Монетизація відео «автосимулятора» на Youtube

Пропоную вам подивитися на ідею та технічну реалізацію одного ютуб-каналу під назвою «Vicky LOL Gaming», де автор — індус, який регулярно публікує 1-2 відео на тиждень за тематикою автосимулятора.

Якщо ви не в курсі, є такі ігри, де ви берете будь-яку машину і починаєте на ній гоняти і влаштовувати будь-які дорожні ситуації з деталізацією подій. Загалом, це як грати в GTA тільки в режимі водія на максималках і яскравий приклад такого автосимулятора реалізований грою BeamNG Drive. Так що практично всі відео на цьому каналі, зроблені в цій грі і паралельно хочу додати - всі перегляди досить органічні, що говорить про інтерес користувачів до цієї гри і зокрема до різних машин, які там представлені

Найперше, що впадає у вічі, це кількість підписників і відсутність посилань у шапці каналу. Чому їх нема? У мене 2 варіанти: перший — автор лінивий і не захотів (або не знає про CPA-офери) встановити посилання на потрібні майданчики і другий варіант — вся монетизація контенту прямо йде партнеркою ютуба і немає сенсу перенаправляти трафік на інші платформи. У будь-якому випадку, автор знає що робить, так що дивимося далі на топові відео на цьому каналі

Бачимо, що з 12-ти топових відео на цьому каналі всі вони максимум однорічної давності і це говорить про те, що канал автор запустив досить недавно. Гаразд, дивимося далі в опис каналу

Фактично, дата реєстрації вказана «google-акаунтом», так що жодного відношення до початку публікації відео ця дата не має. Опис написано на інглиші — отже, весь контент буде цією мовою, що говорить про направлення каналу на широку аудиторію. Як пише автор, він публікує щодня нове відео, але на практиці ми бачимо 1-2 відео на тиждень, та й країна до якої належить канал – Індія. Так всі вступні дані вірні, пропоную переходити до аналізу створення контенту в такому стилі.

Як повторити результат автора цього каналу?

Насамперед треба розуміти, що трафік є там — де є інтерес. Значить потрібно заходити в каталог ігор на «стимі» і вибрати там категорію «автосимулятори» і дивитися через Google Trends які ігри мають найбільший інтерес у користувачів. Так що для прикладу, візьму гру про яку писав вище: BeamNG Drive і розглянемо всі подробиці створення контенту. Як ви вже зрозуміли, нам потрібний комп на якому ви будете генерувати такого виду контент. І щоб зрозуміти який комп'ютер вам потрібно - достатньо буде зайти і подивитися на системні вимоги потрібної вам гри. Я це вже зробив і пропоную вам подивитися, який комп'ютер потрібен для цієї гри

Оскільки я шанувальник продукції AMD, то розбираюся в залізі цього виробника. Рекомендовані системні вимоги до цієї гри наступні: процесор на 6 ядер з частотою 3.5 ГГц, оперативна пам'ять DDR3 на 8 Гб, відеокарта на 1 гб з шиною в 192 біта, у якої пам'ять типу GDDR5, і бажано твердий SSD-накопичувач з місцем в щонайменше 35 гб. Як я зрозумів, це рекомендовані системні вимоги і ніхто не гарантує плавної та стабільної роботи гри на такому залізі. Так що як я зрозумів, там потрібен сучасний процесор AMD Ryzen з 4 або 6 ядрами, плюс 16 гб оперативної пам'яті у форматі DDR4 і відеокарта як мінімум GTX 1060 на 3 Гб і всю цю справу бажано тримати на швидкому NVME-накопичувачі. Загалом, якщо дивитися у бік вторинки, тоді можна побудувати такий комп за $250-$400, де більшість грошей потрібно буде витратити на нормальний процесор та відеокарту.

Далі все просто: реєструєте канал, записуєте ваш геймплей з екрану та записуєте в монтажку (наприклад Camtasia 9) і вже редагуєте під ваші потреби та рендеріть готовий вихідник, який заливаєте на ютуб. Чим більше таких відео з описом на інгліші — тим більша кількість переглядів ви отримаєте. Все досить логічно. Далі пропоную зазирнути на монетизацію цього каналу.

Згадуємо, що на початку статті я писав про те, що в шапці каналу не встановлено жодного посилання на зовнішні майданчики. Напевно, все через монетизацію самим ютубом, іншого логічного пояснення у мене немає. Для цього переходимо в опис до останнього відео, оглянемо, що там залишив автор

В описі до відео бачимо безліч тегів, за якими і приходять перегляди, та й бачимо заклик зробити підписку на канал та інстаграм автора і більше нічого. Неймовірно, чому там немає жодного посилання на будь-який майданчик — мабуть, цього автору вистачає з головою. Мені вже не терпиться заглянути в статистику цього ютуб-каналу і це допоможе зробити сервіс "socialblade".

Монетизація

Заходимо на сервіс, вбиваємо ідентифікатор каналу та отримуємо приблизні дані, які дуже близькі до реальних, але це не точно.

Як нам показує статистика цього каналу — він створений узимку 2018 року та опубліковано вже 347 відео, які зібрали 18,3 млн переглядів та конвертувалися у 40.900 підписників. При всьому цьому категорія каналу «ігри» і «гео-прив'язка» каналу зроблена до Індії. Та й дохід на місяць починається від $307 і доходить до показників $4900. Так що за рік цей канал приносить від $3700 до $59 000.

Ось і виходить, що в день автор отримує дохід від $10 до $163 і ось пруф статистики по днях.

Так що хочете вірте, а хочете ні, але десь в Індії є автор, який робить прості відео з геймплеєм всередині автосимулятора на комп'ютері і отримує за це від $10/день. І якщо прислухатися до теорії, що має місце, кожен підписник каналу може приносити дохід $1/рік. Отже, виходить у автора 45.000 підписників, які можуть потенційно приносити $45 000/рік.

Висновок

Можна заробляти хороші гроші на Youtube, практично без вкладень та особливо не напружуючись!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

858.3KПрочитань
11Автори
663Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (1)

Головне щоб ютуб не перетворився на легкий контент для заробітку грошей, Пишеш чудово

Вам також сподобається