Радіошорти
![](https://cdn.drukarnia.com.ua/658e04fec1d4e0d80e9a50ee/images/articles/679fa9b27fd1f9eae5d13ee7/X0ri39911.258899120396.jpeg)
Щось нам здається, що в США, що президент, що держсекретар однакової сили розуму і знань. "У всіх перемовинах сторонам доводиться в чомусь поступатися", — Рубіо. Рубіо, ми вимушені тобі дещо пояснити. Ми не сторони якоїсь суперечки. В нас немає спірних тем, питань, проблем (вибери собі будь-яке з цих слів, яке тобі сподобається).
Отрута твоє логіки в тому, що точно, як оті андрофаги, які проживають на болотах, ти робиш спроби урівняти агресора і жертву, а це прямо заборонено міжнародним правом.
А тому слід просто діяти відповідно до його букви, бо як тільки жертва, почне "чимось поступатися" агресору одразу задіється автоматичний механізм, який визнає такі, запропоновані вами недолугі домовленості нікчемними, що на юридичній мові означає — не діючими, такими, що не набули чинності.
Чи може в цьому і є ваш задум з Трампом?
Як діяти у відповідності з міжнародним правом? Вибач, але саме у відповідності з ним. Просто діяти покроково. Спочатку так, як прописано в Статуті ООН, це та установа, яка фактично є депозитарієм всього міжнародного права, а потім згідно з нормами конвенцій, які регулюють певні розділи правовідносин, в тому числі пов'язаних з агресивною, загарбницькою війною і воєнними злочинами, а не конфліктом та жахливими діями. Тобі сподобається. Це як інструкція для ледаря. Між іншим таке юридичне визначення, як "конфлікт" краще не шукати в міжнародному праві — навряд чи воно там є. Найімовірніше це з сімейного права, там де про конфлікти на кухні, в домі, біля нього з сусідами, в гаражі чи на газоні