Навчання у приватній школі – мрія всіх батьків. Перешкодою для здійснення може бути лише ціна питання або відсутність такої школи. Ви допоможете вирішити половину проблеми, відкривши свою школу. Справа ця непроста, але шляхетна і досить прибуткова.
Від якості освіти, здобутої в середній школі, без перебільшення, залежить, як складеться доросле життя. Вміння сприймати нові знання та знаходити їм застосування, вступ до вузу, професійне зростання – передумови до успішного життя закладаються у дитинстві.
Багато батьків уже усвідомили цінність якісної середньої освіти, але знайти школу, яка відповідає сподіванням, дуже непросто. У переповнених класах неможливо приділити належну увагу кожному учневі.
Напрошується висновок, що приватні школи, позбавлені недоліків державних закладів освіти, мають користуватися популярністю. Але насправді платити за навчання дитини готові далеко не всі батьки. Навіть у великих містах, де рівень доходів досить високий, кількість сімей, які бажають перевести дитину до приватної школи, не перевищує 20 відсотків. Тому першим кроком перед організацією приватної школи має стати вивчення попиту у вашому місті. Опитайте якомога більше потенційних споживачів вашої послуги, щоб зрозуміти, чи є перспективи набрати достатню кількість учнів, які надії батьки пов'язують із навчанням у приватній школі, скільки вони готові платити за освіту дітей.
Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!
Побажання батьків
Склалася ситуація, коли основну увагу викладачів державних шкіл спрямовано не так на передачу школярам знань, але в прищеплення навичок у проходженні тестів. Учень за такої системи навчання може знати, чому 2х2=4, він має запам'ятати правильну відповідь. Результат - зубріння і невміння мислити самостійно. Якщо батьки стежать за освітою своєї дитини, вони змушені брати на себе заповнення системних прогалин. Школа фактично готує учнів до складання тестів для вступу до вищого навчального закладу та не гарантує якість навчання.
Ні для кого не є секретом, що для поглиблення знань батькам доводиться наймати репетиторів. Індивідуальні заняття коштують недешево та забирають час. Звичайно, платити за навчання сім'ї готові лише в тому випадку, якщо школа забезпечить гідну якість знань. Часи, коли дітей віддавали до приватних шкіл заради престижу, минули, тепер при виборі навчального закладу батьки хочуть бути впевненими у повноцінності програми та кваліфікації викладачів. Бажання це закономірне і ви повинні визнати право контролювати якість послуг, що надаються.
Як зареєструвати приватну школу
Процедура реєстрації приватного навчального закладу:
Визначитися з назвою, організаційно-правовою формою та засновниками.
Подати документи на отримання ліцензії про надання освітніх послуг.
Визначитися з юридичною адресою, статутом.
Затвердити статут у відповідних органах.
Подати пакет документів на реєстрацію приватної школи.
Якщо зауваження будуть відсутні після перевірки паперів, то відбувається оформлення приватної школи.
Як бачите, відкрити школу, забезпечити високий рівень освіти, що перевищує якість навчання у звичайній школі, привернути увагу батьків та переконати їх у перевагах навчання у вашій школі дуже непросто. Популярність та довіру ваш навчальний заклад завоює лише в тому випадку, якщо ви зберете під дахом школи найкращих вчителів та зможете донести інформацію про нову школу до мешканців вашого міста. Подбайте про висвітлення цієї події у місцевій пресі, у цьому випадку звичайної реклами буде недостатньо. Детальні статті про приватну школу в газетах, передачі на місцевому телеканалі, дні відкритих дверей, позитивні відгуки авторитетних педагогів – все це увійде до вашого активу та приверне увагу.
Особливості та переваги приватних шкіл
У великих містах приватні школи давно й успішно працюють, діти в таких навчальних закладах здобувають різнобічні знання, а якість освіти помітно підвищується за рахунок залучення найкращих педагогів та порівняно невеликою чисельністю учнів. Завдання приватної школи – надати дитині максимум можливостей гармонійного інтелектуального і фізичного розвитку з урахуванням індивідуальних особливостей кожного учня.
Якість навчання у приватній школі має перевищувати рівень знань, який діти можуть отримати у звичайній школі. Відмінні риси сучасного навчального закладу:
Платне навчання.
Додаткові навчальні курси понад стандартну програму (іноземні мови, основи юриспруденції, математика, образотворче мистецтво тощо).
Число учнів у класі – не більше 15, а всього у приватній школі рідко навчається понад 200 дітей.
Щоденний навчальний розклад зазвичай більший, ніж у державній школі, оскільки програмою передбачені додаткові курси.
Сучасний комп'ютерний клас, спортивний зал, басейн, музична студія тощо.
Повноцінне харчування – обов'язкова складова гарної приватної школи.
Педагогічний склад
При підпорі педагогів ви повинні враховувати не тільки рівень професіоналізму, а й уміння спілкуватися з дітьми та доносити до них навчальний матеріал, уміння розмістити учнів та зацікавити їх предметом вивчення.
У школу, що знову відкрилася, можна набрати учнів перших, четвертих і десятих класів (по два класи для кожної вікової групи). Для організації навчального процесу спочатку достатньо 15 викладачів на умовах повної зайнятості та за умови викладання кількох предметів. При наборі учнів наступного навчального року кількість викладачів збільшиться разом із збільшенням числа школярів.
Також штат співробітників школи має бути укомплектований:
Директором.
Бухгалтер.
Технічними працівниками.
Кухарями.
Фінанси
Якщо у перший рік ви приймете на навчання 90 дітей, ваші фінансові вкладення становитимуть:
Придбання приміщення школи, ремонт будівлі та благоустрій території – 10000000 грн.
Оформлення документів, отримання дозволів від санітарно-епідеміологічної, пожежної та інших служб – 100 000 грн.
Меблі та обладнання - 2 500 000 грн.
Поточні витрати в перший рік роботи школи:
Зарплата персоналу - 3000000 грн. / рік.
Обслуговування приміщень, ремонт та оновлення обладнання та ін. – 750 000 гривень.
Доходи приватного навчального закладу складаються із плати за навчання, розмір якої залежить від регіону, кількості факультативів та інших умов. У середньому рік навчання у школі коштує 67000 гривень, крім цього, традиційно передбачено вступний внесок у розмірі 10 000 грн.
Загальний дохід школи за рік складе 6 165 000 гривень, при чистому прибутку 2 415 000 грн. За такого розвитку фінансові вкладення окупляться через 5 років.
Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!