Коледж у Discord. Плюси і мінуси. Створення бота.

Я б хотів розповісти свою історію того, як хотілось мені покращити досвіду студентства. В мене виникла ідея про створення певного осередку студентів мого коледжу, де вони могли обмінюватись інформацією, заводити дружні стосунки та просто читати важливу інформацію про якісь події та тощо.

Виникнення ідеї

Зародилась ідея створення певного осередку для студентів мого коледжу виникла внезапно. Хтось запропонував створити Telegram групу для внутрішньої комунікації між студентською радою. Хтось там запропонував також платформу Discord. Але очільник самоврядування сказав, що це погана ідея. Але в той момент в мене появилась ідея: а що, якщо зробити з цього щось більш глобальне.

Так Discord чи Telegram?

Як Discord, так і Telegram не є поганими платформами для спілкування. В кожному є свої плюси та мінуси(ви можете поділитись своєю думкою на рахунок цього).

Переваги Discord:

  • Структуризація розділів і каналів;

  • Ролі та різноманіття їх прав;

  • Види каналів(текстовий, голосовий, форум, оголошення, події).

Переваги Telegram:

  • Загальна швидка робота програми;

  • Зручний і швидкий API для розробників;

  • Зручний і швидкий інтерфейс програми.

Як ми бачимо, в більшості Discord спирається на функціональність, а Telegram на швидкість і простоту. І що Discord додає фішки Telegram, що і навпаки.

І особисто я обрав Discord тільки через те, що він для мене вже був знайомим та був простішим у використанні та створення боту. Але чи змінив би я зараз свою думку? Можливо.

Що по наповненню?

Було створено певний макет для Discord(не зважайте на певні граматичні помилки, робив не я🫠):

Концепт Discord серверу для коледжу

Передбачено і канали для різних відділень(і оголошення, і чат), і для старост груп, і стосовно студентського самоврядування, і в повному загалу є чат для спілкування між всіма студентами. Це не дає виключення для створення тематичних каналів по інтересам, наприклад, пограти в Counter Strike 2 або однодумців про фільми.

Ролі та права їх на канали також були налаштовані.

Концепт ролей на Discord сервері

Була ідея наділити правами старост, які дозволяли створити чат для своєї групи, і на них би був обов’язок спостерігати за зберіганням дружньої атмосфери зі сторони своїх одногрупників.

Ви мабуть скажете, “Так групи і так створюють свої групи в Telegram, Discord та інших месенджерах, чому вони мають саме на цьому Discord сервері створювати ще один чат?” Це буде правильним запитанням, і я не придумав аргументи стосовно цього. Але ідея цього серверу і не була, щоб студенти відмовились від своїх внутрішніх чатів і перейшли на ці, а просто об’єднати людей в одному місці, тому в цей період, в період війни, було тільки дистанційне навчання, і про якусь комунікацію не йде мова. І треба якось все одно взаємодіяти із студентами, створювати активності в онлайн просторі, якщо в реальності не має змоги.

Справа тільки в модерації цього всього серверу, правильно? І я так подумав. І для цього я створив бота, в якому є команда /verify і потім бот пропонує тобі скинути фотографію твого фізичного студентського квитка або скріншот із застосунку Дія, інформація з яких би аналізувалась і потім видавала тобі ролі і перейменовувала на сервері. Система була не ідеальною, і робила все неточно, але давайте будемо відверті, хто ще намагався зробити бота в Discord, який перевіряв твій студентський квиток?

І шо у висновку?

У висновку пропала мотивація робити та розвивати це через внутрішні проблеми у самому студентського самоврядуванні. Але, може бути, колись, да повернеться ідея створити щось знову подібне, але більш в адекватному вигляді.

А ви що думаєте стосовно цього?

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Кирило
Кирило@kyrylo

🧑🏻‍💻 Python, Lua Coder

1.7KПрочитань
2Автори
9Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається