
У світі дизайну інтер'єру відбулися революційні зміни, які стали наслідком прагнення людей зменшити кількість відходів, заощадити гроші та жити сталим життям. У тренді - переробка меблів;
Професіонали та аматори переробляють старі меблі, шліфують і фарбують втомлені на вигляд предмети, щоб дати їм нове життя;
Ви вчитеся переробляти меблі, щоб бути в тренді? Тоді продовжуйте читати цей блог, щоб дізнатися, як використовувати шліфувальний електроінструмент, щоб забезпечити належну підготовку ваших проектів з апсайклінгу перед фарбуванням.
Які шліфувальні інструменти можна використовувати?
Більшість старих меблів мають подряпини та дефекти, тому вам знадобиться шліфувальна машина, щоб вирівняти їх.
Шліфувальний інструмент також стане в нагоді при виконанні ремонтних робіт. Наприклад, якщо ви заповнили отвори шпаклівкою для дерева, ви можете відшліфувати надлишки і вирівняти поверхню після висихання.
На ринку доступні різні типи шліфувальних інструментів. Тож, якщо ви володієте бізнесом з переробки вторинної сировини або хочете перетворити старі меблі у себе вдома, ви зможете знайти шліфувальний інструмент, який відповідатиме вашим потребам.
Інструмент Центр пропонує наступні шліфувальні інструменти, які можна замовити онлайн:
Акумуляторні шліфувальні машини
Якщо ви займаєтеся апсайклінгом на професійному рівні, можливо, ви багато подорожуєте; в цьому випадку вам ідеально підійде акумуляторна шліфувальна машина. Цей інструмент стане в нагоді, якщо вам потрібно шліфувати в гаражі або на складі, де немає джерела живлення.
Електричні шліфувальні машини
Електрична шліфувальна машина ідеально підходить, якщо ви працюєте протягом тривалого часу і в місці, де є джерело живлення. Цей тип шліфувальних машин має високу продуктивність, тому результати будуть стабільними та швидкими.
Пневматичні шліфувальні машини
Пневматична шліфувальна машина - чудовий вибір, якщо вам потрібна портативна шліфувальна машина, яку можна використовувати на вулиці незалежно від погоди. Пневматичні шліфувальні інструменти безпечно використовувати в різних небезпечних умовах, оскільки вони мають високу стійкість до впливу природних факторів, таких як спека, вода і пил.
Під час використання шліфувального інструменту слід носити необхідні засоби захисту, такі як захисні окуляри та респіраторну маску;
Використання шліфувальних інструментів у проекті з переробки відходів.
1) Розберіть меблі

Перш ніж шліфувати меблі, уважно огляньте їх зсередини та ззовні. Це допоможе вам зрозуміти, що потрібно зробити, щоб не було ніяких потрясінь на півдорозі процесу апсайклінгу;
Розібравши предмет, який ви хочете переробити, ви зможете ближче оглянути його всередині, щоб побачити, чи немає непоправних пошкоджень. Ви можете видалити певні частини, які вам більше не потрібні.
Коли ви розберете меблі, вам буде легше їх відшліфувати та пофарбувати;
2) Видаліть клей і зайві кріплення

На цьому етапі ви можете помітити речі, які потрібно видалити, перш ніж шліфувати, наприклад, засохлі шматочки клею.
Обережно видаліть твердий клей за допомогою гострої стамески.
Також, якщо в деревині є зайві кріплення (ті, що не потрібні), їх слід видалити.
3) Почніть шліфувати

Якщо ви хочете видалити плями та дефекти, але не зняти фарбу, надійно тримайте шліфувальний інструмент і злегка шліфуйте поверхню;
Навіть якщо предмет меблів не має дефектів, слід відшліфувати поверхню, щоб надати їй "зубців", які дозволять новій фарбі, яку ви наносите, зчепитися з нею;
Однак, щоб повернути предмету колишню красу, ви повинні відшліфувати його повністю, щоб видалити всю фарбу, аж до голої деревини.
Ковзайте шліфувальною машинкою по поверхні, підтримуючи постійний тиск.
Якщо ви використовуєте шліфувальну машину з круглою головкою, вам може бути складно потрапити в кути. У такому випадку шліфуйте вручну за допомогою коркового шліфувального бруска.
Порада: не забувайте шліфувати в тому ж напрямку, що і текстура деревини, оскільки це допомагає зменшити видимість подряпин!
4) Проведіть ремонт після шліфування

Після закінчення шліфування видаліть пил, протерши виріб вологою ганчіркою ;
Якщо ви не видалите всі залишки, це вплине на фінішну обробку, тобто на лакофарбове покриття.
Перед тим, як знову зібрати секції меблів, виконайте всі необхідні ремонтні роботи. Після завершення всіх ремонтних робіт додатково протріть ганчіркою.
Якщо ви плануєте пофарбувати меблі, не збирайте їх, доки вони не висохнуть.
5) Нанесіть на меблі фінішну обробку

Тепер настав час для найцікавішого: прикрасьте меблі кольором!
Ви можете експериментувати з різними кольорами та візерунками, знаходячи химерні способи приховати дефекти та подряпини.
Перед нанесенням обраної вами фарби рекомендується використовувати ґрунтовку.
Обирайте міцну фарбу. Крейдяна фарба - популярний вибір, оскільки вона довговічна та зносостійка.
Для великих поверхонь і важкодоступних місць використовуйте аерозольну фарбу. Для невеликих поверхонь використовуйте пензлик.
Під час фарбування не перевантажуйте пензлик. Це може призвести до того, що фарба потече і виглядатиме неохайно;
Щоб захистити лакофарбове покриття, нанесіть на меблі додатковий шар герметика, який допоможе їм витримати щоденну експлуатацію.
Тепер ви знаєте, як підготувати меблі до фарбування. Якщо вам потрібні якісь доповнення до вашого набору інструментів, перш ніж ви почнете свої проекти з переробки, Інструмент Центр пропонує ряд інструментів та аксесуарів, доступних для замовлення онлайн.
Пам'ятайте, правильний інструмент має велике значення.
🌐 Магазин: instr.com.ua
📞 Контакт: +38 067-272-21-57
📱 Соцмережі: Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | Telegram