Математика в житті

Багато людей вважають, що математика не така вже й потрібна у житті, достатньо базової алгебри, однак це так, багато відносно складніших понять таких як тригонометричні функції, логарифми, функції та їх похідні використовуються в дуже багатьох галузях діяльності людини

Коли ми слухаємо музику наші вуха ''відчувають'' стиснення і розширення повітря, це стиснення і розширення називається хвилею, потім вуха передають ці дані у мозок і ми чуємо звук, хвиля яку ми чуємо складається з інших хвиль, які ,як не дивно, описуються функцією синуса. Люди які створюють мелодію до пісні користуються знаннями про функції, щоб створити потрібне звучання.

В економіці широко використовується похідна, матриці та складні відсотки. Похідна потрібна для того, щоб визначити як швидко змінюється економічний процес в залежності від часу, це допомагає зробити певні висновки про процес і зекономи фінанси. Матриця це можна сказати таблиця з числами, вона допомагає в простій і зрозумілій формі зображати економічні процеси та виконувати над ними дії.

Багато людей помилково вважає, що для програмування не потрібна математика, але це дуже велика помилка, наприклад при створенні ігор, потрібно зробити реалістичною фізику гри, це можна зробити лише за допомогою математики

Навіть в архітектурі та живописі використовується математика, відношення двох прямих яке дорівнює приблизно 1,6, відоме також як золотий переріз, визнано естетичним. Цим прийомом користувались такі митці як Леонардо да Вінчі, Рафаель, Сальвадор Далі та багато інших всесвітньо відомих митців.

Висновок: математики широко використовується в різних сферах життя людини, тому її вивчення є дуже важливим

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Зт
Закритий транзистор@electrocat

70Прочитань
1Автори
2Читачі
На Друкарні з 25 квітня

Більше від автора

  • Ремонт колонки

    Одного разу, мені довелось ремонтувати колонку з цікавою несправністю

    Теми цього довгочиту:

    Електроніка

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається