Портфоліо, як картка професійного росту чи як правильно оформлювати портфоліо дизайнеру.


В цьому пості я розповім яку важливість грає створення правильного портфоліо у світі дизайну.

Портфоліо - це карта, яка розкриває мою творчість, мої навички та мою пристрасть до дизайну.

📎Для чого потрібне портфоліо?


🔸 Портфоліо потрібне для демонстрації ваших навичок у дизайні, створення враження на роботодавців або клієнтів, візуалізації концепців та також щоб хвалитися перед іншими дизайнерами :)

Автор: Mailchimp. Опубліковано на Unsplash

Ось найголовніше для чого потрібне витрачати час на створення портфоліо:

  1. Демонстрація навичок і таланту.

  2. Переконливість і враження.

  3. Показник досвіду.

  4. Візуалізація концепцій та ідей.

  5. Маркетинговий інструмент.

  6. Референс для здобуття нових проектів.

Найголовніше не просто наявність портфоліо, а те як ви його оформили. Тому давайте зараз розберемо як правильно оформлювати те саме портфоліо.

Платформа.

🔸 Ви можете створити своє портфоліо на різних платформах, таких як Behance, Dribbble, Cargo (але він не з дешевих), у своїх соціальних мережах або на Google Drive (не робіть так). Але найефективнішим і популярним способом є створення власного веб-сайту. Для цього ви можете скористатися готовими шаблонами на конструкторах і налаштувати їх під свої потреби. Крім того, власний веб-сайт дозволяє вам повністю контролювати своє портфоліо і представити його унікальним способом. Ви можете додати додаткові розділи або функціональність, такі як блог, контактну форму або можливість завантаження файлів.

Дизайн.

🔸 Тут немає єдиного правильного рішення. Головне щоб головним акцентом портфоліо були роботи, а не його дизайн. Також більш якісно і органічно виглядають портфоліо, які оформлені приблизно в тому ж стилі, що і ваші роботи. Це дозволить потенційним клієнтам і роботодавцям швидко оцінити ваші навички і талант. Зверніть увагу, що портфоліо, яке виглядає приблизно в тому ж стилі, що і ваші роботи, створює більш якісне та органічне враження. Використання однакових елементів дизайну, кольорів або шрифтів може створити єдність і упорядкованість у вашому портфоліо (але не треба робити завжди однаковий дизайн). Також, не забувайте про зручну навігацію та чіткі описи кожного проекту, щоб відвідувачі легко могли зорієнтуватися та зрозуміти ваші досягнення.

Структура сайту.

🔸 Найчастіше на сайтах-портфоліо дизайнери використовують досить просту структуру (коротка інформація про себе, галерея робіт та контакти). Всього 3 блоки не перевантажують сайт і дозволяють зробити акцент саме на роботах. Ну а якщо ви хочете додати більше інформації саме про себе, то можете прикріпити своє резюме (файлом або окремою сторінкою), яке потенційний замовник/роботодавець зможе переглянути прямо на сайті.

Простота - ключ до великого дизайну. Вона розкриває суть, вирізняє справжні значущі деталі, а безпотребний шум залишає у тіні. Важливість простоти полягає в здатності зрозуміти й впровадити ідею з легкістю, відтворюючи красу у найбільш ємному й зворушливому вигляді.

Структура кейсу.

🔸 Порівняно із структурою сайту, структура кейсу потребує набагато більше вашої уваги. Вам потрібно показати всі етапи створення проєкту від ідеї та вирішення проблем, які виникли до реалізації та запуску. Показувати в портфоліо просто фінальний результат не найкраща ідея.

Висновок.

🔸 Висновок полягає в тому, що в оформленні свого портфоліо немає жорстких правил. Ви маєте можливість реалізувати його унікальним стилем та форматом, відображаючи свою особистість через нього. Проте, дотримання рекомендацій, які були наведені вище, зробить ваше портфоліо зручнішим та ефективнішим з точки зору потенційного замовника ;)


Якщо, ви дізнались щось нове, чи просто сподобався матеріал цього довгочита можете підтримати мене невеликими оплисками під цим постом :) або донатом

Приєднауйся до мого телеграм-каналу, там ще більше контенту - Космо Сауна

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Ілля Сокол
Ілля Сокол@cosmo

розповідаю про дизайн :)

355Прочитань
0Автори
3Читачі
Підтримати
На Друкарні з 9 липня

Більше від автора

  • Сміливість: Ключ до Реалізації Мрій та Успіху.

    Ця стаття розкриває важливість сміливості у досягненні успіху та мрій на фоні історій успіху інших людей, які змогли перетворити своє життя. Коротко про те, як прокачати свою сміливість та не піддаватися страхам, що можуть зупинити на шляху до успіху.

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація
  • Психологія в дизайні

    Сьогодні я запускаю цікаву серію публікацій, присвячених злиттю двох незвичайних світів - психології та дизайну. Це захоплююча тема, яка допомагає нам розуміти, як дизайн впливає на наші почуття, настрій та психологічний стан.

    Теми цього довгочиту:

    Для Дизайнерів

Вам також сподобається

Коментарі (2)

Ще для кейсів можна використовувати українську платфому Cases

Вам також сподобається