Як бізнесу зростати: 4 класичних шляхи масштабування

Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.

Часто масштабування — це не тільки про бажання збільшити прибутки, але й ключ до довгострокового виживання компанії. Ось чотири перевірених та дієвих стратегій зростання бізнесу.

Збільште свою частку на існуючому ринку (наявний ринок, наявний продукт). Це найбільш зрозумілий і найменш ризикований варіант. Чим більша доля ринку, тим більші доходи компанії.

Виведіть на існуючий ринок новий продукт (наявний ринок; новий продукт). Якщо бачите, що на ринку є незадоволений у повній мірі попит у якомусь продукті, запропонуйте свій. Завдяки вже впізнаваному бренду є гарні шанси закріпитися.

Знайдіть новий ринок для існуючого продукту (новий ринок; наявний продукт). З початку повномасштабного вторгнення вже багато українських компаній успішно вивели свої продукти на західні ринки. Це реально і це великий крок для розвитку бізнесу.

Диверсифікуйте діяльність (новий ринок; новий продукт). Зробити щось кардинально нове на незнайомому ринку — мабуть найбільш ризикований варіант у короткостроковій перспективі. Але якщо дивитися в довгу, це гарний спосіб не тільки для росту бізнесу, а ще й для зменшення майбутніх ризиків.

Будь-який з цих шляхів обов'язково потребує ретельного аналізу і реалістичного фінансового планування.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

23.3KПрочитань
1Автори
62Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Як відкрити коворкінг

    Успішне відкриття та розвиток коворкінгу — це довгий, але захопливий шлях, який потребує планування, гнучкості та уваги до деталей. Відкриття коворкінгу — це не лише про простір для роботи, це про створення спільноти, що об’єднує професіоналів різних галузей.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • SWOT: що це і як правильно провести

    SWOT аналіз — метод оцінки бізнесу, проєкту, ідеї чи особистості, що базується на чотирьох елементах.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Магазин секонд-хенду: як відкрити і зробити прибутковим

    Організація та управління секонд-хенд магазином вимагає від власника уважності до деталей і знання основних бізнес-процесів. Правильний вибір постачальників, залучення клієнтів, а також забезпечення ефективної щоденної діяльності допоможуть вийти на стабільний прибуток.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається