11 застарілих способів заробітку в Інтернеті, які більше не працюють

Зміст

Проте, гуру будуть теревенити про них...

Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!

На сучасному ринку те, що колись було золотою жилою, швидко перетворюється на безплідну пустелю. Якщо ви чіпляєтеся за певні побічні онлайн-проекти, сподіваючись, що вони врешті-решт принесуть вам великі гроші, у мене для вас погані новини: деякі з них мертвіші за комутований доступ до інтернету.

У чому проблема? Люди все ще намагаються відродити ці афери, навіть якщо вони вже не такі ефективні. Зрозумійте мене правильно. Деякі люди заробляють серйозні гроші на деяких з цих афер. Але для початківців вони вже не настільки ефективні. Сьогодні я покажу вам 15 застарілих способів заробітку в Інтернеті, які більше не працюють.

1. Сайти для опитувань

Колись заповнення онлайн-опитувань здавалося простим способом заробити трохи додаткових грошей. Але це не так. Насправді, ви, ймовірно, заробляєте за годину менше, ніж середньовічний кріпак. У наш час рентабельність інвестицій у ваш час просто смішна.

Краще полювати за дріб'язком під диванними подушками, ніж гортати сторінки з банальними запитаннями про ваші уподобання щодо зубної пасти.

2. Схеми з оплатою за клік (PPC) - клік без вибуху

Пам'ятаєте, коли ви могли підписатися на програму, яка платила вам кожен раз, коли ви натискали на рекламу? Так, рекламодавці порозумнішали.

Якщо ви не робите це в 1998 році, ви не заробите достатньо грошей, щоб купити пачку жуйки, не кажучи вже про оплату оренди. Зараз ці схеми настільки ж прибуткові, як продаж лимонаду під час урагану. Йдемо далі.

3. Дропшиппінг - нездійсненна мрія, яка розбивається

Був час, коли всі говорили про дропшиппінг так, ніби це був короткий шлях до того, щоб стати мільйонером. І це справді було так. Але зараз це більше головний біль, ніж суєта.

Між перенасиченим ринком і тонкою маржею прибутку ваші шанси на успіх тонші, ніж нитка на сайті швидкої моди, особливо якщо ви початківець. Навіть гуру, які продають свої курси «швидкого збагачення», вже не намагаються переконати вас у тому, що це вигідно.

Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!

4. Продаж електронних книг - цифрові пилозбірники

Я не кажу, що писати електронну книгу безглуздо, але якщо ви думаєте, що будете загрібати гроші, як наступна Джоан Роулінг, подумайте ще раз. Інтернет переповнений електронними книгами, багато з яких мають шокуюче високу ціну «безкоштовно». Якщо у вас немає неймовірно нішевого ринку або експертних маркетингових навичок, ваш літературний шедевр, швидше за все, припадатиме цифровим пилом.

5. Веб-сайти стокових фотографій

Колись завантаження ваших фотографій на фотостоки могло принести пристойні гроші. Але у 2024 році гра зі стоковими фотографіями більше схожа на азартну гру, де шанси не на вашому боці.

Завдяки тому, що кожен і кожна бабуся за допомогою iPhone 15 Pro роблять високоякісні знімки, фотостоки перенасичені контентом. Виплати? Скажімо так, ваш заробіток не покриє вартість штатива.

6. Блог про купони

Колись популярний спосіб заробляти партнерські комісійні, блог про купони різко занепав. Оскільки на ринку домінують такі дисконтні сайти, як Honey та Rakuten, окремі блогери просто не витримують конкуренції.

Стало зрозуміло, що пошук коду на знижку 10% на сайті, про який ніхто не чув, вже не приваблює трафік, як це було раніше.

7. Введення даних онлайн

Звучить просто: сиди вдома в піжамі і вводь дані для отримання стабільної зарплати. Однак з розвитком штучного інтелекту та автоматизованих систем попит на введення даних людиною різко впав. Сьогодні штучний інтелект справді замінює людину.

8. Робота віртуальним асистентом

Раніше робота віртуального асистента була багатообіцяючою, але з надлишком працівників і все більш низькими зарплатами ринок зараз більш насичений, ніж губка в океані.

9. Перепродаж веб-сайтів

Був час, коли перепрофілювання веб-сайтів - купівля непрацюючих доменів, їх облагороджування та продаж - було прибутковою справою. А зараз? Не дуже.

Ринок значно охолонув, і знайти сайт, який варто продати, схоже на пошук голки в стозі сіна. До того ж, робота часто переважує винагороду. Це все одно, що перевертати млинці в закусочній.

10. Онлайн-репетиторство з базових предметів

Ще один побічний напрямок, де ШІ взяв на себе провідну роль. Завдяки навчальним платформам на основі штучного інтелекту, що з'являються направо і наліво, студенти тепер можуть отримати доступ до уроків на вимогу за невелику частину вартості, яку вони заплатили б вам. Якщо ви не пропонуєте спеціалізовану експертизу, репетиторство як побічний заробіток стає все складніше підтримувати.

11. Веб-сайти з мікро-завданнями - зменшення прибутку є реальним

Звичайно, виконання мікрозавдань на таких сайтах, як Amazon Mechanical Turk, ніколи не зробить вас багатим, але раніше це приносило пристойний дохід.

Сьогодні ж винагорода настільки мізерна, що навряд чи варто докладати зусиль. В умовах низької оплати праці та жорсткої конкуренції ви можете з таким же успіхом почати в'язати шарфи для продажу на Etsy - це, швидше за все, буде більш прибутково.

Закінчуйте: Геть старе, назустріч новому

Онлайн-хастл постійно розвивається, і якщо ви все ще намагаєтеся працювати за старими схемами, настав час переключитися на нові. Нові можливості безмежні, і головне - бути на крок попереду.

Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

903.5KПрочитань
11Автори
713Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається