 голки гоління типу PowerCut. Звісно ж, невисокий цінник аргументує використання простих лез і навіть батареї. У цій моделі реалізовано гарний акумулятор типу Li-Ion, ємності якого вистачає на 1 годину роботи. На зарядку йде близько тих же 50-60 хвилин, що є стандартом для пристроїв цієї цінової категорії. Тішить, що корпус отримав захист, тому легко очищати голівки для гоління під водою. Леза знаходяться на плавуючій головці, яка повторює контури обличчя. За відгуками можна з’ясувати, що корпус не дуже дорогий, але зручний прилад. Разом з тим, леза не найдорожчі, але машинка цілком відповідає своїй ціновій категорії та очікуванням як з точки зору ефективності, так і надійності.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
компактний дизайн;
автономна робота;
якість голів для гоління;
можна мити під водою.
Мінуси:
не найдорожчі леза.
Philips Series 5000 S5587/10
У пошуках надійної роторної бритви багато користувачів вибирають товари компанії Philips. Зокрема, хотілося б відзначити лінійку Series 5000 S5587 з підтримкою довговічних лез, що самозаточуються, гарантують швидке і дбайливе гоління. Рухливі голівки плавають на 360 градусів. Досвідчені фахівці компанії подбали про наявність ергономічної ручки, а на відновлення акумулятора потрібно близько 60 хвилин. Після цього Ви зможете користуватися електричною бритвою протягом 50 хвилин. Слід зазначити, що очищення техніки від залишків волосин здійснюється одним рухом – є спеціальна кнопка для відкриття голівки для гоління, після чого можна її промити під водою. Ще однією приємною стороною виробу є фірмовий тример SmartClick. Делікатний догляд за шкірою гарантує фірмова технологія SkinIQ.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
вологе гоління;
швидка зарядка;
технологія SkinIQ;
відмінний екран;
просте очищення.
Мінуси:
середній клас ефективності.
Soocas Electric Shaver S5
Ще одна популярна вологозахищена електробритва високої якості, що отримала корпус із захистом за стандартом IPX7. Крім того, модель Soocas Electric Shaver S5 має тример і навіть насадку для усунення волосся у носі та вухах. Багатофункціональний прилад має 3 голки для гоління, які повторюють контури обличчя покупців. На окрему увагу заслуговує турбо-режим, при запуску якого вдається швиденько впоратися з небажаною щетиною у важкодоступних місцях. Леза легко очищати під проточною водою, а батарея передбачає автономність протягом 60 хвилин. На відновлення заряду при цьому потрібно близько 1 години. Заряджання здійснюється за рахунок кабелю USB-C, що йде в комплекті.
✅Переглянути ціни в різних магазинах✅
Плюси:
добрий акумулятор;
захищений корпус;
тример для носа та вух;
турбо-режим.
Мінуси:
не виявлено.
Як вибрати хорошу електробритву?
Визначившись із типом електричної бритви, слід приділити належну увагу іншим параметрам. Зокрема, це стосується головок, способу гоління, функцій, насадок та аксесуарів. Якщо не знаєте, як вибрати електробритву, насамперед приділіть увагу наступним питанням:
Рухливість голів для гоління – як правило, роторні системи мають по 2-4 диски, які можуть знаходитися під різними кутами. Тут слід зазначити, що кількість елементів, що обертаються, не настільки важливо, наскільки важливий рівень прилягання компонентів до шкіри. Важливо, щоб досягався максимально добрий контакт. Добре, якщо виробник вирішив оснастити електробритву повністю рухомим кріпленням для всього блоку, що гарантує вищий рівень комфорту в експлуатації. Такі моделі дозволяють повторювати контури обличчя, що мінімізує пошкодження та покращує ефективність;
Спосіб гоління – як ви розумієте, деякі моделі підходять тільки для сухого, інші для сухого/вологого видалення щетини. Другий варіант передбачає додаткові витрати, а й підвищений рівень зручності використання. Зокрема, можна розпарити шкірі безпосередньо перед застосуванням гелю або піни. При цьому такі вироби легко очищати від забруднень прямо під проточною водою;
Джерело живлення – існують мережні, акумуляторні та комбіновані пристрої. Навряд чи необхідно говорити про переваги та недоліки цих різновидів електричних бритв. Важливіше, з погляду, приділити увагу видам акумуляторних приладів. Так, наприклад, можуть використовуватися нікель-кадмієві, нікель-металгідридні та літій-іонні акумулятори. Останні рішення вважаються ідеальним варіантом;
Насадки електробритв – багато хто недооцінює вагомість аксесуарів. Чим більше таких компонентів, тим зручніше скористатися бритвою, як показує практика. Зокрема, користуються популярністю вироби з висувним ножем та насадкою-тримером. Деякі сучасні електробритви мають резервуари для зволоження шкірного покриву.
Управління – тут неабияку роль має індикація різних режимів та залишку заряду батареї. Деякі прилади також сповіщають про необхідність очищення, якщо немає функції самоочищення, звичайно.