Щороку попит на товари для вагітних в Україні зростає на 8-10%. Особливо майбутніх мам цікавлять комфортний одяг, натуральна косметика та продукція для догляду за новонародженими.

Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.

Цільова аудиторія

Переважно це жінки 25-40 років із зарплатою 15 000 – 30 000 грн. Не забувайте також, що вашими товарами можуть цікавитися партнери жінок, а також їхні батьки та інші родичі. Згідно статистичних даних, в Україні за рік народжується близько 200 тисяч дітей.

Під час вагітності, жінкам категорично забороняється носити деякий одяг, наприклад обтягуючі джинси або плаття, а носіння каблуків може негативно відбитися на здоров’ї майбутньої дитини. Однак будь-яка жінка хоче носити гарний одяг і не відставати від моди. Як наслідок – з’являється потреба оновити свій гардероб. В середньому, жінка в цей час витрачає близько 3 тис. гривень для того, щоб оновити гардероб під час вагітності.

Асортимент магазину

Ще кілька років тому гостро відчувався брак класичного одягу для вагітних, основною формою одягу був балахон. Сьогодні, на щастя, ситуація кардинально змінилася, багато в чому завдяки тому, що сформувався клас жінок, які відчувають потребу в одязі для вагітних, в якому можна гарно виглядати на діловій вечері, в ресторані, тощо. Багато торгових марок розробляють і шиють одяг, копіюючи моделі з колекцій кутюр’є і адаптуючи їх для вагітних.

У магазині для вагітних і майбутніх мам повинен бути широкий асортимент товарів, таких як:

  • Одяг;

  •  Колготки;

  • Білизна;

  •  Косметика;

  • Аксесуари.

При відкритті магазину, рекомендується ввести в асортимент крім товарів для майбутніх мам, ще різні товари для новонароджених. Ці товари будуть мати великий попит у покупців, а майбутні мами матимуть змогу придбати все необхідне в одному магазині, що вигідно і вам самим.

До розряду товарів для найменших можна віднести:

  • Дитячий одяг;

  • Іграшки;

  • Коляски;

  • Дитячі меблі

  • Різноманітні засоби по догляду (косметика як для для самих новонароджених, так для і майбутніх мам);

  • Манежі.

За ціною товари для вагітних можна розділити на:

  • товари за середньої цінової категорії – бюджетна продукція;

  • дорогі товари – преміум-сегмент.

Так само можна розділити і супутні товари.

Пам’ятайте, що товар, який ви будете продавати, повинен бути виключно високоякісним. Одяг повинен бути пошитий з натуральних тканин, бути зручним, не обтягуючим, не заважати рухові. Вартість одягу не повинна бути дуже високою, оскільки даний одяг призначений тільки для одного сезону. При всьому цьому, одяг повинен залишатися яскравим і відповідати сьогоднішній моді.

Для майбутніх мам потрібно запропонувати широкий асортимент товарів, особливо одягу.

Приміщення магазину

Залежно від локації, приміщення на місяць вам обходитиметься у 20 000 – 50 000 грн. Його краще шукати неподалік від поліклінік, лікарень, пологових будинків та торгових центрів. Площу краще вибирати від 50 до 100 м².

Магазин для майбутніх мам можна відкрити як усередині торгового центру, так і в самостійному приміщенні.

Якщо приміщення для магазину буде знаходитися у торговому центрі, то площі у 30 квадратних метрів буде достатньо і магазин може бути розташований на будь-якому поверсі.

Також, увагу необхідно приділити облаштуванню магазину. Краще всього придбати спеціальні стелажі і полиці. В інтер’єрі магазину повинно відчуватися щось радісне. Радять встановлювати в таких магазинах спеціальні манекени, які за формою відповідні формам вагітної жінки.

Магазин для майбутніх мам можна відкрити як усередині торгового центру, так і в самостійному приміщенні.

Персонал

Залучення до роботи грамотного персоналу – дуже важливий крок під час створення власного бізнесу. Як і в багатьох випадках, кількість необхідних для роботи кадрів буде залежати від площі та режиму роботи магазину.

При невеликій площі, може бути достатньо навіть одного продавця. Однак, якщо магазин для майбутніх мам досить таки великий – слід найняти кілька продавців-консультантів.

Тут є один важливий момент: під час вагітності, багато жінок можуть бути примхливими і навіть запальними, тому вам необхідний персонал, який буде вміти знаходити спільну мову з майбутніми мамами. Краще всього, якщо це будуть жінки, так як чоловікам не вистачить терпіння, що б залишатися на цій роботі.

Виходячи з цього, пам’ятайте, що персонал магазину – запорука його успіху, і тому вам слід подумати, що заробітна плата таких продавців-консультантів повинна бути більше ніж у звичайних продавщиць.

Реклама магазину

Магазин для жінок в положенні вимагає рекламування, бажано серед широких мас. З таким завданням найкраще впорається реклама в місцевому телебаченні, радіостанції, друкованих виданнях, рекламних плакатах. Звичайно, така реклама магазину повинна бути не надто дорогою, проте навіть якщо ваш магазин буде знаходитись на околиці міста, завдяки рекламі, у вас завжди будуть клієнти.

Також можна використовувати різні знижки, акції, накопичувальні картки для постійних клієнтів, тощо.

Витрати

На товар для старту може піти 300 000 – 500 000 грн.

Доведеться закласти бюджет на маркетинг – близько 15 000 грн та, можливо, на ремонт – до 200 000 грн.

Місячні витрати залежать від кількості персоналу, ціни оренди тощо і починатися від 70 000 грн.

Доходи

В цій сфері середній чек складає близько 1500 грн. Потенційно у вас можуть робити 200-300 покупок на місяць. Тому оборот складе 300-400 тисяч грн.

З урахуванням цього, магазин для вагітних окупить себе приблизно за 12-18 місяців.

Приєднуйтесь до нашої Безкоштовної Школи Бізнесу в Telegram.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

17.4KПрочитань
1Автори
50Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • 13 перевірених бізнес-ідей для невеликого міста

    Всі наведені нижче бізнес ідеї для невеликого міста мають різну рентабельність, нюанси, переваги, недоліки та термін окупності, проте найважливіший фактор успіху – вміле управління бізнес-процесами. Іншими словами – все залежить лише від вас. Наводимо лише усереднені цифри.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Особистий бренд: що це, як створити і розвивати

    Особистий бренд — це образ, який сформований навколо навичок, досвіду та особистісних якостей людини. Впізнаваний імідж може формуватися навколо професійних досягнень, життєвих цінностей, хобі або будь-якої іншої царини, у якій ви добре обізнані.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається