5 великих ризиків, на які пішли WWE у 2010-х роках і які окупилися (і 5, провалилися)

Одна з причин, чому WWE завжди була такою успішною компанією, полягає в тому, що відповідальні особи ніколи не боялися робити великі зміни. Незалежно від того, чи стосується це творчого відділу, конкретних реслерів або компанії в цілому, Вінс МакМехон завжди робив щось подібне. Великі ризики дозволили WWE процвітати, і навіть у 2010-х роках компанія продовжувала на них йти. Багато з цих ризиків зрештою блискуче спрацювали для WWE, які принесли користь компанії в цілому. Однак не всі ризики виправдалися, а деякі з них мали зворотний ефект і негативний вплив.

10 Окупилося: Перетворення NXT на щотижневе шоу

У 2010-х роках WWE вирішила змінити формат NXT з оригінального ігрового шоу на щотижневе телевізійне шоу на каналі WWE Network. Створення третього бренду було ризикованою справою, оскільки це не спрацювало, коли вони створили свою версію ECW, і це могло б легко повторитися знову. Однак це те, що в кінцевому підсумку окупилося, оскільки NXT став надзвичайно популярним. Сам бренд також створив кілька величезних зірок для WWE в цілому, довівши, наскільки цінним він був.

9 Зворотний ефект: Створення NXT UK

Після успіху NXT компанія вирішила запустити британську версію, підписавши всі можливі таланти. Це виглядало як реакція на повернення британського промоушену World Of Sport, оскільки WWE підписували таланти до того, як вони стануть недоступними для них. В підсумку це призвело до деяких приємних шоу, але справедливо буде сказати, що NXT UK так і не злетів по-справжньому. Шоу виходило щотижня і призвело до деяких приємних матчів та сюжетних ліній, але той факт, що воно більше не існує, свідчить про те, що в цілому це призвело до зворотного ефекту, що також може бути відображено в тому, як мало зірок NXT UK все ще є частиною WWE.

8 Окупилося: Створення WWE Performance Центру

Протягом багатьох років WWE мала кілька тренувальних центрів, але жоден з них не був надсучасним. Це те, що WWE змінили, створивши Performance Center, і рішення інвестувати стільки грошей у цю будівлю було ризикованим, але в кінцевому підсумку воно виправдало себе для WWE. Дуже багато реслерів пройшли через цю систему і отримали від неї користь, вивчивши, як працює WWE. Хоча це було дороге рішення, воно себе виправдало, особливо з огляду на те, що WWE деякий час використовувала цю будівлю під час епідемії COVID-19.

7 Зворотній ефект: Джиндер Махал виграє чемпіонство WWE

Стати чемпіоном WWE для Джиндера Махала було величезним ризиком, оскільки він ніколи не виступав на такому рівні, і віддати йому головний титул компанії було, безумовно, важливим рішенням. Однак у довгостроковій перспективі це не спрацювало, оскільки фанати виступили проти такого рішення. WWE планували зробити великий крок на індійський ринок в цей час, що було причиною того, що Махал виграв титул. Загалом, це був ризик, який не спрацював, тому він ніколи більше не повертався на рівень мейн івенту.

6 Окупилося: Пуш Деніела Браяна

Деніел Браян не є типовим реслером головних подій у WWE, тому рішення компанії просувати його в якості такого амплуа було великим ризиком для компанії. Однак, це окупилося з надлишком, оскільки Браян став однією з найпопулярніших зірок у сучасній історії. Деніел чудово працював в ролі абсолютного андердога в WWE, одночасно демонструючи, що він може перевернути фанатів і бути ефективним хілом одночасно, завдяки чому WWE прийняла мудре рішення пропушити його.

5 Зворотній ефект: Зак Райдер приймає ненависть

У 2010-х роках Зак Райдер став одним із найпопулярніших фейсів у професійному реслінгу, чого він досяг самостійно завдяки своєму каналу на YouTube. Райдер ризикував, і це призвело до того, що він став хітом серед фанатів WWE, але компанія не дуже добре скористалася цим. Зрештою, він був залучений до сюжету Джона Сіни про ненависть, щоб підняти свій статус. Однак це обернулося проти нього, оскільки сюжет був настільки погано прописаний, що Райдер так і не зміг по-справжньому відновити свій статус під час свого перебування в WWE.

4 Окупилося: Річний білд-ап РеслМанії

Мейн івент будь-якої РеслМанії часто розглядається як найбільший поєдинок року, і це те, що компанія зазвичай оголошує не раніше, ніж за пару місяців до нього. Однак для РеслМанії 28 WWE пішли на великий ризик і оголосила про матч за рік до його початку. Джон Сіна і Скеля погодилися змагатися на найвеличнішій сцені всіх часів і народів через рік, і це був величезний ризик. Будь-хто з них міг отримати травму, або ситуація могла змінитися, але, на щастя, такий білд-ап призвів до одного з найбільших матчів в історії WWE.

3 Зворотній ефект: Проект - Роман Рейнс

Можливо, зараз Роман Рейнс на найвищому рівні в індустрії професійного реслінгу, будучи людиною, яка виступає в якості справжнього мейн-івентерах в усіх сенсах. Однак у 2010-х роках він був тим, кого надмірно пушили, причому в абсолютно неправильному напрямку. Фанати не хотіли бачити його в ролі фейса, і замість того, щоб прийняти це і рухатися далі, компанія продовжувала запихати його «в горлянки» фанатам. Бачити, як його освистують після перемоги у Королівській Битві, або його катастрофічний матч на РеслМанії проти Тріпл Ейча, було рішенням, яке обернулося проти нього ж самого.

2 Окупилося: Запуск WWE Network

Найбільшим ризиком, на який пішли WWE протягом цього десятиліття, був запуск WWE Network, який об'єднав увесь PPV-контент в одному потоковому сервісі. Це могло стати катастрофою, особливо якщо б це не спрацювало, але це був мудрий крок Вінса МакМехона, оскільки він створив щось, що випереджало свій час. Стрімінгові сервіси - це все, що є на сьогоднішній день, але WWE випередила всіх у цьому питанні, і це добре спрацювало. Весь ексклюзивний контент виявився приємним, і це рішення окупилося сповна.

1 Зворотній ефект: Партнерство з Саудівською Аравією

У цьому десятилітті WWE розпочала своє партнерство з Саудівською Аравією, і це було величезним ризиком, враховуючи те, як ця країна та її політика сприймаються в усьому світі. Хоча з того часу було проведено кілька цікавих шоу, і WWE, безумовно, робить кроки назустріч жінкам, це рішення все одно обернулося проти них з точки зору фанатів. WWE отримали стільки негативної преси від цієї угоди, що вона не була варта фінансової вигоди. Люди не хотіли бачити, як це відбувається, але WWE вирішила натомість отримати прибуток.

Автор: Matthew Wilkinson

Переклад: Volodya Lysyuk

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
WWE Looks
WWE Looks@thewwelooks

Ті самі WWE Looks / Лукс

5.9KПрочитань
0Автори
17Читачі
Підтримати
На Друкарні з 5 липня

Більше від автора

  • Історія Командного чемпіонства SmackDown

    На нещодавньому щотижневому шоу SmackDown чергове чемпіонство WWE «завершило» свій цикл. Саме так, йдеться про командне чемпіонство синього бренду, яке відтепер називається «командним чемпіонством WWE». У звʼязку з цим пропоную швидко пробігтися по цій версії командних титулів.

    Теми цього довгочиту:

    Wwe
  • Історія Командного чемпіонства RAW

    На нещодавньому щотижневому шоу RAW чергове чемпіонство WWE «завершило» свій цикл. Саме так, йдеться про командне чемпіонство червоного бренду, яке відтепер називається «Світовим командним чемпіонством». У звʼязку з цим пропоную швидко пробігтися по цій версії командних титулів.

    Теми цього довгочиту:

    Wwe
  • Поєдинки РеслМанії 40, до яких WWE може прокладати шлях після Королівської Битви

    Королівська Битва - одне з найяскравіших шоу у календарному графіку WWE через свою непередбачуваність, а також тому, що воно відкриває шлях до РеслМанії. Поки Коді та Бейлі вже забронювали собі місця в карді Філадельфійського шоу, WWE, як це часто буває, дражнять фанатів

    Теми цього довгочиту:

    Wwe

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається