Як використовувати нейромережу для заробітку

Зміст

Ідея отримання доходу за допомогою штучного інтелекту приваблює безліч людей у всьому світі. Давайте розберемося, як використовувати нейромережу для заробітку і в яких сферах це принесе найбільшу вигоду.

Що таке нейромережі?

Нейромережа або нейронна мережа - алгоритм, що задіює можливості штучного інтелекту для вирішення конкретних завдань. Методика заснована на навчанні комп'ютерної техніки відтворенню функцій людського мозку. Завдяки цьому нейромережі можуть у найкоротші терміни знаходити й обробляти великий обсяг даних, генерувати унікальний контент, ґрунтуючись на тисячах джерел, вести осмислені діалоги, реагуючи на репліки співрозмовника, і багато іншого.

Чому заробляти за допомогою нейромереж вигідно?

Нейромережі можна використовувати в найрізноманітніших цілях, зокрема й для заробітку за допомогою їхніх функцій. Цей спосіб отримання доходу має безліч переваг. До основних з них належать:

Економія часу. Створення контенту (зображень, текстів, музики тощо) за допомогою нейромереж займає набагато менше часу. Більшу частину роботи робить штучний інтелект, людині ж необхідно тільки сформулювати конкретний запит або позначити завдання.

При цьому часто людині доводиться витрачати час на перевірку інформації, наданої нейронними мережами. Річ у тім, що штучний інтелект спирається на всі доступні джерела і недостатньо добре справляється з оцінкою їхньої достовірності. Цей факт необхідно враховувати під час планування свого робочого часу.

Автоматизація процесів. Завдяки нейромережам вдається автоматизувати та прискорити рутинні процеси, зробити їх більш зручними. Завдяки цьому працівник може не тільки економити час, а й обходитися без допомоги інших фахівців. Наприклад, власник блогу може зосередитися на створенні якісного текстового або відеоконтенту, а завдання з оформлення делегувати нейромережі.

Перспективи. Нейромережі - перспективне джерело заробітку. Штучний інтелект продовжує швидко розвиватися, вчиться вирішувати поставлені завдання якісніше, а його можливості все більше розширюються. Це означає, що з часом затребуваність у досвідчених фахівцях, які використовують нейромережі для роботи, тільки зростатиме.

Топ-5 способів заробітку за допомогою штучного інтелекту

Існує безліч способів отримання доходу за допомогою нейромереж. Для вибору оптимального варіанту необхідно розглянути найпопулярніші напрямки заробітку.

Тексти

Нейромережі добре справляються з написанням текстів на найрізноманітніші тематики. Штучний інтелект здатний за короткий проміжок часу обробити великий обсяг інформації і на підставі нього створити нову унікальну статтю. Є два популярних способи заробітку на текстах, згенерованих нейронними мережами:

  1. Продаж статей на біржах. Зараз це не найуспішніший варіант заробітку, але він все ще користується великою популярністю. Нейромережа може створити унікальний текст за заданим планом і з дотриманням усіх необхідних параметрів, але продаж таких статей заборонено правилами більшості великих бірж фрілансу і копірайтингу. Також варто врахувати, що оплата на біржах мінімальна і вийти на стабільний високий дохід таким способом не вдасться.

  2. Ведення особистого тематичного блогу. У такому разі можливостей заробити більше. Створюючи контент за допомогою нейромережі вдається економити час і регулярно поповнювати блог новими матеріалами. Можна створювати тексти з оглядами популярних товарів, новинок кіно, робити повноцінні інформаційні статті або різні інструкції (приготування страв, рукоділля тощо).

Зображення

Завдяки нейромережі заробляти на створенні зображень можуть не тільки художники. Штучний інтелект здатний генерувати картинку за запитом або обробити вже наявне зображення. Заробити можна такими способами:

  1. Фотостоки. Необхідно створювати картинки і публікувати їх на платних фотостоках для подальшого продажу.

  2. Послуги з обробки фото. Знайти замовників можна на біржах фрілансу або дошках оголошень. Буде потрібно за допомогою нейромережі покращувати зображення відповідно до заявлених вимог.

