5 принципів успішної диверсифікації

Диверсифікація інвестиційного портфеля — це розподіл капіталу між активами різної природи для зниження ризику збитків. Це базове правило інвестування, якого має дотримуватися кожен.

Диверсифікація — не забаганка, а необхідність

Процес інвестування це процес прийняття рішення в умовах невідомості. Тому навіть професійний глибокий аналіз не зможе убезпечити вас від втрат у разі непередбаченого збігу обставин. Розподіл коштів між декількома інвестиціями дозволяє суттєво знизити втрати у разі настання таких подій.

Не перестарайтеся

Диверсифікація заради диверсифікації — не найкращий вибір. Оптимальна кількість об'єктів в інвестиційному портфелі залежить від ваших цілей та аналітичних можливостей — їх кількість має бути такою, з якою ви здатні впоратися.

Використовуйте різні класи активів

Не обмежуйтеся лише акціями чи лише облігаціями. Вкладаючи у різні класи активів, ви захищаєте свої накопичення від системних ризиків.

Періодично проводьте ребалансування

Як би якісно не був диверсифікований портфель, через деякий час баланс активів усередині нього зміниться через волатильність об'єктів, що входять до складу. Також може змінитися кон'юнктура ринку. Рекомендується щонайменше раз на рік переглядати структуру свого портфеля і при необхідності приводити її у відповідність до вашої інвестиційної стратегії.

Адекватно оцінюйте свої можливості

Не інвестуйте багато у те, чого ви не розумієте і в чому не можете розібратися. Інакше краще довірити свої кошти професійним інвесторам.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

17.4KПрочитань
1Автори
50Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • 13 перевірених бізнес-ідей для невеликого міста

    Всі наведені нижче бізнес ідеї для невеликого міста мають різну рентабельність, нюанси, переваги, недоліки та термін окупності, проте найважливіший фактор успіху – вміле управління бізнес-процесами. Іншими словами – все залежить лише від вас. Наводимо лише усереднені цифри.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Особистий бренд: що це, як створити і розвивати

    Особистий бренд — це образ, який сформований навколо навичок, досвіду та особистісних якостей людини. Впізнаваний імідж може формуватися навколо професійних досягнень, життєвих цінностей, хобі або будь-якої іншої царини, у якій ви добре обізнані.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається