Публікація містить рекламні матеріали.

Плюси та мінуси покерних фондів

покерний фонд

Сучасний покер - це не просто гра майстерності та стратегії, а й заняття, що вимагає регулярного фінансування. У покері грошовий аспект є ключовою складовою гри. Без фінансів він у принципі втрачає свою суть. Для багатьох талановитих і амбітних гравців саме фінансовий бар'єр стає головною перешкодою на шляху до професійної кар'єри. Іноді не вистачає стартового капіталу, у деяких випадках фінансів недостатньо для переходу на вищі ліміти. Усе це обмежує гравця і змушує тупцювати на місці, довго і болісно накопичуючи потрібну суму.

У цьому випадку на допомогу приходить бекінг. Це формат співпраці між гравцем та інвесторами. Спонсор надає гроші для гри, а натомість отримує частину прибутку гравця. Фінансуванням займаються як приватні особи, так і організовані команди, які й отримали назву бекінговий фонд. Виглядає така допомога як справжній рятувальний круг. Тим паче, що фонди мають на увазі не тільки гроші, а й підтримку. Але, як і у випадку з будь-яким іншим договором, така співпраця має свої переваги, недоліки і підводні камені. Розглянемо головні плюси та мінуси покерних фондів, щоб ухвалити зважене рішення про співпрацю.

Переваги бекінгових фондів

бекінговий фонд

Розбираючи плюси і мінуси покерних фондів, можна виділити основу основ - фінансування. Саме це є наріжним каменем бекінгу. Але є й інші сильні сторони такого підходу. Однак про все по порядку.

Плюс № 1. Фінансовий бік медалі

Стартовий банкрол для участі в турнірах або кеш-іграх - це те, заради чого всі вступають у бекінг. Можна скільки завгодно говорити про те, які є плюси і мінуси покерних фондів, але якщо немає банкролу, то такий підхід - єдине рішення.

Навіть за наявності навичок, розуміння гри й успіху за столом, розраховувати на довгострокову кар'єру без фінансів неможливо. Адже необхідні кошти як для гри на певному ліміті, так і для переходу на наступний рівень у міру розвитку. Не кажучи вже про те, що потрібно протистояти дисперсії та справлятися з даунстриками без фінансових втрат для власного бюджету.

У разі співпраці з бекінговим фондом гравець позбавляє себе цього головного болю. Завдання покериста - грати, розвиватися і показувати результат. Все інше залишається за фондом. Зокрема втрати через невдачі, даунстрики або просто сильніших суперників за столом.

Плюс №2. Зниження ризиків і психологічного тиску

Покер - це вічна боротьба не тільки з опонентами, а й із дисперсією. Навіть визнані акули покеру та зірки світового масштабу стикаються з тривалими та глибокими даунстриками. Під час гри на власні гроші, особливо якщо це останні заощадження, кожна втрата сприймається болісно. Це не просто мінус до банкролу, це мінус до впевненості в собі. І, відповідно, плюс до тривоги, сумнівів і паніки. Дуже легко піддатися тільту, почати ухвалювати імпульсивні та нераціональні рішення.

Тому, оцінюючи плюси і мінуси покерних фондів, не можна скидати з рахунків психологію. Бекінг кардинально змінює ситуацію. Граючи на гроші фонду, можна сконцентруватися на стратегіях і рішеннях, а не на страху програти. Навіть якщо на дистанції йдуть мінуси, особистий бюджет залишається в порядку. Головні переваги:

  • гра без страху втрати і зняття основного чинника стресу;

  • спокійне сприйняття даунстриків без особистої трагедії з

  • відповідними наслідками;

  • повна зосередженість на ухваленні рішень;

  • відсутність паніки та холодний розум навіть за умови поганої сесії;

  • довгострокове планування сесій, без хвилювань про кожну роздачу;

  • комфортніше і стабільніше середовище для гри.

Отже, якими б не були інші плюси і мінуси покерних фондів, за свою психіку з бекінгом можна бути спокійним.

Плюс №3. Професійне навчання

Хороші бекінгові фонди розуміють, що запорука успішної співпраці та заробітку в зростанні та розвитку гравців. Уже давно минули ті часи, коли інвестори вкладалися тільки у визнаних та іменитих професіоналів. Сьогодні команди ростять чемпіонів буквально з нуля. Тренерський штат покерного фонду працює над зростанням за лімітами, коригуванням стратегії та усуненням помилок.

Переважна кількість фондів пропонують:

  • теоретичну підготовку і практичні заняття з наставниками;

  • доступ до великої бази навчальних матеріалів;

  • спеціалізоване програмне забезпечення та інструменти для аналізу.

У результаті, незважаючи на всі плюси і мінуси покерних фондів, у гравця залишається безцінний капітал - нові знання, вміння грати і вигравати. За це такі проєкти цінуються як гравцями-початківцями, так і більш досвідченими покеристами.

Плюс №4. Мотивація і дисципліна

Коли ти сам собі господар, то дуже легко розслабитися або втратити стимул. З фондом усе трохи інакше. У цьому випадку є:

  • всебічна підтримка команди для складних періодів даунстриків або втрати мотивації;

  • чіткий графік занять і зобов'язання перед фондом;

  • відповідальність перед командою за результат;

  • лідерборди та внутрішньокомандні змагання для мотивації та додаткового профіту.

Це як заняття з фітнес-тренером, що ведуть до мети, незалежно від ліні. Крім того, у дружній спільноті однодумців набагато простіше рости і розвиватися. У хороших фондах завжди можна обмінятися досвідом, обговорити складні ситуації, провести аналіз рук і навіть відпочити після турнірів.

Плюси та мінуси покерних фондів - це одне, а командна взаємодія, нові знайомства та друзі - зовсім інше.

Недоліки бекінгу та покерних фондів

покерний фонд

Незважаючи на всі плюси, і мінуси покерних фондів також є. Зворотний бік медалі також вимагає ретельної оцінки під час ухвалення рішень.

Мінус №1. Частка профіту

Найочевидніший мінус - це необхідність віддавати частину свого прибутку фонду. Залежно від фонду і конкретних умов контракту відсоток може варіюватися від 30% до 60%. Це досить болісно. Коли граєш, стараєшся, а потім доводиться ділитися.

Але тут важливо розуміти, що є за що. Навчання, наставництво, софт, розбори, підтримка і зниження ризиків повною мірою окупаються. А якщо порівнювати з витратами на індивідуального тренера, то обмін точно вигідний.

Мінус № 2. Обмеження свободи

Багато гравців, особливо з досвідом, звикли до повної свободи. Самі вирішують, що і як грати, будують графіки або не будують їх узагалі. Покерний фонд накладає певні рамки. Потрібно дотримуватися правил, умов і навіть звітувати. Серед основних обмежень, з якими стикаються покеристи:

  • обов'язковий відіграш рук або годин на місяць для забезпечення достатньої дистанції;

  • ігрові ліміти відповідно до поточного рівня гравця, перехід у цьому разі узгоджується з фондом;

  • обов'язкове використання софту для контролю, це можна внести до категорії плюси та мінуси покерних фондів, дивлячись з якого боку подивитися.

Такі обмеження можуть бути незвичними для волелюбних гравців. З іншого боку, це одночасно і плюси, і мінуси покерних фондів. Адже в результаті зацікавлені обидві сторони угоди. А такий підхід спрямований на підвищення загальної ефективності та мінімізацію ризиків.

Що в результаті, чи варто йти до фонду?

покерний фонд

Оцінивши всі плюси і мінуси покерних фондів, можна зробити висновок, що такий варіант підходить не всім. Адже це не просто гроші на гру. Тут потрібна відповідальність, цілеспрямованість, дисципліна і дотримання правил. Але якщо готовий працювати для системного зростання, то фонд стає тим самим трампліном для побудови кар'єри професійного гравця.

Однак важливо розуміти, що плюси і мінуси покерних фондів працюють по-різному, залежно від конкретної команди. Різниця між наявними сьогодні проєктами колосальна. Тому потрібно грамотно підходити до вибору. У цьому випадку команда MVP Team - найкраще рішення. Серед переваг фонду:

  • співпраця з покеристами різного рівня;

  • значні частки відкатів гравців - до 60%;

  • додаткові індивідуальні бонуси, залежно від пройденої ігрової дистанції;

  • лідерборди зі значними призами;

  • професійне навчання з досвідченими регулярами і кваліфікованими тренерами;

  • постійна актуалізація навчальних матеріалів, відповідно до поточних тенденцій ігрового поля;

  • підтримка штатних психологів;

  • дружне ком'юніті та приємна атмосфера командної взаємодії.

MVP Team надає все необхідне для розкриття потенціалу кожного гравця. Спільні призові команди вже перевалили позначку в 13 млн $. І це найкраще підтвердження успіху.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Філя Стус
Філя Стус@CQEaaxpBmVlHcnT

1Прочитань
1Автори
0Читачі
На Друкарні з 25 липня

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається