Друкарня від WE.UA

Як я знов почала читати

Це трапилось зі мною майже зненацька. Малою була, мама купляла книжки, я їми зачитувалась. А потім якось відійшла. На заміну прийшли серіали, аніме, манга, манхва, веб новели.

Зараз я досить активно вивчаю українську. І мені спало на думку, що було б круто по читати щось серйозне. Вагоме. Що пахне друком і вкладеними зусиллями.

Так і почалось моє повернення в друковану літературу.

І вже три книги за плечима за якийсь місяць.

Я раніше не відчувала тої швидкості читання. З мангою чи новелами так не працює. Особливо, якщо це онгоїнг.

Почалося все з легкої Сари Пірс “Санаторій” який навіть трохи мене розчарував. Бо мені в принципі все сподобалось, окрім мотивації головного лиходія. І продовжилося відкриттям для себе такого автора як Макс Кідрук.

Зараз я ковтаю його книгу під назвою “Не озирайся і мовчи”. Хоч там і розповідається про підлітків. Але і сюжет, і те що події відбуваються в Українському місті, неабияк дарують відчуття реальності того, що відбувається. На черзі мене чекає “Колонія”. І розмір цієї книги прям захоплює. Вона так і манить своєю обкладинкою, ніби промовляє до тебе “Зазерни у мене”.

Помітила за собою те, що краще почала розмовляти українською. І в більшості моментів життя, починаю навіть думати нею.

Забуваю часом російські слова. Вважаю це прогресом!

Тому, величний народе вільної України. Читайте, отримайте від цього насолоду, поліпшайте таким чином мовлення.

І бажаю всім гарного вечора)

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
А
Аріанна@Ari_dragon

2Довгочити
41Перегляди
1Підписники
На Друкарні з 26 квітня 2023

Більше від автора

  • Пам'яті 24.02.22

    Це згадки того ступору. Переживання, сни. Як воно відгукується десь всередині кожен раз у похмурий день, коли я їду кудись далеко на авто.

    Теми цього довгочиту:

    Вірші

Це також може зацікавити:

  • Писати аналітику може кожен… але треба розуміти як

    Професія аналітик звучить солідно, серйозно і навіть модно. Ми бачимо аналітиків та ТВ та в Youtube і читаємо їх коментарі з найрізноманітніших питань.

    Теми цього довгочиту:

    Книги
  • Січнева читанка.

    Прочитане у січні – лорбук по ГП, гарна спекулятивна фантастика, коміксове фентезі, фентезі з драконами, історія одного маєтку, містична маньхва, БЛ з бандами та психологізмом, українська псевдо(частково)історична трилогія, класичне українське фентезі, жіночий любовний роман.

    Теми цього довгочиту:

    Огляд Книг
  • «Темні символи», Тарас Мельник — відгук на книгу + розіграш!

    Уявіть собі, що ви — ксьондз. Вас направили служити в таке собі містечко під назвою «Гострі Роги», аби ви взяли під своє крило невеликий монастир та старий костел при ньому. Попередній ксьондз замкнув його, завісив замками й на цілих двадцять років заборонив туди заходити...

    Теми цього довгочиту:

    Відгук

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити:

  • Писати аналітику може кожен… але треба розуміти як

    Професія аналітик звучить солідно, серйозно і навіть модно. Ми бачимо аналітиків та ТВ та в Youtube і читаємо їх коментарі з найрізноманітніших питань.

    Теми цього довгочиту:

    Книги
  • Січнева читанка.

    Прочитане у січні – лорбук по ГП, гарна спекулятивна фантастика, коміксове фентезі, фентезі з драконами, історія одного маєтку, містична маньхва, БЛ з бандами та психологізмом, українська псевдо(частково)історична трилогія, класичне українське фентезі, жіночий любовний роман.

    Теми цього довгочиту:

    Огляд Книг
  • «Темні символи», Тарас Мельник — відгук на книгу + розіграш!

    Уявіть собі, що ви — ксьондз. Вас направили служити в таке собі містечко під назвою «Гострі Роги», аби ви взяли під своє крило невеликий монастир та старий костел при ньому. Попередній ксьондз замкнув його, завісив замками й на цілих двадцять років заборонив туди заходити...

    Теми цього довгочиту:

    Відгук