Як відкрити бізнес на послугах вантажників і заробляти на здачі персоналу в оренду

Зміст

Далеко не кожна організація може собі дозволити тримати штатних вантажників, тому така бізнес-ідея досить актуальна. У статті розберемо, скільки можна заробити, запустивши бізнес на вантажниках і різноробочих, і розглянемо інструкцію, як відкрити власну справу в цій сфері.

Переваги бізнесу на послугах вантажників і різноробочих

Плюсів у бізнесу на послугах вантажників і різноробочих досить багато, наведемо приклади:

  • не потрібно купувати дороге обладнання і товари;

  • немає великих стартових інвестицій;

  • немає необхідності орендувати офіс (на перших порах);

  • при купівлі франшизи є упакована бізнес-модель з повним покроковим керівництвом.

Чому організаціям і підприємствам вигідно залучати робочу силу зі сторони?

Перевага бізнесу на послугах вантажників і різноробочих полягає ще й у тому, що деяким організаціям простіше укласти договірні відносини з компаніями-підрядниками. Адже:

  • відповідальність за якість послуг, а також усі ризики лежать на постачальнику робочої сили;

  • позаштатні співробітники полегшують навантаження кадрової служби та бухгалтерії;

  • підприємству вигідна співпраця на договірних засадах, адже не потрібно витрачатися на спецодяг, облаштовувати робочі місця і включати співробітників до зарплатного фонду;

  • деякі системи оподаткування, встановлені законом, не можуть перевищувати певну кількість штатних співробітників.

Яке вибрати обладнання для бізнесу

На перших порах закуповувати обладнання не потрібно. З розвитком бізнесу, потрібно буде орендувати офіс, а також закупити офісну техніку, канцелярські товари. Але все одно великих вкладень не буде потрібно.

  • Телефон, комп'ютер, оргтехніка - 20 000 гривень;

  • Реєстраційні питання - 2 000 гривень.

Бізнес-план бізнесу на послугах вантажників і різноробочих повинен містити статтю витрат на придбання інструменту, будівельного устаткування і матеріалів залежно від профілю діяльності співробітників.

Персонал

Проблем із підбором кадрів точно не буде: міцних чоловіків, охочих заробити, предостатньо. Однак із тимчасовими співробітниками гарантії виконання роботи в строк ви дати не зможете. Можна для початку організувати бригаду 5-6 осіб, а надалі розширити штат постійними вантажниками.

Важливий фактор - кількість замовлень. Якщо ви зможете забезпечити постійну зайнятість і можливість вибирати найвигідніші пропозиції з гідною оплатою, то будуть відповідальні співробітники, готові працювати.

Технологія заробітку на послугах вантажників і різноробочих

Щоб правильно організувати процес надання послуг, необхідно чітко відпрацювати хід приймання замовлень і грамотно розподілити їх протягом дня між різноробочими та вантажниками. Найголовніше в будь-якому бізнесі - клієнт має бути задоволений, отримавши послуги якісно і вчасно.

Необхідно найняти вантажників, які виконують такі види робіт як:

  • квартирні переїзди;

  • офісні переїзди;

  • розвантаження товару у великих магазинах;

  • сезонні послуги на будівництві;

  • сезонні послуги на навантаженні врожаю.

Це як приклад, однак фірмам-початківцям слід братися за будь-які пропозиції і відмовляти замовникам лише вкрай рідко. Згодом можна співпрацювати всього з кількома компаніями, обравши основний напрямок. На перспективу, хороший і стабільний дохід принесуть договори з великими оптовими фірмами, складами і будівельними організаціями на надання сервісу вантажно-розвантажувальних робіт.

Маркетинг

Для залучення клієнтів необхідно розробити план просування, можливо, знадобиться реклама в місцевих ЗМІ або в інтернеті.

Також для іміджу і впізнаваності вашої організації можна забезпечити робітників комплектами спецодягу однакового зразка. А якщо буде логотип із друком на формі, це теж можна вважати ефективним маркетинговим ходом.

Скільки грошей потрібно вкласти для старту, і скільки можна заробити?

Точну суму початкових вкладень визначити складно, вона залежить від міста і масштабності. При витратах від 50 до 100 тисяч можна відкрити бізнес із послуг вантажників і різноробочих.

Щомісяця потрібно оплачувати телефонний зв'язок, рекламу, інтернет і зарплату робітникам, її розмір залежить від кількості замовлень. Як правило, організація працює на відсоток 50-60% зароблених грошей, решта йде в зарплатний фонд.

При щоденному забезпеченні роботи 20 співробітників, з п'ятигодинним робочим днем, всі витрати можна окупити за 2-3 місяці роботи.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

959.7KПрочитань
11Автори
783Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається