Бізнес-ідея друку ювелірних прикрас на 3D принтері

У сучасному світі стався повний переворот у сфері технологій. Одним із прикладів може стати поява 3Д принтерів. Тепер будь-яка людина, яка має деякі знання в його використанні і має можливість його купити, може створювати справжні шедеври.

Використовуючи 3Д принтер, з'являється можливість виготовляти і найскладніші елементи для різних механізмів.

Однією з нових течій використання таких принтерів є створення ювелірних виробів за допомогою нової методики і функції цих принтерів, вона називається Zuzzy.

Метали, які використовують як сировину, можуть бути такими: срібло, золото, сталь нержавійка і сталь із золотим покриттям. Матеріали ані трохи не змінилися для виготовлення продукції.

3D МОДЕЛЮВАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Для виготовлення прикрас на принтері, можна використовувати і нейлон різної кольорової гами.

Ціна за такий продукт буде такою ж невисокою, як і за продукцію, яка далеко не унікальна і виробляється у великих кількостях. А клієнт при цьому користується перевагою того, що отримує унікальний товар.

3Д принтер може виконувати роботи як багаторазових і однакових виготовлень, так і чогось єдиного і неповторного.

Так само 3Д принтери можуть похизуватися однією дивиною, і це те, що яким би не був хитромудрим дизайн виготовлення, кількість необхідної сировини зовсім не зросте. Тому й існує можливість створювати неповторні дизайни і продавати їх за ті ж невеликі гроші.

Якщо навіть придивитися, то можна зрозуміти, що такі вироби дуже навіть красиві й фасоністичні. Цей факт дає можливість добре заробити на такого роду проєкті.

Але є і ще одна перевага. І це маркетингові можливості, які пропонує цей проект. Ваші клієнти можуть відчути себе справжніми майстрами дизайну.

Як почати цей проєкт.

Дуже позитивними будуть стосунки з клієнтами, якщо вони будуть повними господарями свого вибору. Так само, якщо надати можливість проявити творчу діяльність самим клієнтам, то це буде дуже радувати їх.

Таким чином, ви теж позбавляєтеся від пошуку потрібних і запитуваних товарів.

Ваші покупці абсолютно самостійно зроблять замовлення максимально персоналізованого продукту. Ви не ризикуєте потрапити в ситуацію, коли клієнту товар не до душі. А виготовлення цього продукту відбувається на автоматі, за що відповідає принтер.

Система виготовлення виробів на 3Д принтері.

Перший крок, це, коли покупець, використовуючи сторінку сайт програми підбирає якийсь певний дизайн свого виробу або ж уявляє щось своє.

Для більш чіткого уявлення, майбутній результат можна показати, використовуючи 3Д редактор.

Можна навчитися працювати і з іншими більш просунутими функціями принтера, покращуючи, таким чином, дизайни виробів ще більше.

Другий крок, це підібрати відповідну сировину, з якої буде зроблено прикрасу. За тією ж схемою, покупець самостійно вибирає і матеріал, і колір майбутнього виробу.

Як тільки покупець вирішиться з усіма перерахованими вище питаннями, можна приступати до самого процесу виготовлення.

Ви виконуєте завдання замовлення цього продукту, і через 2-3 тижні він буде у вас на руках. Час, витрачений на виготовлення, не може вважатися довгим, адже результат - це унікальний виріб.

В Україні такий проект теж актуальний. Тут не мало видатних і талановитих людей, які могли б творити.

Але є один нюанс, над яким можна задуматися - це прихильність клієнта. Не всім буде до душі замовляти такі дорогі речі по інтернету.

Найімовірніше, ця модель бізнес-проєкту спрямована на молодих, актуальних людей, які бажають вирізнятися і в таких речах, як аксесуари.

Яким може стати дохід.

Якщо використовувати приклад, що початковий внесок становив близько 200 тис. гривень, то можна припустити, що проєкт окупиться за період від 6 місяців до року. Але це припущення, все, звичайно, залежатиме від обсягу замовлень. А суми, зазначеної, як початковий внесок, вистачить лише на дешевий принтер і економну сировину.

Який внесок потрібно зробити для реалізації проекту.

Як було сказано раніше, мінімальний внесок має становити 200 тис. гривень. Ці витрати підуть на принтер і сировину. Вартість принтерів може доходити і до мільйона гривень, але для початку можна спробувати і з більш економною версією.

Як підібрати апаратуру.

На ранніх стадіях розвитку цього проєкту можна ризикнути і придбати принтер, вартість якого не буде більшою за 150 тисяч. Для стартапу цього буде більш ніж достатньо.

У міру більшого розвитку проекту, доведеться витратитися на професійне обладнання. Такий апарат коштуватиме мільйон гривень. Якщо бажання - це, щоб виготовлені вироби вирізнялися добротністю від самого початку, то і на принтері економити не варто.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

898.2KПрочитань
11Автори
703Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається