Я десь з 2014 року займаю жорстку позицію що будь який айтішний бодішоп бізнес це рак, який вбиває айті індустрію в Україні. Але мені недавно скинули тред з твітарду, який доводить, що в принципі БУДЬ ЯКИЙ бодішоп бізнес це рак, який може вбити взагалі що завгодно. Ось приклад того як він вбиває систему H-1B віз.
Якщо коротко, візи H-1B це така собі лотерея в США, яка була створена для того щоб залучати талановитих інженерів до роботи в США. Типу лотерея робить отримання візи чесним рандомом. Але якісь індуські(ахахаха) місцеві галєрки знайшли як заабузіть систему і подавали заявки на одного свого галєрного індусіка по n кількості разів, тим самим створивши дику перевагу для своїх рабів.
Там десь вийшло що шанси НЕ отримати візу у рандомного васяна який чесно подав одну заявку наближались до 70%. Відповідно ринок США отримував якихось дивних рукожопіків, а гарні інженери не отримували роботу на яку вони заслуговують. Я не можу стверджувати, але впевнений що бодішопікі ті за грошики могли кого завгодно запхати в лотерею, я впевнений що пхали, бо яка різниця.
Звичайно там є ще питання, що про цей двіж таки знали і в США, але забили щось там підфікшувати нормально, якось там формально типу пальчиком помахали загрозливо, але нікого не банили і ніяким чином нормально ті заявки не верифікували щоб була одна людина на один квиток в лотереї.
Висновки з цієї історії наступні: якщо ваша система спроектована погано і її можна буде зааб’юзити, це обов’язково хтось зробить. Якщо достатньо довго забивати на виправлення помилок системи, обов’язково знайдеться людина яка просто по приколу раскопає цю тему і далі буде дуже сильно публічно боліти жеппа. Я так бачу що навіть новітня історія, типу того же Дізельгейту(привіт ваговодам) нікого нічому не навчила.
Сам тред: https://x.com/ericfan_journo/status/1818757760533905492
Телеграм автора: https://t.me/uselessit/80
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Знаєте, чому гігантські мовні моделі ніколи не замінять розробників?
На скріншоті відповідь. Якимось чином Геміні зміг побудувати вектор, який вказав йому на його повну неспроможність вирішити задачу, і він прийняв єдине правильне рішення в цій ситуації - тупо випілитись з проекту.
Теми цього довгочиту:
AiСвіт став занадто складний… через Google. Отримання коду в смс.
Це буде першою із серії статей які мають на меті дві цілі: показати складність сучасного світу програмування, та розважити майже всіх читачів, хто не має відношення до розробки на Android, хто має відношення - вибачайте, вас очікує масивний жопний біль.
Теми цього довгочиту:
AndroidЧим хитання фінансових ринків загрожує індустрії ЛЛМ
Передмова: Я не фінансовий аналітик, не маю фінансової освіти і не роблю прогнозів на те коли все завалиться, але мій життєвий досвід підказує, що точно завалиться і питання лише в тому, коли.
Теми цього довгочиту:
Llm
Вам також сподобається
Теми цього довгочиту:
ItGoogle Таблиці та Телеграм бот(ч.1)
Теорія про створення Телеграм ботів сумісно з Google Таблицями. Аналіз інструментів, короткі відомості та загальна інформація.
Теми цього довгочиту:
ItІнженерне мистецтво у дії: Українські робототехніки продовжують вражати світ
Привіт! На зв’язку національна збірна України з робототехніки FIRST Global Challenge. І нам кортить поділитись із вами тими досягненнями та досвідом, які ми здобули протягом цього безцінного періоду. Буде цікаво, отож... ready, steady, go!
Теми цього довгочиту:
It