Як стати афілійованим маркетологом

Зміст

Партнерський маркетинг - один з найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті, і на це є вагомі причини.

Бути афілійованим маркетологом означає просто допомагати комусь іншому продавати товар або послугу і отримувати за це гроші. Ось і все.

Хороший партнерський маркетолог знає, де знайти потенційних клієнтів для будь-якого продавця і як спрямувати цих клієнтів на пропозиції продавця.

Якщо ви вже достатньо чули про партнерський маркетинг і нарешті хочете зробити перший крок у цьому бізнесі, тоді цей посібник стане вам у пригоді.

Що таке партнерський маркетинг

Партнерський інтернет-маркетинг - це метод продажу товарів і послуг, який дозволяє різним веб-сайтам направляти клієнтів до продавців, що беруть участь у ньому, які потім компенсують афілійованим особам комісію.

Партнерський маркетинг - це бізнес з розподілом доходу на основі результатів, а це означає, що продавець або рекламодавець платить партнеру або видавцю залежно від того, скільки клієнтів принесли його зусилля.

Продавець є власником продукту і може бути як фізичною, так і юридичною особою. Так само і афіліат може бути фізичною або юридичною особою, але його винагорода обмежується лише тими клієнтами, які здійснили конверсію.

Під конверсією тут мається на увазі, коли перенаправлений клієнт виконує заздалегідь визначену дію на сайті продавця. Це може бути від купівлі товару до завантаження програмного забезпечення, введення адреси електронної пошти тощо.

Переваги та недоліки партнерського маркетингу

Партнерський маркетинг має багато переваг, а також деякі недоліки. Але, як і в будь-якому бізнесі, вони можуть бути вигідними для вас, а можуть і не бути.

Ось основні переваги партнерського маркетингу:

  • Не потрібно розробляти продукти - партнерські мережі пропонують вам прямий доступ до тисяч рекламодавців з тисячами продуктів у різних категоріях. Отже, вам не потрібно витрачати час і гроші на розробку власного продукту. Просто починайте кампанію і заробляйте гроші.

  • Гнучкість - Ви не обмежені жодним продуктом чи навіть нішею. Ви завжди можете продавати те, що найкраще конвертує вашу аудиторію.

  • Низька вартість і низький ризик - більшу частину бізнес-ризиків у партнерському маркетингу несе рекламодавець.

  • Простота масштабування - як тільки ви знайдете демографічну групу клієнтів, яка добре вам платить, масштабування бізнесу стає простішим.

  • Пасивний дохід - більшість методів партнерського маркетингу приносять дохід самостійно, протягом тижнів, місяців і навіть років.

Метод партнерського маркетингу також має деякі недоліки для афіліатів, і ось основні з них:

  • Висока конкуренція - більшість найефективніших партнерських продуктів мають жорстку конкуренцію з боку інших видавців. Тому новачкам може бути складно пробитися нагору.

  • Відсутність контролю над програмами - рекламодавець контролює все, що стосується його продуктів, і навіть може відключити їх у будь-який момент.

  • Відсутність гарантії продажів - Партнерський маркетинг все ще залишається ризикованою справою. Отже, після всіх ваших зусиль з просування пропозиції, ви все одно можете не отримати комісію.

Скільки можна заробити на партнерському маркетингу?

Простіше кажучи, ви можете заробляти від 0 до мільйонів доларів на рік. Партнерський маркетинг - це відкритий ринок, а це означає, що ви отримуєте те, що вкладаєте.

Ваш заробіток буде залежати від того, наскільки добре ви розбираєтеся в маркетингу, як довго ви ним займаєтеся, і від продуктів, які ви просуваєте.

Якщо ви тільки починаєте, ви не можете порівнювати себе з маркетологом, який має 40 тис. підписників, або з маркетологом з нішевим сайтом, який отримує понад 50 тис. відвідувачів на місяць.

Хороша новина, однак, полягає в тому, що якщо ви готові докласти зусиль, то у вас є потенціал перетворити це на 5- або 6-значний бізнес у майбутньому.

Методи компенсації

Партнерські програми використовують різні методи для відстеження та оплати своїх паблішерів, і це зазвичай залежить від типу пропонованих послуг або продуктів.

Ось найпопулярніші методи партнерської винагороди:

  • Оплата за продаж (PPS) - більшість партнерських програм використовують цей метод. Оплата за продаж означає, що продавець виплачує афіліату фіксовану суму або відсоток від ціни товару, коли клієнт купує товар за посиланням афіліату. Прикладом є партнерська програма Amazon Associates.

  • Оплата за дію (PPA) - як випливає з назви, афіліат отримує гроші, коли клієнт виконує певну дію на сайті продавця. Такі дії можуть включати підписку на список розсилки, реєстрацію підписки або згоду на участь у деяких інших програмах.

  • Оплата за встановлення (PPI) - цей метод здебільшого використовується видавцями програмного забезпечення. Клієнт повинен завантажити та встановити програмне забезпечення, щоб транзакція була зарахована.

Як працює партнерський маркетинг в Інтернеті

Програми рефералів та розподілу доходів існували задовго до цього. Але завдяки Інтернету, файлам cookie та HTTP-рефералам партнерські мережі в Інтернеті можуть відстежувати залучення відвідувачів від веб-сайтів видавців до веб-сайтів рекламодавців з більшою точністю, ніж будь-коли раніше.

Хоча партнерська мережа з'єднує рекламодавців з паблішерами, кожному паблішеру надаються найкращі інструменти для полегшення його роботи. Наприклад, автоматично згенероване партнерське посилання міститиме всю інформацію, необхідну партнерській мережі для належного відстеження конверсій відвідувачів. Все, що потрібно зробити паблішеру - це додати його як посилання на свій сайт.

Хоча системи можуть відрізнятися, відстеження зазвичай працює так (як мінімум):

  1. Відвідувач переходить за посиланням на сайт партнера (видавця). Це відправляє дані в партнерську мережу і повертає нову адресу, на яку браузер автоматично перенаправляється.

  2. Відвідувач потрапляє на сайт продавця (рекламодавця). Його браузер містить код партнерської мережі, який повідомляє продавцю, хто є афілійованою особою, що перенаправляє відвідувача.

  3. Якщо відвідувач виконує очікуване завдання, сторінка подяки продавця або щось подібне містить функцію зворотного дзвінка, яка повідомляє партнерську мережу про те, що відвідувач конкретного афілійованого партнера здійснив конверсію.

  4. Тепер партнерська мережа нарахує видавцеві (афіліату) узгоджену комісію.

Як стати афілійованим маркетологом

Ось покрокова інструкція, якої ви можете дотримуватися, щоб стати досвідченим маркетологом афіліатної мережі:

1. Виберіть нішу

Ваш перший крок - вирішити, на чому зосередитися. Існують тисячі ринкових ніш, але найкраще зосередитися на тому, що ви любите або чим цікавитеся.

2. Дослідіть свій продукт(и)

Ви хочете знати, наскільки популярні продукти у вашій ніші і скільки інших маркетологів їх просувають. Ви можете використовувати такі інструменти, як Google Trends і Планувальник ключових слів, щоб оцінити попит на продукт і знайти пов'язані з ним ключові слова. Інші інструменти включають Ranktracker, KeywordMagic і Moz Keyword Research. Такі мережі, як Clickbank, також інтегрують дослідницькі інструменти.

3. Створіть веб-сайт

Після того, як ви отримали уявлення про те, як виглядає обрана вами ніша, наступним кроком буде створення веб-присутності. Блог на WordPress - найшвидший шлях до цього.

4. Створіть свою аудиторію

Спочатку ви хочете зосередитися на розробці свого веб-сайту. Тому створюйте та публікуйте чудовий контент, який допоможе просувати вашу роботу. Хоча ви можете купувати контекстну рекламу для залучення трафіку на ваш сайт, найкраще почати з контент-маркетингу.

Створюйте корисний контент, який має цінність для вашої аудиторії, відповідайте на запитання, створюйте списки найкращих продуктів, пропонуйте рішення, оглядайте послуги тощо. Монетизація повинна стати наступним етапом, коли ви отримаєте значний трафік.

5. Реєстрація в мережі

Якщо ваш сайт добре працює і має хорошу статистику відвідуваності, настав час зареєструватися в партнерській мережі. Майте на увазі, що вражаючий веб-сайт гарантує прийняття в більшість мереж. (Див. список найкращих мереж нижче)

6. Отримайте партнерське посилання

Різні платформи роблять це по-різному. Вам потрібне ваше партнерське посилання, яке вказує на продукт, який ви хочете просувати, а також містить ваш ідентифікатор як партнера.

7. Створіть публікацію з вашим партнерським посиланням

Після того, як ви отримали посилання, ви можете створити нову публікацію на своєму веб-сайті для просування цього продукту. Більшість маркетологів просто роблять огляд продукту, але ви також можете порівняти його з аналогічними продуктами або додати іншу корисну інформацію.

8. Просування ваших постів

Після того, як ваш пост з партнерським посиланням буде опублікований, ви можете захотіти його просувати. Для початку можна додати його в соціальні закладки, поділитися ним, опублікувати на форумі, а також розмістити посилання на нього в онлайн-дискусіях на ту саму тему.

9. Промийте і повторіть

Залежно від вашої ніші, ви можете додати на сайт більше партнерських продуктів і постів або перейти на інший сайт. Промийте і повторіть.

Типи партнерських сайтів

Ви можете вести партнерський бізнес в Інтернеті, використовуючи різні методи, від самореклами в соціальних мережах до великих веб-сайтів. Ось найпопулярніші типи партнерських сайтів, які ви знайдете там:

  • Блоги - це популярний метод. Ведіть блоги про відповідні товари і розміщуйте в них свої партнерські посилання.

  • Соціальні мережі - інфлюенсери з великою кількістю підписників можуть просувати продукти за допомогою своїх партнерських посилань.

  • Порівняння цін - Стара школа, але все ще актуальна. Добре підходить для тих, кому потрібні найдешевші ціни.

  • Списки електронної пошти - ті, хто має великі списки електронної пошти, можуть просувати корисні партнерські продукти своїм підписникам.

  • Відео-сайти - афілійовані маркетологи також можуть створювати відео про конкретні продукти і додавати свої посилання.

  • Персональні сайти - не потребує пояснень.

  • Сайти купонів і знижок - не потребує пояснень.

Список партнерських мереж

Існує безліч партнерських мереж, з якими ви можете працювати, деякі з них чудові, інші - ні. Однак, ось найпопулярніші з них:

  • CJ Affiliate - одна з найстаріших партнерських мереж в Інтернеті.

  • Clickbank - найкраща мережа для цифрових продуктів.

  • Amazon Associates - суто для продуктів Amazon.com

  • eBay Partner Network - для eBay

  • FlexOffers - найкраща мережа з понад 10 тис. рекламодавців

  • MaxBounty - надійна партнерська мережа

Глосарій термінів партнерського маркетингу

  • Комісія - грошова винагорода, яку продавець виплачує будь-якому афіліату за залучення реферала. Це може бути фіксована сума або відсоток від ціни товару.

  • Відвідувачі - це люди, які заходять на ваш сайт.

  • CTR (Click-Through-Rate) - показник того, скільки відвідувачів веб-сайту переглядають певне маркетингове повідомлення, і скільки з них натискають на посилання.

  • Коефіцієнт конверсії - відсоток відвідувачів, які виконують необхідну дію на сайті, наприклад, вводять адресу електронної пошти або купують товар.

  • CPM - ціна за тисячу показів. Це означає, скільки платять за показ 1 000 показів певного повідомлення або реклами.

  • Відстеження - технічний засіб відстеження клієнта від веб-сайту до веб-сайту, щоб переконатися, що транзакції між рекламодавцями та паблішерами виконуються точно.

  • Партнерське посилання - URL-адреса (адреса веб-сайту) продавця, яка містить як конкретний продукт або послугу, так і ідентифікатор, який ідентифікує партнера, що направив відвідувача.

  • Споживач - відвідувач вашого сайту.

  • Паблішер - у деяких партнерських мережах афілійованих маркетологів також називають паблішерами.

  • Рекламодавець - продавець або власник товару, який намагається продати свою продукцію через партнерську мережу.

  • PPC - Плата за клік, сума, що виплачується щоразу, коли відвідувач натискає на оголошення. Використовується переважно рекламними мережами.

  • CPA - Cost Per Action, загальна сума в доларах, яку потрібно заплатити, щоб відвідувач здійснив певну дію на веб-сайті.

  • CPL - ціна за лід, загальна сума в доларах, необхідна для отримання кваліфікованого ліда. Зверніть увагу, що хоча відвідувач може заповнити форму, і це відповідає критеріям CPA, він повинен бути більш зацікавленим у пропозиції і потенційним клієнтом, щоб його можна було назвати лідом.

Висновок

Ми підійшли до кінця цієї статті про те, як стати афілійованим маркетологом, і, як ви можете собі уявити, попереду ще досить багато роботи. Однак потенційні винагороди також величезні.

Цей посібник показав вам базовий, але надійний метод створення та розвитку партнерського бізнесу в Інтернеті. Але майте на увазі, що ви можете проявити творчий підхід до нього, змінити кроки, додати деякі додаткові функції і створити щось унікальне і дуже прибуткове.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

858.8KПрочитань
11Автори
664Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Як заробляти гроші в інтернеті

    Інтернет повністю змінив спосіб життя і роботи людей сьогодні. Мільйони людей шукають фінансової свободи онлайн. І за допомогою цього ж порталу можна заробляти гроші.

    Теми цього довгочиту:

    Онлайн Заробіток
  • Розблокуйте пасивний дохід TikTok: Мій погляд на успіх MediaLabs

    Привіт! Як людину, яка завжди була зачарована силою соціальних мереж, TikTok інтригував мене протягом тривалого часу. Ідея не просто отримати підписників, але й монетизувати свою присутність у TikTok Shop була ще більш привабливою.

    Теми цього довгочиту:

    Заробіток На Tiktok

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається