Мідь є високоліквідним товаром.
Ціна на мідь встановлюється в доларах США, тому ціна долара впливає на ціну міді.
Мідь набуває все більшої популярності як інвестиційний варіант поряд з різними іншими альтернативами.
Як зазначено в нашому довіднику по міді, ціни на мідь мають тенденцію до зростання, коли ринки, що розвиваються, зростають, оскільки попит на неї зумовлений будівництвом і будівництвом.
Стратегії торгівлі міддю можуть включати як технічний, так і фундаментальний аналіз.
Мідь - це глобальний товар, який має кілька ключових застосувань у промисловості і тісно пов'язаний з економічним зростанням. Торгівля міддю часто використовується хеджерами і спекулянтами як захист або використання майбутніх цінових змін. Як приватні особи, так і установи можуть отримувати прибуток від торгівлі міддю, що робить цей метал популярним у спектрі торгівлі сировинними товарами.
Навіщо торгувати міддю і як працює торгівля міддю?
Однією з переваг торгівлі міддю є її доступність. Міддю торгують різними способами, такими як ф'ючерси, опціони, акції та контракти на різницю (CFD). Ви також можете отримати доступ до міді через мідні ETF (біржові фонди), такі як CPER (United States Copper Index Fund) або JJCB (iPath Series B Bloomberg Copper Subindex Total Return ETN).
Мідь - це м'який ковкий метал з властивостями, подібними до золота та срібла. Найбільший попит на неї спостерігається у будівництві, транспортному обладнанні та електронних виробах. Вона є сильним провідником електрики і тепла, а тому має широкий спектр промислового використання, що також призводить до торгівлі нею у великих обсягах - це добре для трейдерів, оскільки це може призвести до зменшення спредів і потенційно чистіших графіків.
Рух ціни на мідь значною мірою залежить від попиту з боку країн з економікою, що розвивається, таких як Китай та Індія. Під час економічного зростання ці країни потребують великих обсягів міді, попит на яку сприяє зростанню ціни на метал. І навпаки, під час економічних спадів попит на мідь падає, ціна також має тенденцію до зниження. Трейдери повинні враховувати цю динаміку при торгівлі міддю.
Багато трейдерів міді використовують технічний та/або фундаментальний аналіз для формування своєї торгової стратегії, що допомагає трейдеру спрогнозувати, чи буде ціна на мідь зростати або падати. Якщо трейдер впевнений у своєму прогнозі, він може купувати або продавати мідь, намагаючись отримати прибуток від руху цін. Таким чином, торгова стратегія може також допомогти трейдеру управляти своїми ризиками, визначати сигнали купівлі та продажу на ринку і встановлювати розумні рівні тейк-профіту та стоп-лосс з метою досягнення позитивного співвідношення між ризиком та винагородою.
Години торгів міддю
Мідь торгується на CME Globex та CME ClearPort:
Неділя - п'ятниця з 18:00 до 17:00 (з 17:00 до 16:00 за чиказьким часом) з 60-хвилинною перервою кожного дня, яка починається о 17:00 (16:00 за центральноєвропейським часом)