4 помилки в маркетингу, яких варто уникати

Іноді підприємцям здається, що маркетинг це просто. Але це не так. Щоб не зливати черговий рекламний бюджет, не допускайте цих помилок.

Відсутність уявлення про ідеального споживача

Багато маркетологів та підприємців бачать світ винятково з точки зору продукту. Вони знають свій продукт до найдрібніших деталей, але лише частково уявляють, кому насправді він може знадобитися.

Повна відсутність уваги до ідеального споживача

Навіть коли дійсно є уявлення про ідеального клієнта, часто приділяється дуже мало часу, щоб реально вислухати такого споживача. Не дивно, що зрештою маркетингове послання компанії нічого не означає для людей, які, як передбачалося, мали би купувати продукт.

Нездатність сформулювати помітну конкурентну пропозицію

Навіть коли маркетологи компанії розуміють потреби покупців свого клієнта, їм часто надзвичайно важко сформулювати конкурентну пропозицію, яка б мала сенс і для клієнта, і для кінцевого споживача. Для цього необхідно розуміти структуру бізнесу в межах всього ланцюжка постачання.

Нездатність вкласти конкурентну пропозицію у 25 слів

Часто пропозиція виглядає затягнутою, у ній забагато абстракцій, бізнес-пустослів’я й жаргонізмів. Написати чіткий комерційний текст — це рідкісне вміння, про що свідчить безліч жахливих рекламних текстів, з якими ми постійно стикаємося.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

33KПрочитань
1Автори
73Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • 7 бізнес-ідей до 5000$

    Почати власну справу – мрія багатьох. Але найчастіше її руйнують страхи та упередження. Мовляв, "не достатньо грошей" для старту, чи "без інвестора ніяк". Насправді, для того, аби запустити малий бізнес не обов'язково мати десятки тисяч доларів.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Бізнес на реставрації меблів

    Заробіток на реставрації меблів є перспективним напрямом, який може принести не лише фінансовий успіх, але й задоволення від творчої роботи.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Виробництво дерев’яних іграшок

    За останні роки попит на екологічно чисті товари зростає, і це створює сприятливі умови для тих, хто хоче відкрити бізнес з виробництва дерев’яних іграшок.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається