Одяг досить швидко перетворився з побутової речі на показник соціального статусу людини. Зараз на ринку одягу є безліч різноманітних брендів, одяг яких коштує по 1000 доларів і вище. Це, до речі, цінник за звичайну футболку з логотипом компанії виробника. Тих, хто її купує, навряд чи цікавить той факт, що вона шиється на тих же заводах, що й звичайнісінький одяг. Вона використовується для того, щоби показати високий рівень своїх доходів!

Добре це чи погано? Не так важливо. Ось те, що дійсно важливо, то це те, що на ній ви зможете заробляти реальні гроші.

Одяг яких брендів купувати для перепродажу?

Перед тим, як розібрати основні схеми з перепродажем, потрібно розуміти те, який одяг взагалі варто купувати і що котирується у золотої молоді чи мажорів. Тут комусь і як зручніше називати. Насамперед це:

  • Nike;

  • Adidas;

  • North Face;

  • Palace;

  • Gucci;

  • Thrasher;

  • Raf Simons;

  • Tommy Hilfiger;

  • Vans;

  • Puma.

Всі ці бренди, що виробляють одяг і рекомендується використовувати для заробітку. Тепер варто поговорити про основне — які є і як їх використовувати.

Заробіток на перепродажі одягу: способи

Є відразу кілька способів, які можуть бути використані для заробітку на продажі модного одягу. Потрібно розібрати кожен із них. Як і завжди, найцікавіший варіант вибираєте лише ви.

Інвестиції в лімітований одяг

Перше, на чому вийде заробити, то це на лімітованому одязі. Це один із видів перепродажу. Деякі бренди випускають свої речі обмеженим тиражем. Потім, коли минає невеликий проміжок часу, як, наприклад, один рік, на цьому вдасться заробити, продавши річ ще дорожче, ніж вона купувала спочатку. Як приклад: Adidas Yeezy Boost. Такі кросівки принаймні на старті продажу коштували 200–300 доларів. Через два роки вони коштують уже 20 000-30 000 гривень. Підрахувати прибуток вдвічі не складе особливих труднощів. Використовуючи такі інвестиції, варто враховувати такі нюанси:

  • Оригінальність. Такий одяг має бути оригінальним і купуватись на їхньому офіційному сайті. Як правило, великі бренди запускають продаж таких речей у призначений час, який знають інші покупці. Тому потрібно поспішати та сплатити замовлення перед тим, як це зроблять інші гравці ринку.

  • Товарний вигляд. Купуючи кросівки, звісно, ​​їх не можна носити. Через це вони не лише втратять свій товарний вигляд, а й вартість. Простіше кажучи, купивши таку річ, її потрібно відкласти на полицю та чекати.

  • Довгострокова перспектива. Купуючи одяг, не варто чекати, що його вартість буде збільшена через кілька днів. На це витрачаються роки. Популярні речі, як згаданий Yeezy Boost, це зроблять швидше, ніж якийсь Tommy Hilfiger. Це обов'язково треба враховувати, проаналізувавши ринок перед тим, як на нього зайти.

Це справді цікавий спосіб заробітку на перепродажі одягу.

Перепродаж якісної репліки

Це ще один, причому дуже очевидний спосіб перепродажу одягу. Логіка проста: потрібно закупити якісну репліку та продати її. Як саме вирішує тільки сам користувач. Можливо, вдасться знайти «нового модника» та продати йому репліку за ціною оригіналу, але це ризикований варіант. Найкраще позиціонувати товар як високоякісну репліку. Навіть у такому разі вона матиме величезний попит і точно знайде своїх покупців. Які засоби реалізації є:

  • Соціальні мережі. Це найефективніший варіант із усіх, принаймні у напрямку одягу. Потрібно буде купити рекламу, наприклад, в Instagram і чекати на перших клієнтів. Нічого простішого й не буває.

  • Купівля реклами у пошукових мережах. Ще один досить ефективний спосіб, який підходить тим, хто знається на них і вміє налаштовувати рекламу для отримання більшої ефективності.

  • Власний сайт. Найскладніший, але прибутковий варіант. Потрібно створити власний сайт і почати рухати його в пошукових системах за певними запитами, отримавши зацікавлену аудиторію.

Звичайно ж, тут треба застерегтись: це хоч і вигідний спосіб перепродажу одягу, але на цьому ринку є надто багато конкурентів. При цьому якісну репліку рекомендується набувати безпосередньо у китайського виробника. Отримати їх контакти не складе жодної праці на тематичних форумах.

Перепродаж одягу, купленого в секонд-хендах

Це найпростіший напрямок у перепродажі одягу. Справа в тому, що є такі магазини як секонд-хенд. З назви, яка перекладається як «second hand» або «другі руки», стає зрозумілим, що це вторинний одяг або вживаний. До таких магазинів досить часто постачають оригінальний одяг від популярних брендів. Купуючи її за копійки, вам вдасться заробити на подальшому перепродажі! Використовуючи цей хитрий спосіб, вдасться заробляти від 10000 гривень на місяць і навіть більше.

З чого почати заробіток на продажі одягу через інтернет

Для того аби бізнес був успішним, варто відразу ж чітко зрозуміти, що Ви будете продавати: новий одяг чи уже вживаний. Пам’ятайте, що популярністю користуються два типи, але люди все ж більш охочіше купують недорогий, проте новий і якісний. Можливостей для продажу уже вживаного одягу є дещо менше, тому почнемо з нього. Отже реалізувати речі, які вже хтось носив можна:

  • Зареєструвавшись на сайтах безкоштовних оголошень. Там ставте ціну, фото та опис товару.

  • Викладаючи фото речей на власній сторінці у соціальній мережі або вступаючи у групи.

  • Створивши сторінку на якій будете продавати ношений одяг. Це буде Ваша власна «дошка для торгівлі».

  • Почавши невеликий бізнес з продажу речей секонд-хенд, привезених з Європи та Америки. Такий одяг та взуття можна продавати оптом, не обов’язково викладати фото всього товару. У цьому випадку згодяться і соціальні мережі, і дошки оголошень. Проте аби почати такий бізнес, потрібно вкласти кошти у покупку товару.

  • Якщо ж Ви не хочете мати справу з не новими речами, то спробуйте продавати новий одяг. Найголовніше, виберіть сегмент товару з яким будете працювати. Тоді чітко зрозумійте на яких людей Ви орієнтуєтесь, хто будуть Ваші покупці. В залежності від цього і вирішуйте як будете продавати товар.

Крім того, подумайте: продаж одягу стане Вашою основною діяльністю чи просто підробітком в інтернеті? Якщо, у Вас все серйозно, Ви плануєте купувати сертифіковані товари, працювати лише з перевіреними постачальниками та розвивати бізнес, можливо, доведеться, офіційно оформити свою підприємницьку діяльність. Якщо, продаж, це лише невеликий підробіток і Ви поки не знаєте чи будете займатись цим у майбутньому, тоді працювати можна за «спрощеною схемою».

Підводне каміння при перепродажі одягу

Як і у будь-якого іншого способу заробітку, є підводні камені. Вони мають бути враховані обов'язково.

  • Визначення оригінальності. Це перше, із чим доведеться зіткнутися. У цій сфері є така кількість підробок, що не зустрітися з ними, на жаль, просто неможливо. Тому потрібно навчитися розділяти оригінал від підробки.

  • Розуміння цього ринку. Потрібно не просто купувати речі відомих брендів, а й розуміти те, коли це потрібно робити, а коли ні.

  • Вміння спілкуватися з людьми. Це, найімовірніше, найважливіша навичка і підводний камінь, який є у цього способу заробітку. Тільки найкомунікабельніші люди здатні перетворити це на постійний і солідний дохід.

В цілому, перепродаж одягу доступний усім, але, щоб досягти успіху в цій ніші, рекомендується здобути корисні навички та знання.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

861.6KПрочитань
11Автори
666Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається