Нейромережі для бізнесу: 23 інструменти для всіх робочих задач

Зміст
Нейромережа (штучна нейронна мережа або нейронка) — це математична модель, яка імітує діяльність нейронів людського мозку з метою розв’язання різних завдань, як от створення тексту, музики, відео, презентації тощо. Працюють нейромережі на основі великих мовних моделей. 

Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.

Найкращі нейромережі для бізнесу

За допомогою нейромереж можна перевірити SEO-характеристики сайту, провести A/B-тестування, розробити стратегію персоналізації та CRO, оптимізувати продажі чи створити чат клієнтської підтримки. Добірка нейромереж з різним функціоналом підвищить ефективність роботи власників бізнесу та різних спеціалістів сфери диджитал. 

Namelix 

Штучний інтелект для бізнесу, який допоможе придумати назву бренду чи компанії за ключовими словами. Нейронка також генерує шрифти та кольори для айдентики. 

Namelix є частиною нейромережі Brandmark, яка створює логотипи за заданими параметрами. Оплата за користування одноразова — від 25$ залежно від потреб. 

Gemini

Нейромережа від Google, яка працює у формі чату, надаючи відповіді на запитання користувача. Gemini (раніше Bard) SEO-спеціалісти використовують для написання метатегів та оптимізації ключових слів. 

Designs.ai

Інструмент для маркетологів, який полегшує створення рекламних матеріалів та ведення соцмереж за допомогою таких функції:

  • Написання рекламного тексту;

  • Створення банерів та креативів різних форматів для Stories, дописів, презентацій тощо;

  • Перетворення звичайного тексту на промову;

  • Генерація логотипів;

  • Адаптація текстів для соцмереж. 

Користування тільки платне — 19 доларів щомісяця на базовому тарифі. 

Plus AI 

Сервіс для генерації презентацій на основі штучного інтелекту. Інструмент має безліч шаблонів, доступ до різних мов та можливості для редагування:

  • Зміна кількості слайдів;

  • Функція перефразування та перекладу;

  • Зміна форматів;

  • Створення власної бібліотеки з улюбленими шаблонами та референсами;

  • Експорт у PowerPoint, PDF тощо.

  • Розробка власного брендингу. 

Є безоплатний пробний період на 7 днів, вартість мінімальної підписки — 10 $.

Upgrow

Нейромережа для збільшення кількості підписників в Instagram, що працює на базі ChatGPT-4. Інструмент дотримується політики соцмережі, ретельно обираючи налаштування для рекламного націлювання. Сервіс пропонує:

  • Розумне автоматичне націлювання на основі ШІ.

  • Таргетинг за місцем розташування, мовою, інтересами, нішами та інші види сегментації.

  • Оптимізація профілю для ефективнішого просування в Instagram.

  • Доступ до бібліотеки вірусного контенту з шаблонами та ідеями.

  • Поглиблену аналітику та звіти у різних форматах.

Ціни на користування починаються від 59$/місяць. 

Нейромережі для текстів

49% маркетологів вважають, що штучний інтелект ефективний для написання чіткого та легкого для читання тексту. Проте AI-інструменти для контенту також вміють швидко покращувати матеріали: перекладати, редагувати, виправляти помилки. 

Jasper AI

Платформа вважається однією з найкращих для створення текстів для соціальних мереж, електронних листів, корпоративних блогів тощо. За допомогою спеціальних плагінів, наприклад, SurferSEO, може зробити SEO-оптимізацію матеріалів. 

Має безплатний тестовий період на 7 днів. Тарифи для індивідуального користування починаються від 39 $/місяць. 

Copy AI

Платформа для генерації текстів «з нуля» за певними характеристиками й оптимізації вже наявних для різних майданчиків. Тут є готовий набір шаблонів для подальшої адаптації під власні потреби.

Інструментом можна користуватися безплатно з функціональними обмеженнями. Підписка на індивідуальний план стартує з 49 $/місяць. 

QuillBot

Ця нейронна мережа вміє перефразовувати, узагальнювати, перевіряти на плагіат та написання штучним інтелектом, перекладати тощо. Є інтеграція з Microsoft, macOS та Word. 

Більшість функцій доступні безплатно, вартість преміумпакета — 4,17 $ за місяць.

DeepL

Програма-помічник для перекладу та покращення текстів. Для користування є онлайн-версія, програма для Windows та Mac, розширення для браузерів Chrome, Edge, Mozilla, застосунок для Android та iOS. Перевага нейронки — наявність української в перекладачі. 

Безплатна версія обмежена добовою кількістю символів. 

Hypotenuse AI

Платформа для створення контенту, а саме:

  • Статей за ключовими словами;

  • Слоганів та рекламних оголошень;

  • Описів продуктів за фото;

  • Дописів для соціальних мереж. 

Серед переваг — можливість генерувати тексти українською мовою та інтегрувати інструмент з різними платформами без використання коду, зокрема з Amazon, WordPress, Wix та іншими. 

Серед недоліків — відсутність безплатної версії. Ціни для індивідуального користування починаються від 19$/місяць за умови покупки річного абонемента. 

Нейромережі для створення дизайнів сайтів та логотипів 

Штучний інтелект може допомогти у створенні невеликого власного сайту, наприклад, блогу або інтернет-магазину, розробити індивідуальний дизайн та навіть згенерувати логотип. 

Wix

Це платформа-конструктор з готовими шаблонами вебсайтів та безліччю плагінів для їх покращення без знання коду. До того ж конструктор має український інтерфейс.

Leia

Вебконструктор для створення дизайну вебсайтів, який працює на основі ChatGPT. Сервіс пропонує два варіанти:

  • Дизайну за введеними параметрами;

  • Готовий сайт на базі одного з шаблонів. 

На відміну від Wix, Leia має тільки платний доступ — 4,99$ щомісяця або 29,99$ одноразово. Ще один недолік — відсутність українського інтерфейсу.

Looka Logo Maker

Нейромережа для створення логотипів:

  1. Введіть назву компанії та нішу. 

  2. Оберіть шаблон та стиль, задайте параметри кольорів та інші корпоративні вимоги. 

  3. Отримайте готовий файл у декількох форматах.

Оплата пропонується вже на фінальному етапі перед завантаженням готового файлу. 

Нейромережі для створення відео та зображень

За допомогою штучного інтелекту можна генерувати нові та покращувати вже наявні зображення. Якість отриманого файлу часто залежить не тільки від можливостей нейронки, а й від деталізації промпту. 

Dall-E 2

Інструмент від OpenAI, який створює зображення на основі текстових підказок. В інструменті є можливість створювати, як реалістичні сцени, так і фантазійні сюжети. 

Доступ тільки платний від 20 доларів США на місяць. 

Midjourney

Нейромережа генерує зображення за допомогою текстових підказок та референсів. Принцип роботи подібний до Dall-E. 

За користування доведеться заплатити від 10 доларів на місяць. Безплатної генерації ілюстрацій та фото не передбачено. 

Stable Assistant

Нейромережа, що покращує зображення, змінює фон та масштаб, перефарбовує, створює ілюстрацію на основі ескізу та текстових рекомендацій, генерує відео з текстом, анімацію та музику.

Інструмент на базі Stability AI можна спробувати від 9$/місяць. 

Cutout.pro

Онлайн-платформа візуального дизайну для редагування статичного й динамічного контенту. Програма має широкий функціонал:

  • Видалення небажаних об’єктів;

  • Видалення фону з відео або фотографії;

  • Сегментація обличчя;

  • Перетворення фото на анімацію;

  • Розфарбування фотографії;

  • Покращення якості тощо. 

Для користування платформою необхідно купити пакет кредитів для редагування фото або секунд покращення відео. 

Runway Gen-2 

Мультимодальна нейромережа для створення відео за допомогою різних режимів:

  1. Перетворення тексту на відео.

  2. Комбінація текстових підказок та зображення.

  3. Генерація відео на основі зображення.

  4. Стилізація на основі ілюстрацій та тексту.

  5. Розкадрування макетів. 

  6. Перетворення макета на стилізоване відео. 

  7. Рендеринг.

У безплатній версії надається 125 кредитів. Безплатне відео буде містити водяні знаки та суттєві обмеження щодо експорту. Найнижчий тариф — 12$/місяць, але оплачувати необхідно відразу за рік користування. 

Vidyo.ai

Нейромережа добре справляється зі створенням коротких відео для соціальних мереж. Інструмент не тільки редагує ролики, а й генерує підписи та описи, автоматично пиши субтитри за заданими параметрами, додає емодзі, дотримуючись вашого Ton of Voice. 

Крім того, на онлайн-платформі можна отримати попередню оцінку вірусності відеокліпу та відповідно покращити його. Є інтеграція з популярними соцмережами для автоматизованої публікації контенту. 

Користувачам доступна вільна версія з суттєвими функціональними обмеженнями. 

Нейромережі для створення музики 

Інструменти нейромереж для творчих завдань мають багато різних застосувань. Один з популярних напрямків, який постійно розвивається, — генерація музики та озвучка відео. Такий контент можна використовувати, як для особистих, так і для комерційних цілей без порушення авторських прав. 

Saundraw

Платформа для написання треків у різних стилях на основі введених параметрів:

  • Тривалість;

  • Жанр;

  • Характеристики. 

Ліцензія належить людині, яка створила трек у нейромережі. 

Створювати музику можна безплатно без обмежень, для завантаження створеного треку варто оформити підписку — від 11$/місяць.

Clipchamp

Нейронна мережа робить реалістичне озвучення на основі ШІ. Інструмент має понад 400 реалістичних голосів різними мовами, серед яких є українська. Додатково передбачено налаштування темпу та тону мовлення, інтонації. 

Платформа буде корисною творцям контенту у соціальних мережах та бізнесам, наприклад, для озвучення корпоративних відео різними мовами. 

Базовий функціонал доступний всім користувачам після реєстрації. Щомісячна оплата Premium-доступу становить 389 гривень. 

LOVO

Нейромережа для озвучення з однією з найбільших бібліотек світі — понад 500 різних голосів різними мовами, у тому числі й українською. Тут є доступ до редагування вимови, наголосу, висоти та тембру. Крім того, інструмент має базу звукових ефектів, музики та інших невербальних вставок. 

Користування нейронкою виключно платне. Базовий тариф за 24 долари щомісяця дозволяє згенерувати до 2 годин голосового озвучення на місяць. 

Нейромережі у чатах Телеграм 

Окрім багатофункціональних нейронних мереж, є чати зі штучним інтелектом у месенджері Telegram. Переважна більшість працює на основі ChatGPT-4. Відомим прикладом є Copilot від Microsoft

Copilot має вебверсію, застосунок та програму, що вбудована у Windows 11. Нейронка вміє створювати зображення та генерувати тексти. 

У 2024 році Microsoft запустила бета-версію чату. Призначення чатбота — відповіді на запити користувачів. Користування повністю безплатне, але чат має обмеження — 30 запитів на добу.

Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

16.8KПрочитань
1Автори
50Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Особистий бренд: що це, як створити і розвивати

    Особистий бренд — це образ, який сформований навколо навичок, досвіду та особистісних якостей людини. Впізнаваний імідж може формуватися навколо професійних досягнень, життєвих цінностей, хобі або будь-якої іншої царини, у якій ви добре обізнані.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як відкрити хостингову компанію

    Перед тим як відкрити хостингову компанію, важливо ретельно проаналізувати ринок, зрозуміти, як працюють конкуренти, і на основі цього створити унікальну пропозицію. Ринок хостингу в Україні зростає, але він ще не досяг насиченості, що відкриває можливості для нових гравців.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Історія бізнес-протистояння Pepsi та Coca-Cola

    Як PepsiCo та Coca-Cola змінювалися під тиском інновацій, чого їх навчив ребрендинг та як повномасштабне вторгнення вплинуло на їхню комунікацію?

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (1)

Вам також сподобається