Як заробляти онлайн

Дохід в інтернеті: як його отримати, плюси і мінуси цього заробітку

З появою і розширенням функціональності всесвітньої павутини, пасивний дохід став доступний для більшої кількості людей. В інтернеті існує кілька способів отримання такого роду прибутку з різними витратами часу і праці.

Види заробітку в інтернеті

Основними видами діяльності для отримання доходу є:

  • Перегляд сайтів. Людина отримує певну суму, переходячи за посиланнями на потрібний інтернет-ресурс і перебуваючи там деякий час. Щоб не проробляти всі дії вручну, можна скористатися спеціальними сайтами автосерфінгу, які запускають процес перегляду автоматично.

  • Перегляд реклами. Для заробітку грошей цим методом необхідно встановити спеціальне розширення для браузера на комп'ютері або завантажити додаток на телефон. За кожне переглянуте рекламне оголошення або відеоролик, користувачеві нараховуються гроші. Зазвичай реклама з'являється в кутку екрана і не заважає людині займатися своїми справами.

  • Написання відгуків. Якщо користувач залишає відгуки на продукти, послуги або контент на певних сайтах і їх читає велика кількість відвідувачів, то він може мати з цього гроші. Для отримання пасивного доходу в такий спосіб потрібно писати свою думку на актуальні теми не рідше ніж один раз на два тижні. Інакше виплати припиняються.

  • Участь у партнерських програмах. Залучаючи нових клієнтів за реферальним посиланням, будь-який користувач може забезпечити собі пасивний дохід. З кожної залученої людини він отримає від 5 до 10% прибутку.

  • Онлайн-ігри. В інтернеті представлена велика кількість ігор, інвестуючи в які, гравець може отримувати постійний пасивний дохід. Однак завантажувати подібні додатки слід тільки з офіційних майданчиків, попередньо вивчивши відгуки. Інакше велика ймовірність наштовхнутися на звичайне шахрайство.

  • Створення унікального інформаційного продукту. Таким може стати книга або відеокурс, від продажу якого автор зможе отримувати пасивний прибуток протягом довгого часу. Але перед цим швидше за все доведеться витратитися на рекламу.

  • Інвестування. Цей вид діяльності здатний приносити значні доходи. Але для того, щоб правильно інвестувати власні кошти і не втратити їх, необхідно вивчити основні аспекти інвестування. Фінансові ризики при вкладенні грошей у різні проекти можуть бути великі.

Плюси і мінуси заробітку в інтернеті

Найкращі способи заробітку та виводу грошей у гривнях на карту 2023 року

Переваги:

  • можливо отримувати прибуток довгий час;

  • не потрібно відвідувати офіс або інше місце роботи;

  • відсутність начальника;

  • вільний графік;

  • немає вікових обмежень.

Крім позитивних аспектів, у пасивного заробітку в інтернеті є значні мінуси, які іноді перевищують плюси:

  • великий ризик зіткнутися з обманом і шахрайськими схемами;

  • на початковому етапі доведеться добре попрацювати;

  • у деяких сферах діяльності, що забезпечують пасивний дохід, необхідні вкладення.

Фріланс як заробіток у мережі

Як не дивно, далеко не всі погоджуються на фріланс і віддалену роботу. Найчастіше це пов'язано зі звільненнями співробітників і скороченням штатів. Людині залишається тільки сидіти вдома і думати, як далі жити і заробляти. З цими питаннями вона звертається до Інтернету і намагається влаштуватися там на роботу.

Саме в цей момент людина вирішує зайнятися фрілансом. Зазвичай на віддалену роботу, чи то дизайн, чи то написання статей, наважуються люди, у яких є хоча б одна спеціальність. Створення сайтів також затребуване в наш час, тому людина, яка вміє це робити, не залишиться без роботи.

Але щоб влаштуватися на роботу, потрібно знайти того, хто цю роботу забезпечить, тобто клієнта. Де ви можете знайти цього клієнта в Інтернеті? Подумайте, де можуть бути клієнти.

  • Клієнти легко можуть стати колишніми однокласниками або друзями. Просто зателефонуйте їм і дізнайтеся, чи потрібна їм допомога в тому чи іншому питанні. Може виявитися, що очікувався тільки цей дзвінок, і тоді можна домовитися про винагороду за виконану роботу.

  • Контакти з попередньої роботи. Як правило, люди, які працювали разом, довго підтримують зв'язок і, можливо, якщо їх спіткала така ж страшна доля, то їм можуть повідомити, що їм можуть допомогти в роботі за певну плату. Ви можете запропонувати купон на знижку або обговорити взаємовигідні умови. У результаті ви можете добре працювати разом.

  • Знання інтернету. У наш час величезна кількість людей спілкуються за допомогою соціальних мереж і сидять на різних форумах, заводячи там друзів. Так, у соціальних мережах зазвичай не говорять про роботу. Але якщо у людини величезна кількість контактів, можна поширювати інформацію про пропоновані послуги, не забуваючи про знижки, адже люди цінують особливе ставлення до себе.

  • Ви також можете додати до свого блогу портфоліо досягнень із вашої попередньої роботи. Такого немає, але, з іншого боку, люди зможуть побачити справжнього професіонала не тільки на словах, а й на ділі.

  • Форум зі спеціалізацією. В Інтернеті існує величезна кількість ресурсів за певними темами. Напрямків роботи може бути кілька. Наприклад, є форуми, де сидять тільки копірайтери або дизайнери, програмісти. На таких сайтах завжди можна набратися досвіду і дізнатися багато корисної інформації. Але й там можна знайти потенційного клієнта.

  • Ви можете звернутися по допомогу на біржі. Інтернет сповнений обміну контентом, але важливо розуміти, що існує величезна конкуренція. У будь-якому разі важливо знайти біржу, яка просуває ті самі послуги, що й виконавець.

Якщо підійти до цієї справи досить серйозно, то можна обзавестися власним сайтом, на якому буде вся інформація про послуги, пропоновані виконавцем, їхню вартість, а також електронна пошта або мобільний телефон для зв'язку. Однак, щоб втілити все це в життя, потрібно вкласти багато сил і часу, а це підійде тим, хто давно займається фрілансом.

Як заробляти більше: п'ять корисних порад фрілансеру

Якщо ви розробник і ви працюєте на себе, ось кілька корисних порад, як заробляти більше:

Беріть більше за свою роботу

  • Не соромтеся брати більше за свою роботу, ніж думаєте. У фрілансерів є звичка брати за свою роботу занижену ціну.

  • Частково це пов'язано із синдромом новачка. Ви починаєте думати, що не можете брати за свою роботу занадто багато, бо ви новачок на біржі, а на ній уже багато старожилів. Це веде до недооцінки себе і втрати доходу.

В інших випадках - це простий прорахунок. Наприклад, фрилансер може подумати: "Веб-розробник, який працює повний робочий день, заробляє 100 тисяч гривень на місяць, тому, якщо я поділю цю суму на кількість годин, які я планую працювати, я отримаю свою ставку".

Під час такого розрахунку гонорару не враховується повний соціальний пакет штатного співробітника, який містить такі речі, як відгули, медичне страхування і додаткові пільги. Пам'ятайте, що ці привілеї можуть додати 30 і більше відсотків до вартості робіт.

Загалом правило таке, що якщо ви позаштатний розробник і хочете більше заробляти, беріть завжди більше, ніж думаєте.

Просіть відгуки

Найкращий маркетинг - це сарафанне радіо. Якщо ви будете просити клієнтів залишати відгуки про вас, інші замовники будуть більше довіряти вам. З цією довірою приходить готовність платити більше. Хороші відгуки дають вам доступ до найкращих клієнтів, підтверджують вашу вищу ставку за годину і скорочують час, що витрачається на пошук потенційних замовників.

Цей момент легко випустити з уваги, але він дає величезні переваги фрілансеру і не вимагає особливих зусиль.

Будьте в курсі податкового законодавства

Фрілансери отримують свої виплати в повному обсязі. Коли вам платять, не проводяться відрахування на податки, пенсію, страховку. Оскільки під час роботи за наймом оплатою податків і страхових внесків займається роботодавець, ви можете потрапити у фінансову пастку і витратити через незнання надто багато грошей або не використати якісь пільги, а коли настане податковий період, не зможете розрахуватися з державою.

Багато банків пропонують фрілансерам-підприємцям послуги бухгалтера для консультацій з податкового законодавства та здачі звітності, було б правильно скористатися цим і позбавити себе зайвого стресу.

Створіть робочий e-mail

Це простий крок, який може позбавити вас від плутанини. Вам не потрібно отримувати електронні листи від потенційних клієнтів, змішуючи їх з вашою особистою електронною поштою.

Наявність робочого e-mail є ознакою професіоналізму та організованості, допомагає збалансувати роботу та особисте життя.

Керуйте своїм робочим навантаженням

  • Не кажіть усім "так". Розробники-фрілансери часто стикаються з цією проблемою. Коли приходять ліди, важко відмовитися від клієнтів. Особливо, коли ви можете оцінити, скільки ви коштуєте, щоб зробити роботу за гідну оплату.

  • Кажучи "так" кожному проєкту, ви швидко згорите.

Кожен клієнт, по суті, є босом, і наявність більшої кількості дедлайнів і складнощів означає, що ви матимете менше часу та енергії, щоб зосередитися на інших замовниках. Незабаром якість вашої роботи постраждає, що може призвести до втрати цінних клієнтів і, отже, грошей.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

923.5KПрочитань
11Автори
743Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

  • ZarGates - tower defense гра в телеграм

    У світі мобільних ігор з'явилася нова сенсація ZarGates, доступна в Telegram.Простий та зрозумілий інтерфейс гри робить її дуже цікавою для користувачів. Ця захоплююча гра вже залучила понад 500 тисяч гравців та понад 300 тисяч учасників в офіційному Telegram-каналі.

    Теми цього довгочиту:

    Криптовалюта
  • Blum - майбутнє криптовалют у вашій кишені

    Серед безлічі проектів, які пропонують можливості для заробітку, особливо виділяється Blum Crypto Bot. Стає все популярнішим і популярнішим, проста реклама проектів вже коштує мільйони і багато хто готовий платити такі гроші тільки шоб Блум впровадив їх у свій проект.

    Теми цього довгочиту:

    Blum
  • Інтерв’ю із Володимиром «циферки» Паламарем – засновником фонду Еволюція

    Ця школа для мене і для наших засновників — це не просто якийсь бізнес, а можливість показати, що ми можемо створити свій, український якісний проект

    Теми цього довгочиту:

    Покер

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається

  • ZarGates - tower defense гра в телеграм

    У світі мобільних ігор з'явилася нова сенсація ZarGates, доступна в Telegram.Простий та зрозумілий інтерфейс гри робить її дуже цікавою для користувачів. Ця захоплююча гра вже залучила понад 500 тисяч гравців та понад 300 тисяч учасників в офіційному Telegram-каналі.

    Теми цього довгочиту:

    Криптовалюта
  • Blum - майбутнє криптовалют у вашій кишені

    Серед безлічі проектів, які пропонують можливості для заробітку, особливо виділяється Blum Crypto Bot. Стає все популярнішим і популярнішим, проста реклама проектів вже коштує мільйони і багато хто готовий платити такі гроші тільки шоб Блум впровадив їх у свій проект.

    Теми цього довгочиту:

    Blum
  • Інтерв’ю із Володимиром «циферки» Паламарем – засновником фонду Еволюція

    Ця школа для мене і для наших засновників — це не просто якийсь бізнес, а можливість показати, що ми можемо створити свій, український якісний проект

    Теми цього довгочиту:

    Покер