Як заробити за допомогою ChatGPT

ChatGPT (від англ. Generative Pre-trained Transformer "генеративний попередньо навчений трансформер") - чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI, який здатний працювати в діалоговому режимі, підтримує запити природними мовами. Спочатку сервіс був повністю безкоштовним, але через величезний наплив користувачів і, як наслідок, перевантаження системи, було введено додатково платні тарифи, що дають можливість отримувати відповіді швидше за звичайних користувачів і використовувати останні напрацювання компанії.

На початку лютого 2023 року Reuters із посиланням на швейцарський холдинг UBS повідомило, що за 2 місяці аудиторія активних користувачів ChatGPT досягла 100 млн осіб. Цим самим додаток встановив історичний рекорд зі зростання відвідувачів.

Способи заробітку

Створення текстового контенту. Ви можете створювати і публікувати якісний контент у різних темах. ChatGPT чудово підходить для копірайтингу або навіть написання книг.

Ви можете використовувати можливості штучного інтелекту платформи, щоб допомогти вам написати і структурувати свій контент для кращої читабельності та розуміння.

Створення відеоконтенту. В Інтернеті існує безліч нерозкритих ніш. Ви можете попросити ChatGPT запропонувати ідеї для відео в певній тематиці. Після цього ви можете попросити його написати сценарій для відео на YouTube. Після цього ви можете перейти на Pictory. ai або invideo. io, де можна швидко створювати відеоролики з готового ними відеоконтенту. Після цього можна опублікувати відео на YouTube і в разі успіху включити монетизацію.

Реклама. Ви можете розглянути можливість встановлення партнерських стосунків із компаніями, які зацікавлені в демонстрації своїх продуктів і послуг користувачам ChatGPT, і організувати оплату рекламних місць або спонсорованого контенту.

Партнерство. Співпрацюйте з ChatGPT, щоб пропонувати освітні або інформаційні послуги, коли користувачі можуть оплатити підписку, щоб отримати доступ до цінного контенту або отримати спеціалізовану консультацію чи пораду.

Партнерський маркетинг. Приєднуючись до партнерських програм, ви можете заробляти комісійні, просуваючи і надаючи посилання на продукти або послуги, пов'язані з тематикою ChatGPT.

Продаж товарів або послуг. Якщо у вас є товари або послуги, що відповідають темам та інтересам користувачів ChatGPT, ви можете просувати їх через платформу. Демонструючи свій продукт або бізнес, ви можете отримувати замовлення і направляти трафік на свій веб-сайт.

Участь в опитуваннях. ChatGPT може проводити опитування на своїй платформі або на сторонніх платформах від імені компаній або дослідників. Ви можете отримати фінансове заохочення, винагороду або купони за проходження опитування залежно від угоди між компанією і ChatGPT.

Створення чат-ботів для клієнтів. Якщо ви маєте знання в галузі проєктування та розробки чат-ботів, ви можете створювати чат-ботів для компаній, зацікавлених в автоматизації обслуговування клієнтів або операцій електронної комерції. ChatGPT можна використовувати для відповідей і ведення діалогів через чат-бота. Для цього є API.

Створення додатків. Ви можете використовувати ChatGPT для створення розумних додатків, які можуть відповідати на запитання користувачів, пропонувати рекомендації, генерувати текст і багато іншого.

Відкриття семінару, створення і продаж онлайн-курсів. ChatGPT володіє величезною базою знань, тому ви можете використовувати платформу для структурування контенту, надання рекомендацій щодо залучення учнів і підвищення якості навчання.

Реклама власного бізнесу. Якщо у вас є бізнес, який відповідає інтересам користувачів ChatGPT, ви можете розглянути можливість розміщення реклами на платформі. Націлюючи користувачів на певні теми або ніші, ви можете максимізувати ефективність своїх маркетингових зусиль і залучити трафік на свій веб-сайт або бізнес.

Це всього лише кілька ідей, але можливості заробітку за допомогою ChatGPT практично безмежні. Доклавши трохи творчості та старанної роботи, ви зможете перетворити свої знання та навички на прибуткове підприємство на цій захопливій платформі.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

905.4KПрочитань
11Автори
717Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається