Три фактори, які впливають на срібло як інвестицію:
Попит і пропозиція
Хоча всі активи є функцією попиту та пропозиції, дорогоцінні метали часто користуються високим попитом через обмежену пропозицію. Однак попит на срібло значною мірою пов'язаний з його промисловим застосуванням. Оскільки срібло є найбільш електро- і теплопровідним металом, його часто використовують для виготовлення медичного обладнання, електроприладів та інших промислових виробів.
Під час економічних спадів, хоча попит на фізичне срібло як промисловий товар може знижуватися, попит на нього як на інвестицію часто зростає, що призводить до підвищення ціни. Що стосується пропозиції, то більшість промислового срібла або споживається, або знищується в процесі виробництва, що обмежує пропозицію, яка може бути повернута на ринок після завершення промислового циклу, і потенційно перешкоджає майбутньому постачанню металу.
2. Глобальна економіка
У періоди економічної невизначеності та політичної нестабільності інвестори, як відомо, вкладають кошти в золото, але привабливість срібла як надійного сховища, безумовно, привертає увагу багатьох інвесторів як альтернатива. Під час глобальної рецесії коригування монетарної та фіскальної політики часто призводить до того, що інвестори шукають альтернативні інвестиції, які можуть принести більший дохід, оскільки уряди часто знижують процентні ставки, щоб стимулювати споживчі витрати, одночасно збільшуючи інфляційні очікування. Хоча зростання інфляції призводить до втрати купівельної спроможності паперових грошей і знецінення валют, інвестори можуть використовувати срібло як інфляційне хеджування від таких втрат. Крім того, срібло, як і золото, часто демонструє зворотній зв'язок з доларом США. Коли долар слабшає, попит на срібло, ймовірно, зростатиме, оскільки трейдери диверсифікують свої портфелі, щоб зменшити ризик, пов'язаний зі знеціненням долара.
Ціни на золото
У цій статті неодноразово згадується взаємозв'язок між золотом і сріблом, який представлений співвідношенням золота і срібла - показником, який використовується для визначення кількості срібла (в унціях), необхідного для купівлі однієї унції золота. Хоча ціна на срібло має тенденцію слідувати за ціною на золото, це не означає, що ці два товари будуть рухатися з однаковою швидкістю, і ці розбіжності, ймовірно, або збільшуватимуть, або зменшуватимуть рівень співвідношення. Однак розуміння співвідношення золота і срібла може бути корисним для трейдерів срібла, оскільки воно може надати потенційні сигнали про те, коли ринок досягає екстремальних рівнів.
З історичної точки зору, під час фінансової кризи золото мало тенденцію випереджати срібло, а це означало, що співвідношення буде зростати, з максимумами, що перевищують 80, і мінімумами, що опускаються приблизно до 40. На цих екстремальних рівнях трейдери можуть шукати додаткове підтвердження того, що відбудеться корекція, яка поверне співвідношення до його сприйнятого нормального рівня близько 60.
Срібло як товар для торгівлі
Висока ліквідність, великі обсяги торгівлі, вузькі спреди та гнучкий графік торгівлі - привабливі характеристики, які роблять срібло популярним товаром для трейдерів. Коли волатильність ринку зростає, менший розмір ринку робить срібло більш чутливим до значних цінових коливань, які часто бувають більшими, ніж у золота. Для короткострокових трейдерів, таких як денні трейдери або скальпери, це може бути можливістю скористатися великими ціновими коливаннями, які можуть статися.
Крім того, срібло стає все більш популярним як засіб диверсифікації портфеля, оскільки трейдери використовують його як хеджування позицій з високою кореляцією до долара США, і ті ж фактори, які впливають на срібло як на інвестицію, в цілому впливають на нього як на товар, що торгується на ринку.
Стратегії торгівлі сріблом
Хоча існує безліч стратегій, важливо, щоб обрана стратегія відповідала поточним ринковим умовам. Коли ринок знаходиться в фазі тренду, трейдери можуть застосовувати стратегію торгівлі по тренду, а коли він знаходиться в обмеженому діапазоні, можна використовувати стратегію торгівлі в діапазоні.
3 кроки до трендової стратегії торгівлі сріблом:
Визначте напрямок тренду
Трендовий ринок - це ринок, який постійно досягає нових екстремумів. Висхідний тренд характеризується серією більш високих максимумів і більш високих мінімумів, в той час як сильний спадний тренд характеризується серією більш низьких мінімумів і більш високих максимумів.
Хоча визначення тренду може здатися простим, вибір відповідного часового інтервалу може бути складним завданням. Хоча внутрішньоденні трейдери часто використовують короткострокові графіки для визначення потенційних сигналів входу і виходу, є переваги в аналізі декількох часових інтервалів, який включає аналіз як довгострокових, так і короткострокових графіків. Як показано на денному графіку нижче, трендову лінію можна використовувати як орієнтир для визначення напрямку тренду з трьома точками дотику, що підтверджують наявність висхідного тренду.
2. Фільтруйте сигнали в напрямку тренду
Після того, як трейдер визначив напрямок поточного тренду, другим кроком буде визначення потенційних сигналів для входу за допомогою технічних індикаторів. Індекс відносної сили (RSI) - популярний осцилятор імпульсу, який показує, коли інструмент може бути перекуплений або перепроданий. Коли значення RSI опускається нижче 30, він вважається перепроданим, а коли вище 70 - перекупленим.
Застосовуючи RSI до денного графіка вище, потенційний сигнал для входу може існувати у виділених областях нижче 30, де срібло вважається перепроданим.
3. Впровадити управління ризиками
Управління ризиками - це, мабуть, найважливіший компонент торгового плану, який повинен бути визначений до вступу в угоду.
Це також випливає з даних, представлених в нашому дослідженні "Риси успішних трейдерів". Відверто кажучи, жоден трейдер не зможе точно передбачити майбутнє, не кажучи вже про те, щоб зробити це досконало. А оскільки це так, будь-який трейдер, який не контролює розмір своїх втрат, вразливий до того, що одна "невдала" угода може звести нанівець прибуток від численних "виграшних" угод.