Субфлагмани – це окрема категорія смартфонів, в якій завжди представлені дуже різні моделі як з точки зору технічних характеристик, так і цільового маркетингу. Тут немає професійних камерофонів чи максимально збалансованих пристроїв. Як правило, різні бренди вибирають свою цільову аудиторію та намагаються привернути увагу за рахунок окремих характеристик: потужність зарядки, параметри дисплея, висока продуктивність тощо. У нашому рейтингу найкращих смартфонів до 20000 гривень 2024 року ми постаралися уважно вивчити ринок актуальних телефонів середньовисокого рівня та виділили цікаві рішення з погляду ціна/якість та окремих переваг. Звичайно, мова йтиме і про недоліки.
✅Слідкуйте за знижками в нашому Telegram✅
Топ-7 кращих смартфонів до 20000 грн
Якими міркуваннями ми керувалися при складанні цього списку, на наш погляд, хороших смартфонів, кожен із яких має реальні переваги над іншими:
Унікальність – у цій добірці є незвичайні моделі з погляду трендів. Наприклад, дуже компактні, ігрові смартфони, а також функціональні за допомогою різних типів зарядки;
Співвідношення ціна/якість – оскільки ми бачимо параметри лідерів, формується образ ідеального субфлагмана за цю вартість, тому умовному еталону ми можемо порівнювати між собою різні телефони;
Відповідність сучасним тенденціям – якщо вже кілька брендів порадували підтримкою бездротової зарядки у цій ціновій категорії, то вже варто розцінювати цей аспект як явність при порівнянні інших смартфонів, на наш погляд;
Популярність на світовій арені – деякі смартфони, наприклад K60 Pro в Україні користуються не такою популярністю як у Європі, де його вже складно просто знайти у продажу. Ми брали цей аспект до уваги, адже у різних регіонах деякі бренди замовляють менше реклами, і їхні круті смартфони залишаються непоміченими.
Asus Zenfone 9
Відкриває Топ-7 смартфонів до 20 000 гривень лінійка Asus Zenfone 9, що приваблює своїми скромними розмірами. Це непоганий варіант для користувачів, які не хочуть купувати Apple, але шукають невеликий, зручний телефон. Відразу варто позначити, що це не тільки один із найкомпактніших, але й дуже легкий субфлагман, який важить менше ніж 170 грамів. Корпус захищений за стандартом IP-68. 5,9-дюймовий екран виділяться відмінним рівнем кольору, заявлено 112% за стандартом DCI-P3. З пікової яскравістю на рівні 1100 Нит картинка виходить дуже насичена та соковита. Частота зміни кадрів до 120 Гц, є 3 режими регулювання. Звук у смартфонах Asus традиційно на найвищому рівні, кращий за більшість. За продуктивність відповідає преміальний чіп Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Камера можна порівняти з конкурентами, є режим 8К. Швидка зарядка 30 Вт, але відсутня бездротова.
Плюси:
непогана камера;
преміальна міць;
компактний розмір;
невелика вага;
добрий звук;
соковитий дисплей.
Мінуси:
немає бездротової зарядки;
немає місця для картки пам’яті.
Honor 90
Чи не ідеальний представник сегменту, але у компанії вже велика фанатська база, і варто сказати, що торгова марка повернула собі доступи до сервісів Google. Тому оминути лінійку Honor 90 ми точно не можемо. Чим вона чудова? Почнемо з того, що новинка виглядає дорого, і має яскравий 6,7-дюймовий дисплей (у піку 1600 ніт, в нормальному стані близько 1000 ніт), в основі виробництва якого знаходиться OLED-технологія. ШІМ немає, виробник подбав про дуже високу частоту (3840 Гц), яка абсолютно безпечна для зору. Головною перевагою при цьому є камера, в яку закладено сенсор з роздільною здатністю 200 Мп. Також є електронна стабілізація та непоганий датчик глибини. Фронтальна камера отримала сенсор 50 Мп, і це, як мінімум, «на папері» викликає інтерес. Що стосується практики, то камера радує справді високою деталізацією, але кольори не найнатуральніші, є питання постпрограмної обробки, якщо порівнювати з камерофонами. Солідну потужність віддає чіп Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 на 4-нм техпроцесі, і відразу відзначаємо хороший рівень автономності навіть за 120 Гц.
Плюси:
відсутня ШІМ;
деталізація фото;
добрий екран;
зовнішній вигляд;
заряджання 66 Вт.
Мінуси:
один динамік;
немає бездротової зарядки;
немає захисту від вологи.
Apple iPhone SE
Ще один компактний смартфон, який приваблює чудовою потужністю та камерою. Бюджетний Apple iPhone SE підтримує бездротову зарядку та захист від вологи, у чому вже виграє у багатьох китайських конкурентів. Очевидно, що камера Apple iPhone SE перевершить більшість Android-смартфонів у своїй ціновій категорії. Відео підтримує 4К зі стереозвуком. Проте є й ряд явних недоліків. Почнемо з того, що потужність провідної зарядки лише 18 Вт. Дисплей має роздільну здатність 1334х750 пікселів при яскравості до 625 Ніт. Це дуже скромний результат, враховуючи можливості сучасних китайських телефонів. Крім того, частота зміни кадрів всього 60 Гц при нормі вже на 120 Гц. З продуктивністю все гаразд, адже модель має фірмовий чіп Apple A15.
Плюси:
невеликий розмір;
якість відео;
якість фото;
бездротова зарядка;
захист від вологи та пилу.
Мінуси:
рівень яскравості екрана;
потужність дротової зарядки.
