Вибір великого телевізора є дорогою витівкою. Тому поставитися до неї бажано досить відповідально. На щастя, у Мережі багато оглядів, різних добірок та тестів окремих рішень. Але коли деякі південнокорейські бренди випускають таку кількість майже ідентичних моделей, складніше. Постараємося спростити завдання у нашому умовному рейтингу найкращих телевізорів 65 дюймів 2024 року. Зазначимо, що це лише наша думка. Також рекомендуємо розглянути альтернативні вибірки від інших блогів та сайтів. Це дозволить сформувати більш точну та чітку картинку щодо лідерів ринку. Ми складали топ з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості, враховуючи переваги та недоліки різних панелей.
Топ-10 кращих телевізорів 65 дюймів 2024 року
Що врахувати при виборі бюджетного телевізора 65" – від таких ТБ рідко варто очікувати хорошої синхронізації з ігровими консолями (немає низької затримки та високої плавності). Вони не ідеально підходять для відображення динамічного контенту. Це може мати високий рівень яскравості та контрастності, тому варто звернути увагу на OLED-технологію, яка успішно застосовується багатьма і не тільки китайськими виробниками панелей для бюджетного сегменту великих моделей.
Що врахувати при покупці преміального телевізора 65" – тут уже треба звертати увагу не стільки на рівень яскравості або інших окремих параметрів, а на фірмові технології. Зокрема, мається на увазі процесор з ІІ. він крутіший, тим більше даних буде проаналізовано та адаптовано.Це стосується не тільки картинки, але й звуку.Крім того, провідні бренди постійно покращують свої окремі технології для програмного перетворення того чи іншого параметри.Ми постаралися виділити основні.
2E 65A06LW
Відкриває Топ-10 телевізорів з діагоналлю 65-дюймів модель 2E 65A06LW від компанії, яку багато хто знає з виробництва доступних моніторів. Тепер бренд використовується свою гарну репутацію для створення відносно недорогих 4К-телевізорів, і не лише. Примітно, що для 2E A06LW була використана ОС Web OS 5.4, а екран виготовлений за так званою технологією DLED. В описі вказана підтримка HDR, але потрібно розуміти, що яскравість всього 300 Ніт, що замало для коректної роботи з HDR-контентом. Тим не менш, картинка має непоганий рівень передачі кольору для своєї вартості. До звуку причепитися складно, адже є технологія TruSurround XT (аналог Dolby Audio). Об'єму точно вистачає.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
технологія TruSurround XT;
операційна система;
доступна вартість.
Мінуси:
яскравість екрана;
плавність зображення.
TCL 65P638
Розглядаючи недорогі 4К-телевізори 65-дюймів, варто звернути увагу на серію TCL 65P638 з повноцінною підтримкою HDR-технології. Якщо не брати до уваги рекламну складову, то тут використовується преміальна VA-матриця та непогане підсвічування типу Direct LED. До яскравості та реалістичності кольорів причепитися складно, незважаючи на привабливий цінник панелі. У тому числі це пов'язано з підтримкою функції Dynamic Color Enhancement. До того ж необхідно відзначити гарний звук із підтримкою технологій Dolby. Однак сумарна потужність звуку становить 20 Вт, що є скромним показником для моделі з діагоналлю в 65 дюймів.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
непогана передача кольорів;
досить висока яскравість;
доступна вартість;
стабільна робота.
Мінуси:
невисока потужність звуку;
не плавне зображення.
