
Ще один суботній івент залишився позаду та давайте подивимося, що він нам приніс. Традиційно, очікування були змішані, але кард дав гарну мотивацію його подивитися. Та чи зміг я залишитися задоволеним? Зараз розкажу
Сет Роллінс і Брон Брейккер проти СМ Панка та Семі Зейна

Почалося шоу з одного з найочікуваніших матчів, і почалося прям сильно, коли бійка почалася ще до офіційного старту. Це дало перевагу фейсам, але досить швидко з хитрощами Роллінс перехопив ініціативу та вони з Брейккером спокійно домінували над Зейном. Це було не нудно, але й не сильно весело. Та тривати вічно це не могло та нарешті канадець передав тег Панку і той сильно залетів на ринг, розкидаючи обох суперників. Згодом ситуація вирівнялася і пішов досить динамічний реслінг. Зейн був близьким, щоб завершити матч, але Пол Гейман завадив йому провести свій кік. Коли всі відволіклися на Пола, нізвідки прийшов Бронсон Рід і пробив Панком барикаду, що дало Сету і Брону шалену перевагу, яка вилилася в перемогу після Гарпуна від Брейккера. Вже після матчу стало відомо, що Бронсон приєднується до угруповання і добив СМ Панка своїм Цунамі. Це насправді і логічно, і зовсім ні. Те, що Рід напав на Панка я приймаю, бо якраз у War Games, де реслер отримав травму, Панк був тим, хто протистояв самоанцю. А от рішення додати його до команди Роллінса та Брейккера викликає запитання. Все ж, до тієї самої травми у Бронсона з Сетом було досить серйозне протистояння. Дивно як Роллінс забув всі ті Цунамі, якими засипав його Рід минулого літа. Ну та може це якось обґрунтують нормально. Інакше, будуть запитання. Ну а якщо повертатися до матчу, то він був непоганим. Значну частину я пропустив через рекламну паузу і це сильно вдарило по враженню. Хоча все те, що я бачив було прям класним.
⭐ Оцінка: 3
Зеліна Вега (ч) проти Челсі Грін — матч за жіноче чемпіонство США

Короткий матч тривалістю в 5 хвилин, який майже нічим не запам'ятався. Швидкість була абсолютно нормальною, але нічого особливого. Крім кінцівки, де Вега не змогла провести 619 і просто бахнула Грін ногою в ніс, розбивши його. Поки Челсі приходила в себе, її Секретна Служба збила чемпіонку з темпу. Та всеодно Грін після удару трохи випала з колії, що Зеліна перевернула у свій Код-Ред з канатів, після чого успішно захистила чемпіонство. Цей факт мене радує, а от сам поєдинок був слабким і серйозний ботч не додає позитиву. Повністю прохідний матч.
⭐ Оцінка: 1,5.
Джон Сіна проти Ар-Труса

Ще одна цікава вивіска на шоу. Сіна вийшов як зазвичай, з повторним оголошенням який він найкращий, а от Ар-Трус повеселив, вийшовши в образі самого лідера Сінації. Джона це не сильно сподобалося і він атакував суперника, забиваючи його фірмовими прийомами. Тільки АА не вдався і Трус відповів ідентичним набором прийомів, і навіть Attitude Adjustment зробив, але Сіна вирвався. І больовий STF Джон відчув на собі, однак зміг вийти за ринг, де і перехопив ініціативу. Чемпіон взяв титул і хотів вдарити ним Ар-Труса у відкриту, але передумав. Та всеодно переміг не без бруду, вдаривши Труса між ніг, з AA в фіналі. Джон Сіна святкує перемогу, і після матчу все ж добив Ар-Труса титулом по голові. Це був ще коротший матч, але тут хоча б було все веселіше і емоційно навіть прикольно пограли. Хоча всеодно більше двійки поставити не можу.
⭐ Оцінка: 2.
Деміан Пріст проти Дрю МакІнтайра — матч у Сталевій Клітці

Їх протистояння перейшло всі межі та МакІнтайр атакував Пріста ще до того як він зайшов у клітку. Це дозволило шотландцю принести стільці на ринг. Однак коли все офіційно розпочалося, Деміан почав домінувати, але дедалі ініціатива поступово змінювалася. Кліткою користувалися активно, але все найкраще пішло з другої половини. Суплекс з вершини структури трохи вгамував обох, а потім пішли фінішери, в тому числі й крадені, коли МакІнтайр отримав Клеймор, а Пріст — Чокслем. Та нарешті Дрю згадав про стільці. І хотів завершити матч Клеймором в Пріста в стілець, але той ухилився і сам почав активно використовувати предмети. Зрештою, після Кончерто, Деміан спокійно вийшов з клітки, заробивши тим самим перемогу. Такий хід виглядає дивно, адже в подібних протистояннях все йде до перемоги утриманням, і після удару стільцем по голові, Пріст легко міг вигравати чисто. Ну але зрозуміло, що тепер Дрю на певний час випаде, а для Деміана Пріста це шанс закріпитися як топ-зірка в мід-карді. Сам же бій я назву найкращим на шоу. Хоч і потенціал був більшим, але це ще не кінець для цих двох.
⭐ Оцінка: 3,5.
Джей Усо (ч) проти Логана Пола — матч за чемпіонство світу у важкій вазі

Це також переважно був абсолютно стандартний матч без цікавинок, до того моменту як Пол зірвав подушечку в куті рингу. Джей туди втрапив і після фірмового панчу, Логан міг вигравати, але не вдалося. Згодом вже Усо активізувався і сплеш міг принести йому перемогу, однак Джон Сіна витягнув рефері і напав на самого чемпіона світу. На допомогу тому прийшов Коді Роудс і вибив Сіну з рингу. Логан Пол кастетом хотів знести голову Роудсу, але той ухилився, а Джей зміг спокійно забрати перемогу. Вже після завершення, Коді викликав Сіну та Пола на командний матч на Money in the Bank. Чесно кажучи, це все виглядало якось так собі. І матч середній, і втручання Сіни дуже натягнуте, але очевидно, що це для крутого повернення Роудса. Ну, якось це все не спрацювало на мене, але ідея командного матчу досить логічна.
⭐ Оцінка: 2,5

В загальному, цей івент видався гіршим, ніж минулі 2. По матчах тільки 2 можна назвати непоганими, а все інше не вразило. А кард то був дійсно сильним, та зрештою я знову впевнився, що сама ідея цього шоу поки незрозуміла. Так, відбулося 2 серйозних повернення, та й вони не прям витягнули. І тому цей Saturday Night's Main Event я б оцінив на 4/10.