OnePlus Ace 2
Поповнює рейтинг смартфонів до 20000 грн модель OnePlus Ace 2 із потужною зарядкою на 100 Вт та високою продуктивністю. Солідний рівень потужності обумовлений використанням процесора преміум-класу – це Snapdragon 8+ Gen 1. У зв’язці з 12 Гб ОЗУ (вкладаємося в бюджет) модель набирає більше 1 млн та 100 тисяч балів у тестах AnTuTu. До переваг OnePlus Ace 2 слід також віднести камеру, до складу якої входить сенсор Sony IMX890. Відео можна знімати у форматі 4K/60. У цьому є оптична стабілізація. І це не все. Тут яскравий Amoled-екран із частотою до 120 Гц (не LTPO), а також роздільною здатністю 2772 x 1240 пікселів. З огляду на такі технічні характеристики очевидно, що бренду довелося на чомусь заощадити. І це не лише бездротова зарядка, а й захист від вологи.
Плюси:
висока потужність;
яскравий та живий дисплей;
обсяг ОЗП;
потужність заряджання 100 Вт;
основна камера.
Мінуси:
немає захисту від вологи;
відсутня бездротова зарядка.
Xiaomi Redmi K60 Pro
Якщо шукаєте ігровий смартфон до 20 тисяч гривень, варто придивитися до моделі Redmi K60 Pro від компанії Xiaomi. Головною перевагою цієї лінійки є фантастична потужність, яку забезпечує процесор Snapdragon 8 Gen 2. Продуктивність АнТуТу досягає 1,35 мільйонів балів. При цьому модель отримала дуже хороший дисплей для своєї ціни з частотою дискретизації 480 Гц (швидкий відгук) і плавністю на рівні 120 Гц. Є технологія DC Dimming, а роздільна здатність 3200х1440 точок. Акцент очевидно на ігри. Несподіваним бонусом є камера з підтримкою 8К і оптичною стабілізацією. Не дивно, що цей смартфон швидко розкупили в Європі. Є не лише потужна (120 Вт), а й бездротова зарядка на 30 Вт. Захисту від вологи не передбачено, але куди ще.
Плюси:
характеристики дисплея;
камера для геймерського смартфона;
є захист від ШІМ;
дуже висока продуктивність;
є бездротова зарядка та 120 Вт.
Мінуси:
без захисту.
Poco F5 Pro
Визначно цікавим смартфоном з точки зору характеристик і корисних опцій є лінійка Poco F5 Pro, що отримала бездротову зарядку, захист від вологи (IP53), і геймерський дисплей з частотою розгортки в 480 Гц. Ми говоримо про Amoled-екран з 12-бітною матрицею, чіткістю на рівні 526 ppi і роздільною здатністю 3200х1440 пікселів. Потужності достатньо, адже цей китайський смартфон отримав процесор Snapdragon 8+ Gen 1. Особливого тротлінгу не помічено, хоча ми переглянули чимало оглядів. Однак, незважаючи на заявлену підтримку 8К-відео, камери середні, якщо порівнювати з іншими лінійками.
Плюси:
12-бітна матриця;
бездротова зарядка 30 Вт;
захист від вологи та пилу;
преміальний процесор.
Мінуси:
середні камери.
Xiaomi 13T
Найкращий смартфон до 20000 гривень 2024 року – це модель Xiaomi 13T з 12 гігабайтами ОЗП, на наш погляд, звичайно. Чому? Справа в тому, що це збалансоване покоління субфлагманів компанії, яке рік у рік отримує дедалі більше опцій преміальних лінійок. Наприклад, тут є захист IP68 та потужна зарядка 68 Вт. За продуктивність відповідає Dimensity 8200 Ultra, з яким смартфон набирає близько 888 тисяч балів в АнТуТу. Камера з оптичною стабілізацією та 4К-відео надає солідну конкуренцію іншим субфлагманам. При цьому відзначимо робочу макрокамеру вже починаючи з 11T. Фронтальна камера досі слабка. Зате екран має частоту 144 Гц, високий рівень деталізації, кольору і стандарт HDR10+. Яскравість відмінно регулюється в будь-яких сценах, картинка насичена та натуральна.
Плюси:
регулювання яскравості;
плавна картинка;
добрий процесор;
автономна робота;
якість макрокамери.
Мінуси:
без бездротової зарядки.
Який вибрати смартфон до 20 тисяч гривень у 2024 році?
Обговоримо цікаві моделі субфлагманів, ми можемо зробити певні висновки та поділитися своєю думкою, якщо дозволите. Це може бути корисно для тих користувачів, які досі в роздумах щодо того, який купить смартфон до 20 тисяч гривень у 2024 році:
Якщо потрібний ігровий смартфон із запасом потужності на кілька років вперед, то зверніть увагу на лінійку Redmi K60 Pro з чіпом Snapdragon 8 Gen 2;
Якщо важлива тільки камера, варто придивитися до бюджетного смартфону від Apple (SE) 2022 року, який також порадує стабільною роботою та непоганою потужністю;
Якщо потрібна збалансована модель 20 тисяч з гарною камерою, екраном, оптимальною потужністю та автономністю, то рекомендуємо придивитися до лінійки Xiaomi 13T із захистом від вологи та потужною зарядкою. Бракує тільки зарядку «по повітрю»;
Якщо для Вас важливі компактні розміри та якісний дисплей, можливо, сподобається Zenfone 9 від компанії Asus, яка також радує чудовою якістю звуку у своїх телефонах.
Також хотілося б почути Вашу думку щодо того, який зі смартфонів найбільше заслуговує на увагу!
Джерело: https://cenakachestvo.com/uk/naykraschi-smartfoni-do-20000-grn.html