  3. Створення артів для ігор. В ігрових маркетах можна продавати графіку для комп'ютерних ігор - фонові зображення, макети предметів і персонажів.

Навчальні курси

Створити курс з нуля виключно за допомогою нейромереж не вийде, але вони здатні прискорити обробку наявного матеріалу. Людині знадобиться вибрати тематику навчальної програми і продумати бажаний кінцевий результат. Якщо курс містить відеоматеріали, то їх також потрібно відзняти заздалегідь. Решту завдань - компонування матеріалу за уроками, монтаж відео та обробку звуку, складання перевірочних тестів, пошук інформації для курсу - можна покласти на нейромережі.

Бажаючим заробити на створенні курсів рекомендується вибирати добре знайомі для себе теми. Штучний інтелект не здатний переконатися в правдивості зібраної інформації, тому оцінювати якість і достовірність створеного курсу належить людині.

Робота зі звуком

Нейромережі здатні створювати і покращувати не тільки візуальний, а й аудіоконтент. Є кілька варіантів заробітку на цій функції:

  1. Обробка звуку. Штучний інтелект може поліпшити якість звуку, прибрати сторонні шуми.

  2. Створення музики. Нейромережі допомагають створювати музичні композиції. Вони генерують відповідну мелодію, яку потім можна доопрацювати і викласти на відповідний сервіс для монетизації прослуховувань.

  3. Озвучка. За допомогою нейронних мереж можна озвучувати відео. Необхідно підготувати текст і вибрати параметри озвучування: стать, інтонації, вік, швидкість. Таким чином вийде як виконувати роботу для інших людей, так і створювати власний контент.

  4. Транскрибація. Для перекладу аудіофайлу в текст або створення субтитрів до відео нейромережі підходять ідеально. Вони справляються з поставленим завданням набагато швидше за людей і можуть здійснювати транскрибацію різними мовами.

Дизайн

Штучний інтелект не тільки полегшує роботу професійних дизайнерів, а й дає змогу заробляти в цій сфері всім охочим. За допомогою нейронних мереж можна:

  • розробляти дизайн веб-сайтів;

  • придумувати оформлення інтер'єру або ландшафту;

  • створювати ескізи стильного одягу та взуття;

  • проектувати меблі та інші предмети.

Важливо! Для успішної роботи знадобиться задати нейромережі певні параметри. Наприклад, для розробки дизайну кімнати можуть знадобитися її фотографії та зазначення площі.

Також за допомогою нейромереж вийде генерувати дизайн логотипів і вивісок. Знайти подібні замовлення можна на біржах фрілансу. Необхідно буде повідомити штучному інтелекту вихідні дані, дочекатися створення готових логотипів і вибрати найбільш підходящий варіант. Його можна залишити без змін або використовувати як ідею для подальшого ручного доопрацювання.

У яких ще сферах можна використовувати нейромережі

Крім перерахованих варіантів нейромережі можна використовувати для заробітку практично в будь-якій сфері. Так, штучний інтелект може:

  • писати відгуки та коментарі;

  • публікувати записи і фото в блозі та соціальних мережах;

  • відповідати на запитання;

  • робити рерайт тексту для підвищення його унікальності;

  • перекладати тексти;

  • складати завдання;

  • придумувати заголовки;

  • генерувати бізнес-ідеї;

  • забезпечувати коректну роботу чат-ботів і мобільних додатків;

  • створювати презентації;

  • розробляти поетапні плани роботи.

Усі функції можна використовувати для заробітку і прискорення рутинних процесів, що займають велику кількість часу.

Завдяки штучному інтелекту робота фахівців із різних галузей стала зручнішою і швидшою, а новачки в певних сферах отримали можливість отримувати дохід навіть без профільної освіти. Освоєння способів заробітку на нейромережах має великі перспективи, адже штучний інтелект застосовується відносно недавно і продовжує активно розвиватися та вдосконалюватися з кожним днем.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

959.5KПрочитань
11Автори
783Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається