Як знімати готівку з Монобанку без комісії

В Моно немає комісії за перекази на картки українських банків і цим ми можемо скористатися для того, щоб знімати гроші без комісії з Монобанку.

Як знімати готівку з Монобанку без комісії

Отже, для цього нам потрібна «ВсеКАРТА» від банку ПУМБ. Дана карта нам дозволяє знімати кошти без комісії в будь-якому банку України. Ліміт в місяць — до 600 000 ₴. За відкриття і обслуговування рахунку платити непотрібно.

«ВсеКАРТА» від банку ПУМБ

Мабуть вже всі зрозуміли, як слід поступати: переказуємо кошти з Монобанку на  «ВсеКАРТА» і тепер без комісії в будь-якому банкоматі знімаємо наші гроші. Станом на сьогодні це доволі простий спосіб зняття готівки без комісії.

«ВсеКАРТА» можна відкрити, як віртуальну так і фізичну, але для відкриття фізичної необхідно відвідати відділення банку. Якщо у відділенні вам будуть казати, що відкриття платне, то це вони вам хочуть нав'язати страховку. На даний час ніяких комісій за випуск карт чи "Іменної" чи "Миттєвої" немає.

Майте на увазі, що якщо ви знімаєте кошти з картки через касу у відділенні, то без комісії вам видадуть тільки двічі на місяць. А от комісії з будь-яких банкоматів України немає, правда, в деяких банкоматах можуть бути обмеження на видачу на "чужі" карти і видавати може не більше 1000 грн за одну операцію.

Увага, якщо на карту ПУМБ буде нараховуватись більше 400 000 грн, то банк заблокує вам рахунок і попросить надати підтвердження даних коштів.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Smart Wallet
Smart Wallet@smartwallet

698Прочитань
1Автори
5Читачі
На Друкарні з 27 травня

Більше від автора

  • Банки беруть плату за неактивність

    Якщо у вашому обліковому записі не було активності більше 12 місяців, з вас, швидше за все, буде стягнено плату за неактивність.Тобто більше року.Єдиний виняток, який я зустрів, це Укргазбанк.

    Теми цього довгочиту:

    Банки
  • Банківські вклади, основні переваги та недоліки

    Банківські вклади є одним із найпопулярніших і найпоширеніших способів збереження та примноження коштів. Вони пропонують інвесторам можливість отримувати фіксований дохід, зберігаючи кошти в банку на певний період часу.

    Теми цього довгочиту:

    Банківські Вклади

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається