Костянтин Кривопуст: JP Morgan Chase подала заявку на торговельну марку до Бюро патентів і товарних знаків США для фінансового чат-бота зі ШІ

Експерт в області міжнародного фінансового права Костянтин Кривопуст повідомляє, що JP Morgan Chase подала заявку на торговельну марку до Бюро патентів і товарних знаків США для фінансового чат-бота зі штучним інтелектом під назвою «IndexGPT».

Відповідно до  заявки  , поданої на початку цього місяця, інструмент призначений для допомоги інвесторам у виборі фінансових цінних паперів і фінансових активів. 

Додаток передбачає, що чат-бот AI надаватиме інвестиційні консультації у «фінансових інвестиціях у сфері цінних паперів» та «інвестиціях коштів», а також у «рекламі» та «маркетингових послугах». 

Нова заявка з’явилася після того, як лютневе опитування JP Morgan показало, що більше половини інституційних трейдерів вважають, що штучний інтелект і машинне навчання будуть найвпливовішою технологією у формуванні майбутнього трейдингу протягом наступних трьох років.

Коментуючи цей крок, адвокат із торгових марок Джош Гербен сказав, що він вважає, що вибір JP Morgan щодо торгової марки чат-бота є «реальною ознакою» запуску нового продукту ШІ для інвесторів. 

«Такі компанії, як JPMorgan, не просто подають заявки на торговельні марки заради розваги. Мені це звучить так, наче вони намагаються вивести з бізнесу мого фінансового консультанта». 

Окрім нового фінансового чат-бота на базі штучного інтелекту, установа також представила власний інструмент ШІ під назвою Contract Intelligence (COiN) для отримання важливої ​​інформації з документів і контрактів. 

Модель ШІ, розроблена економічними аналітиками JP Morgan, аналізує повідомлення Федеральної резервної системи США, щоб передбачити наступне рішення організації. 

Генеральний директор JP Morgan, Джеймі Даймон, хвалив цю технологію протягом останніх кількох років. В нещодавньому інтерв’ю Bloomberg він  сказав :

«У нас є 200 людей у ​​дослідницьких лабораторіях штучного інтелекту, і ми вже використовуємо його для ризиків, шахрайства, маркетингу, пошуків — і це вершина айсберга. Для мене це надзвичайно».

Більше фінансових компаній приєднуються до перегонів AI

Однак JP Morgan — не єдина фінансова фірма, яка використовує можливості технології ШІ.

Глобальний інвестиційний банк Morgan Stanley оголосив про те, що він розробляє інструменти, які допоможуть своїм менеджерам з активів краще зрозуміти низку досліджень, проведених банком щодо економіки та ринків. 

У рамках аналогічного підприємства Goldman Sachs підтвердив, що розглядає можливість інтеграції власного чат-бота для своїх фінансових радників, щоб дозволити їм сортувати дані та пропонувати клієнтам більш точні результати.

Крім того, у березні британський інженер зі штучного інтелекту Мейо Ошін розробив бота на ім’я Баффета для аналізу великих фінансових документів.

Тим часом, оскільки технології штучного інтелекту продовжують набувати все більшого поширення, голоси, які попереджають про потенційну небезпеку таких інструментів, також стають голоснішими.

Нещодавно Центр штучного інтелекту та цифрової політики, провідна група з технічної етики, подав скаргу до FTC, попросивши агентство припинити комерційні випуски GPT-4, посилаючись на проблеми конфіденційності та громадської безпеки.

До цього група технічних гуру разом із деякими експертами зі штучного інтелекту та керівниками галузі підписали відкритий лист, у якому закликали призупинити на півроку розробку систем, потужніших за GPT-4, посилаючись на потенційні ризики для суспільства.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
UA2DAY
UA2DAY@ua2day

917Прочитань
0Автори
3Читачі
На Друкарні з 1 травня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається