Не пустими словами — як створити текст, що переконує?

«Найуспішніший», «найефективніший», «найзручніший» і blah, blah, blah. 

Хитромовні прикметники заполонили сферу комерційних текстів. Вони буквально всюди: у рекламних пропозиціях, у статтях корпоративних блогів, у дописах в соціальних мережах.

Проте чи справді вони допоможуть бізнесу переконати читача придбати продукт чи послугу? Навряд.

Важко повірити, що ви «лідер українського ринку», чи що ви виготовляєте «найкращий продукт», коли подібні твердження висуває кожен ваш конкурент стосовно себе. 

Ви й справді можете виготовляти круті продукти та мати перевагу над іншими конкурентами, проте потенційному клієнту потрібні докази. 

Проста, проте важлива порада — не залишайте сміливі слова пустими. 

Підтвердьте їх аналітикою, науковими фактами чи іншими доказами, які справді переконають читача у правдивості ваших слів і підштовхнуть до покупки. 

Довіра створює авторитетність, авторитетність підвищує конверсію. 

Чим можна підкріплювати свої стейтменти?

Відгуки

Гугл-відгуки, відгуки у фейсбуці чи твітері тощо. Люди довіряють іншим людям, і хочуть бути певними, що хтось уже мав хороший досвід у взаємодії з вашим бізнесом.

Наукові факти

Якщо це релевантно до теми вашого тексту — знайдіть час, аби переглянути кілька перевірених досліджень науковців і виділити для себе ті факти, що могли б підтвердити ефективність чи користь продуктів та послуг, які ви пропонуєте.

Дані, а ще краще — візуалізовані дані

У прийнятті складних фінансових рішень люди люблять цифри. Аналітика, статистичні дані, ваші кількісні результати — усе це надає потенційним клієнтам відчуття обізнаності та контролю над ситуацією. 

Проте важливо подати їх у легкому, зрозумілому форматі. Навряд у читачів знайдеться бажання порпатися у ваших excel-таблицях.

Нагороди та сертифікації

Не мовчіть про свої здобутки. Підкріпіть фразу «лідер ринку» згадкою про сертифікації своїх фахівців чи вагомою нагородою у сфері діяльності вашого бізнесу. Це все є ознакою високого стандарту якості й професіоналізму. 

Підсумовуючи сказане: не публікуйте красномовних художніх текстів. Вони не продадуть ваш товар чи послугу. Пишіть просто, зрозуміло і підкріплюйте свою експертизу фактами.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Достеменно Невідомо
Достеменно Невідомо@dostemenno

77Прочитань
5Автори
2Читачі
На Друкарні з 21 травня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається