8 речей, про які варто пам’ятати, коли все йде не так.

1. Біль частина зростання

Іноді життя закриває двері, бо пора рухатися. І це – добре, тому що ми часто вже не починаємо рух, якщо обставини не змушують нас. Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що ніяка біль не прибуває без мети.

Рухайтеся від того, що заподіює вам біль, але ніколи не забувайте урок, який вона викладає вам. Те, що ви боретеся, не означає, що ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає, щоб була присутня гідна боротьба. Залишайтеся терплячими і впевненими. Все налагодиться; скоріше за все не через мить, але в кінцевому рахунку все буде …

Пам’ятайте, що є два види болю: біль, яка ранить, і біль, яка змінює вас. Коли ви йдете по життю, замість того, щоб чинити опір їй, допоможіть їй розвивати вас.

2. Все в житті є тимчасовим

Завжди, коли йде дощ, ти знаєш, що він закінчиться. Кожен раз, коли вам заподіюють біль, рана заживає. Після темряви завжди з’являється світло – вам нагадує про це щоранку, але тим не менш часто здається, що ніч триватиме завжди.

Цього не буде. Ніщо не триває вічно. Таким чином, якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим. Це не буде тривати вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся, тому що це теж не буде тривати вічно. Те, що життя не легке в даний момент, не означає, що ви не можете сміятися. Те, що щось турбує вас, не означає, що ви не можете посміхнутися.

Кожен момент дає вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду ви отримуєте другий шанс. Просто використовуйте його.

3. Хвилювання і скарги нічого не змінять

Ті, хто скаржаться найбільше, домагаються менше всіх. Завжди краще спробувати зробити щось більше і потерпіти невдачу, ніж спробувати досягти успіху, нічого не роблячи. Ніщо не закінчено, якщо ви програли; все закінчено, якщо ви насправді тільки скаржитеся.

Якщо ви вірите в щось, продовжуйте намагатися. І незалежно від того, що станеться в кінцевому рахунку, пам’ятайте, що істинне щастя починає прибувати тільки тоді, коли ви припиняєте скаржитися на ваші проблеми і починаєте бути вдячними за всі ті проблеми, яких у вас немає.

4. Ваші шрами є символами вашої сили

Ніколи не соромтеся шрамів, залишених вам життям. Шрам означає, що болю більше немає, і рана затяглася. Це означає, що ви перемогли біль, витягли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу. Не дозволяйте шрамам тримати вас в заручниках.

Не дозволяйте їм змушувати вас жити в страху. Почніть розглядати їх як ознаку сили. Джалаледдін Румі одного разу сказав: «Через рани в вас проникає світло». Ніщо не може бути ближче до істини. З страждання з’явилися найсильніші душі; найвпливовіші люди в цьому великому світі позначені шрамами.

Подивіться на свої шрами як на гасло: «ТАК! Я ЗРОБИВ ЦЕ! Я вижив, і у мене є шрами, щоб довести це! І тепер у мене є шанс стати ще більш сильним ».

5. Кожна маленька битва – це крок уперед

У житті терпіння не дорівнює очікуванню; воно є здатністю зберігати гарний настрій, завзято працюючи на ваші мрії. Тому, якщо ви збираєтеся пробувати, йдіть до кінця. Інакше у старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час, і, можливо, навіть вашого розуму.

Можливо, вам доведеться не їсти те, що ви звикли, чи не спати стільки, скільки ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль. Це може означати зміну вашої зони комфорту. Це може означати жертвування відносинами і всім, що вам знайоме. Це може означати появу насмішок. Це може означати самотність. Самотність, тим не менш, є подарунком, який робить багато речей можливими. Ви отримаєте простір, в якому потребуєте.

Все інше – тест на вашу витримку, на те, наскільки ви дійсно хочете досягти мети. І якщо ви захочете цього, Ви зробите це, незважаючи на невдачі та розбіжності. І кожен крок ви будете почувати себе краще, ніж ви можете уявити. Ви зрозумієте, що боротьба – не перешкода на шляху, це – шлях.

6. Негативна реакція інших людей – це не ваша проблема

Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти вас. Це – легкий спосіб підтримати власний ентузіазм. Коли інші люди будуть говорити про вас погано, продовжуйте бути собою. Ніколи не дозволяйте чиїмось розмовам змінювати вас. Ви не можете приймати все занадто близько до серця, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось заради вас.

Вони роблять щось заради себе. Перш за все, ніколи не міняйтеся для того, щоб справити враження на когось, хто каже, що ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить вас краще і веде вас до більш яскравого майбутнього. Люди будуть говорити незалежно від того, що ви робите чи як добре ви робите це.

Хвилюйтеся про себе, а не про думку інших. Якщо ви вірите в щось, не бійтеся боротися за це. Велика сила прибуває з подолання неможливого.

7. Те, що має статися, станеться

Ви отримуєте силу, коли відмовляєтеся від криків і скарг і починаєте посміхатися і цінувати ваше життя. Є благословення, приховані в кожній боротьбі, з якою ви стикаєтеся, але ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх. Ви не можете змусити речі відбуватися. Ви можете тільки намагатися.

У певний момент ви повинні відпустити ситуацію і дозволити тому, що призначене, трапитися. Любіть ваше життя, довіряйте інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходите щастя, вивчайте через досвід. Це – довга поїздка. Ви повинні припинити хвилюватися, задаватися питаннями і сумніватися в будь який момент.

Смійтеся, насолоджуйтеся кожним моментом свого життя. Ви можете не знати точно, куди ви мали намір піти, але ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де ви повинні бути.

8. Просто продовжуйте рух

Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинах в своєму серці перетворюватися на рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня. Зрозумійте, що хоробрість прекрасна. Знайдіть у вашому серці те, що змушує інших посміхатися. Пам’ятайте, що ви не потребуєте багатьох людей у своєму житті, тому не прагніть мати більше «друзів».

Будьте сильні, коли буде важко. Пам’ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним. Визнавайте, коли ви будете неправі і виймайте уроки з цього. Завжди озирайтеся назад, дивіться, чого ви домоглися, і пишаєтеся собою. Не змінюйте ні для кого, якщо ви не хочете. Робіть більше. Живіть простіше. І ніколи не припиняйте рух.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Василь
Василь@vasyl215

Просто щаслива людина.

3KПрочитань
11Автори
21Читачі
На Друкарні з 2 серпня

Більше від автора

  • Влада над власним життям

    Відповідальність за своє життя — це ключ до свободи. Дізнайтеся, як стати творцем власної долі та знайти щастя через самопізнання та розвиток.

    Теми цього довгочиту:

    Свобода
  • Мудрість спокою

    Не поспішай: все відбувається так, як має бути.

    Теми цього довгочиту:

    Спокій
  • Свобода в розчаруванні: шлях до себе

    Розчарування — це не кінець, а початок нового шляху. Воно звільняє нас від ілюзій, відкриваючи очі на реальність. Цей текст про те, як знайти силу в розчаруванні, прийняти життя таким, яке воно є, і знайти свободу бути собою.

    Теми цього довгочиту:

    Розчарування

Вам також сподобається

  • Як Знайти Натхнення в Рутині: Поради для Буденного Життя

    Кожен з нас стикається з буденністю. День за днем ми виконуємо ті ж самі завдання, занурюємось у рутинні справи і часто відчуваємо втрату натхнення. Але що, якби я сказала вам, що навіть у буденності можна знайти джерела натхнення?

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація
  • Sharing Economy на історіях JustCoded та Akvelon

    Український ІТ-сектор завжди вирізнявся інноваційністю та здатністю до швидкого адаптування. Проте війна на території України створює виклики: іноземні інвестори та замовники стали обережнішими, обмежено можливості для українських ІТ-компаній та втрати кадрів.

    Теми цього довгочиту:

    Об'єдання

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається

  • Як Знайти Натхнення в Рутині: Поради для Буденного Життя

    Кожен з нас стикається з буденністю. День за днем ми виконуємо ті ж самі завдання, занурюємось у рутинні справи і часто відчуваємо втрату натхнення. Але що, якби я сказала вам, що навіть у буденності можна знайти джерела натхнення?

    Теми цього довгочиту:

    Мотивація
  • Sharing Economy на історіях JustCoded та Akvelon

    Український ІТ-сектор завжди вирізнявся інноваційністю та здатністю до швидкого адаптування. Проте війна на території України створює виклики: іноземні інвестори та замовники стали обережнішими, обмежено можливості для українських ІТ-компаній та втрати кадрів.

    Теми цього довгочиту:

    Об'єдання