Philips 65PUS8007
Повільно, але впевнено компанія Philips збільшує свій вплив на ринку. Зокрема є широкий асортимент доступних панелей, включаючи модель 65PUS8007. Цей 65-дюймовий телевізор з 4К-роздільною здатністю має фонове підсвічування Ambilight, чим візуально збільшується рівень яскравості і сприйняття картинки, відповідно. Є система Android TV, тому є велика кількість софту. Ще одним приємним бонусом можна назвати об'ємний звук із технологією Dolby Atmos. Заявлено низьку затримку. Відповідно, телевізор відмінно підходить для ігор з використанням консолей, хоча частота зміни кадрів лише 60 Гц. Якщо порівнювати з преміальними моделями, то плавності не вистачає. Корпус виділяється тонкими рамками, що відмінно доповнює підсвічування торгової марки.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
об'ємний звук;
фірмове підсвічування;
рівень яскравості та кольору;
тонкі рамки.
Мінуси:
середня плавність зображення.
LG 65UQ7000
Ще один привабливий телевізор у плані ціни та характеристик. Рівень яскравості не преміальний, але цілком прийнятний, з огляду на вартість. ТБ має потужний процесор LG α5 Gen 5, який відмінно справляється з аналізом контенту і відображенням збалансованої картинки, враховуючи можливості матриці і відносно недорогого підсвічування. Відзначимо високий рівень кольору та натуральність відтінків. Потужність звуку 20 Вт, що вважається нормою для бюджетних панелей, але для 65-дюймової моделі це скромний показник. З корисних функцій можна виділити AirPlay 2 і Miracast.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
добрий процесор;
натуральність відтінків;
фірмова ОС.
Мінуси:
нове покоління цікавіше.
LG 65UR8000
Найкращим бюджетним телевізором 65 дюймів, на нашу думку, є лінійка LG 65UR8000, яка працює вже на більш сучасному процесорі компанії – LG α5 Gen 6. Рівень яскравості та кольору відчувається ефектніше, ніж у випадку з версією 65UQ7000. Ймовірно, це може бути обумовлено використанням просунутого чіпа. Крім того, є технологія HDR10. Потужність звуку не змінилася – акустична система, як і раніше, має потужність 20 Вт. Однак панель приваблює хорошим об'ємом, адже реалізована підтримка Dolby Digital. Частота зміни кадрів теж 60 Гц, але динамічні сцени виглядають плавніше.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
яскраве зображення;
об'ємний звук;
колірне охоплення;
хороша ОС.
Мінуси:
не гучна акустична система.
Philips 65PUS8818
Фірмове підсвічування та дизайн преміальних телевізорів цієї торгової марки стали потужним маркетинговим інструментом. Але крім Ambilight, модель Philips 65PUS8818 виглядає досить привабливо в силу своїх технічних характеристик. Ця серія телевізорів виділяється потужним об'ємом звуком з Dolby Digital, DTS:X і гарним процесором, який підлаштовує різні частоти під тип відео. Потужність акустики дорівнює 40 Вт. Панель відмінно підходить для використання ігрових консолей, що підтверджується рядом відповідних технологій, включаючи VRR (змінна частота зміни кадрів) і ALLM (відповідає за зменшення затримки). При цьому наголошуємо на плавності відображення динамічних сцен, адже частота оновлення 120 Гц. Крім хорошого фонового підсвічування, ця модель приваблює відмінним рівнем кольору.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
об'ємне звучання;
низька затримка;
плавна картинка;
підсвічування Ambilight;
ціна/якість.
Мінуси:
не знайдено.
LG OLED65C2
Обговорюючи флагманські телевізори на OLED-матриці, складно підібрати потрібні слова, щоб спробувати описати якість зображення і ще складніше порівнювати такі панелі між собою, виділяючи переваги. Найчастіше їх візуально помітити складно, не кажучи вже про передачу відчуттів. Простіше кажучи, LG OLED65C2 – це флагманський телевізор на OLED-технології та процесорі з ІІ серії α9 Gen 5. Ще більш високий рівень точності вдалося досягти завдяки реалізації технології Dynamic Tone Mapping Pro. Занурення в потік відео сприяє Dolby Atmos і Dolby Vision IQ. Крім того, встановлений чіп LG α9 Gen 5 відмінно опрацьовує об'ємний звук, відштовхуючись від типу жанру.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
дорогий процесор;
відмінна яскравість;
добрий звук;
фірмові технології;
популярність лінійки.
