Мотоцикли, як і будь-яка техніка, яка з ними пов'язана, може бути використана для організації власного бізнесу. У деяких випадках, цей напрямок може навіть обігнати за прибутковістю автомобільну тематику. Щоб у цьому переконатися, варто розуміти, як заробити на перепродажі мотоциклів і низці інших способів.
Способи заробітку на мототехніці
Є досить багато різних і цікавих способів того, як вдасться перетворити свою любов до мотоциклів на гроші. Варто розібрати найбільш ефективні з існуючих! Вони й допоможуть відповісти на запитання про те, чи можна заробити на перепродажі мотоциклів та інших речах або ж ні.
Перепродаж
Це максимально простий напрямок, який чудово підійде для новачків. Суть проста, як і в будь-якого перепродажу: купити дешевше, а продати дорожче.
Мотоцикли в цьому напрямку цікаві тим, що за ними не стоять черги з охочих купити, як це відбувається з автомобілями. Менша конкуренція і може зіграти на руку звичайному користувачеві.
Знаходити вигідні продажі, як це зазвичай буває, вдасться на дошках з оголошеннями і не тільки.
Магазин офлайн/в інтернеті
Мотоциклісти досить часто купують різні запчастини і поліпшення для свого залізного друга. Не дивно, що на цьому хтось може заробляти реальні гроші.
До слова, націнка на деякі затребувані запчастини може становити від 100 до 200% і це не межа.
То який же магазин, пов'язаний із мотоциклами, може бути цікавішим? З погляду прибутковості, зрозуміло, це той, що відкритий офлайн. Красива точка, величезний асортимент і презентабельні вітрини - класика торгівлі. Тільки ось знадобиться витратити на відкриття такого салону близько 1-3 мільйонів гривень. В інтернеті ж для цього вистачить 50-100 тисяч гривень.
Ремонт мотоциклів
Справжня класика, як і у випадку з перепродажами техніки. Необхідно ремонтувати чужі мотоцикли і заробляти на цьому гроші. Тільки вибираючи такий бізнес, варто пам'ятати про сезонність. Клієнти приходитимуть влітку, а всю іншу пору року вони роз'їжджають на автомобілях або іншому транспорті. Тому не має особливого сенсу у відкритті своєї майстерні, хіба що вдома або в гаражі. Інші варіанти, як правило, особливого прибутку не приносять, а такий бізнес живе недовго. Крім усього іншого, деякі великі виробники надають можливість ремонтувати свої мотоцикли під їхнім крилом.