Чи варто заводити блог цього року? Чи приносить блог все ще хороший дохід? Б'юся об заклад, ви ставите собі ці питання. Я був на вашому місці близько 4 років тому, але сьогодні я блогер, який працює на повну ставку і заробляє в середньому понад $10 000 на місяць.
Тому я збираюся розповісти вам, що працює сьогодні і як найшвидше розвинути блог з нуля. І ось найкраща частина - почати вести блог зараз простіше, ніж будь-коли, незалежно від того, де ви живете і якими навичками володієте! Завдяки інструментам штучного інтелекту, навіть якщо ваша англійська не ідеальна або ви не знаєте багато про SEO, ви все одно можете створити успішний блог.
Штучний інтелект може допомогти вам писати кращий контент, оптимізувати його для пошукових систем і навіть створювати приголомшливі зображення для Pinterest. І залишайтеся з нами до кінця, тому що я покажу вам, як ви можете почати монетизувати свій блог і заробити перші $1000 швидше!
Крок 1: Виберіть нішу для свого блогу
Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати нішу вашого блогу. Початківці часто роблять помилку, обираючи нішу, яка не приносить прибутку. Хоча писати про повсякденне життя чи хобі дуже заманливо, не всі теми однаково добре підходять для заробітку.
Якщо ви плануєте заробляти на своєму блозі, і, можливо, в якийсь момент замінити ним свій поточний дохід від повної зайнятості, то цей крок має вирішальне значення. Наприклад, такі ніші, як домашній декор, рецепти, схуднення та стиль життя, як правило, дуже добре розвиваються.
Крок 2: Виберіть назву блогу / доменне ім'я
Після того, як ви визначилися з нішею, настав час обрати доменне ім'я. Ось кілька рекомендацій: Зробіть його коротким і таким, що запам'ятовується.
Уникайте цифр і дефісів. Спробуйте знайти домен .com, а якщо він недоступний, візьміть .co. Намагайтеся не замислюватися над цим питанням. Доменне ім'я може бути навіть вашим власним ім'ям, що дасть вам гнучкість, якщо ви захочете змінити нішу в майбутньому.
Крок 3: Технічне налаштування блогу
Тепер, коли ви визначилися з назвою блогу, настав час його запустити. Не хвилюйтеся - це простіше, ніж ви думаєте! Ви можете налаштувати його менш ніж за 15 хвилин.
Ось що вам знадобиться: WordPress: Це найкраща система управління контентом (CMS) для блогерів. Вона безкоштовна і створена для гнучкості, що відрізняє її від інших платформ, про які ви, можливо, чули, таких як Wix або Squarespace.
Веб-хостинг: Особисто я 4 роки тому почав працювати з Bluehost і зробив би це і зараз. Їхні тарифні плани доступні за ціною, і вони пропонують підтримку 24/7. Крім того, вони надають безкоштовне доменне ім'я на перший рік. Після того, як ви створили свій блог, ви можете налаштувати його!
Крок #4: Виберіть тему WordPress
Зовнішній вигляд вашого блогу, а також швидкість його завантаження залежать від обраної вами теми. Я рекомендую почати з безкоштовних тем, таких як Astra або Kadence, які відомі своєю легкістю і швидкістю.
Це ключові фактори для SEO, особливо якщо ви намагаєтеся збільшити трафік з Google. Інші швидкі теми WordPress включають Neve та Ocean WP. А якщо ви розглядаєте платну преміум-версію, то GeneratePress - ще один дуже хороший вибір.
Крок №5: Налаштуйте свій блог для SEO
Коли ви починаєте вести блог, я думаю, що жоден інший плагін для Wordpress не є більш важливим, ніж SEO-плагін. Навіщо він вам потрібен? Краще ранжування в пошукових системах: SEO - це оптимізація вашого сайту, щоб люди могли знайти ваш блог у Google та інших пошукових системах.
Наприклад, плагін Rank Math допоможе вам налаштувати ваш блог так, щоб він був дружнім до пошукових систем з самого початку. Це означає більше трафіку, що в кінцевому підсумку означає більше грошей. Правильне налаштування SEO забезпечить вашому блогу довгостроковий успіх. Тож не пропустіть цей крок!
Крок 6: Почніть залучати трафік на свій блог
Тепер, коли ваш блог створено, настав час зосередитися на отриманні трафіку. І якщо ви хочете отримати швидкі результати, я рекомендую почати з Pinterest. Pinterest - це золота жила для блогів у таких нішах, як домашній декор, рецепти та стиль життя, адже його аудиторія переважно жіноча і дуже візуальна.
Щоб почати залучати трафік з Pinterest, вам не потрібна тонна контенту. Просто створіть кілька пінів та оптимізуйте їх під ключові слова, і ви швидко побачите результати.
Щоб отримати більше вічнозеленого трафіку, вам також варто зосередитися на Google SEO. Але майте на увазі, що ранжування в Google займає набагато більше часу. Pinterest - більш швидке джерело трафіку, тому я пропоную освоїти його в першу чергу.
Крок #7: Монетизуйте свій блог
Гаразд, а тепер те, на що ви так довго чекали - як заробляти гроші за допомогою блогу! Існує кілька способів монетизації блогу, але я зупинюся на трьох основних: Партнерський маркетинг: Просувайте продукти, пов'язані з вашою нішею, і отримуйте комісію з продажів.
Це один з найкращих способів почати заробляти гроші з низьким трафіком. Я рекомендую звернути увагу на такі мережі, як CJ Affiliates, ShareASale, Impact та Partnerstack. Ви також можете співпрацювати безпосередньо з продавцями цифрових продуктів з високими комісійними, які можуть виплачувати до 85% з кожного продажу!
Медійна реклама: Коли ваш трафік зросте до 10 000 сеансів на місяць, ви можете подати заявку в такі мережі, як Ezoic, Monumetric і Journey by Mediavine. Уникайте Google Adsense на ранніх етапах, оскільки вона платить дуже мало, якщо у вас немає значного трафіку. Коли ви досягнете близько 50 000 сесій, ви можете подати заявку в преміум-мережі, такі як Mediavine.
Продаж послуг або цифрових продуктів: Якщо ви маєте досвід у певній галузі, ви можете пропонувати послуги, такі як написання текстів, віртуальна допомога чи консалтинг. Ви також можете продавати цифрові продукти, такі як електронні книги, шаблони або курси, які мають високу маржу прибутку.
Крок 8: Створіть список електронної пошти
Це дуже важлива річ, і я знаю, що більшість початківців схильні ігнорувати email-маркетинг протягом кількох років. Зазвичай вони пропускають його до тих пір, поки їхній трафік не постраждає від зміни алгоритму, і вони раптом не зрозуміють, що не володіють своєю аудиторією. Я не хочу, щоб ви опинилися в такому становищі.
Тож слухайте уважно: ви повинні почати створювати список електронної пошти якомога швидше. Електронна пошта - це єдине, чим ви по-справжньому володієте в блогерському бізнесі. Незалежно від того, чи це трафік з Google, Pinterest, Facebook, Instagram або будь-яке інше джерело трафіку, його можуть забрати у вас у будь-який момент.
А як щодо вашого списку електронної пошти? Він ваш, і він може бути постійним джерелом трафіку, залучення та доходу. Щоб почати створювати список email-адрес, вам потрібен плагін, який дозволяє збирати email-адреси на блозі.
Я рекомендую WPForms: цей плагін дуже спрощує додавання контактних форм до вашого блогу. Він легко інтегрується з усіма основними провайдерами email-маркетингу, такими як ActiveCampaign, Kit, Mailerlite та багатьма іншими.
Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!