Мінуси:
є серія C3.
Sony XR-65X90K
Незважаючи на таку динаміку оновлення, як південнокорейських виробників, компанія Sony довгий час утримує величезну аудиторію. Насамперед, через гарне калібрування та автоматичне налаштування їх телевізорів. При покупці моделі XR-65X90K ситуація аналогічна. Не потрібно нічого налаштовувати, щоб отримати максимально реалістичне зображення з глибоким кольором, яскравістю та кольором. Модель на чіпі Sony Cognitive XR відмінно обробляє контент та адаптує звук. Працює панель на системі Google TV, і це безперечно зручна оболонка для Android TV. Відзначимо низьку затримку, високу плавність та відмінний звук із сумарною потужністю 40 Вт. Звичайно, ми говоримо про об'ємний звук.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
загальний баланс;
зручне управління;
мінімум потрібних налаштувань;
якість картинки;
добре звучання.
Мінуси:
завищені ціни.
Samsung QE-65Q80C
Однозначно хорошим 4К-телевізором є модель Samsung QE-65Q80C, яка підтримує багато провідних технологій бренду. Модель підтримує топовий процесор із підтримкою 20 нейромереж для інтелектуальної обробки даних. При цьому з цікавих опцій відзначимо перетворення світла на більш реалістичні тони – є Quantum Dot. Багато тестів підтверджують ефективність цієї опції. Також відзначимо наявність EyeComfort Mode для ефективного регулювання яскравості з урахуванням часу дня та навколишнього середовища. Частота зміни кадрів дорівнює 100 Гц, що у зв'язці з ІІ-чіпом дозволяє досягти досить плавної картинки. Потужність звуку 40 Вт. Він досить чистий та об'ємний.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
багато технологій;
інтелектуальний процесор;
об'ємний, чистий звук;
плавна картинка, низька затримка.
Мінуси:
не знайдено.
LG OLED65G3
Безумовно одним з кращих телевізорів 65 дюймів у 2024 році є лінійка LG OLED65G3, оснащена AI-процесором фірмового виробництва під назвою α9 Gen 6. Безумовно, цей чіп з безліччю просунутих алгоритмів аналізу та обробки кадрів дозволяв досягти ще якіснішої картинки. Крім того, виробнику вдалося збільшити яскравість на 20 відсотків, реалізувавши функцію Brightness Booster. Ще однією перевагою панелі є технологія Dynamic Tone Mapping Pro, яка відмінно підходить для опрацювання HDR-контенту в найдрібніших деталях. Фірмова ОС доповнена низкою корисних функцій, включаючи Miracast та AirPlay 2. Як і інші панелі преміум-класу від цього виробника, тут є потрібний набір технологій для покращення синхронізації з консолями та ігровими ПК. Зокрема, AMD FreeSync Premium та G-Sync. Закінчимо у тому, що крім низької затримки частота зміни кадрів дорівнює 120 Гц.
✅Дивитись ціни та модифікації✅
Плюси:
покращена яскравість;
підходить для ігор;
чистота звуку;
покращений процесор з ІІ.
Мінуси:
не виявлено.
Який телевізор 65 дюймів краще вибрати?
Насправді вибір великих панелей найчастіше обмежується бюджетним покупцем, який сильно звужує варіативність та спрощує процес покупки. Тим не менш, ми хочемо поділитися своїм поглядом для користувачів, які не знають, який вибрати телевізор 65":
Гарний преміальний телевізор 65 дюймів – LG OLED65G3;
Відмінний телевізор за ціною та якістю – Philips 65PUS8818;
Кращий недорогий 65-дюймовий телевізор - LG 65UR8000.
Також рекомендуємо звернути увагу на список 55-дюймових телевізорів, де можна виявити ще більше хороших альтернатив панелей за доступнішою ціною.