Агенція з дизайну інтер'єру

Зміст

Суть бізнесу полягає у наданні послуг — це може бути створення 3D-макетів, тривимірних ескізів і креслень, оформлення приміщень.

Якщо ви — креативна особистість, маєте почуття стилю, розбираєтесь у дизайнерській справі, то цей бізнес, скоріш за все, вам підходить.

Ви завжди мали вміння створювати ідеальну естетику вдома. Ви розумієте, як розповісти історію, використовуючи кольори, матеріали та текстури. Ви чудово розбираєтеся в меблях і точно знаєте, що куди піде, щоб створити житловий простір, який би засоромив будь-яку дошку Pinterest. Якщо ви досі погоджувалися, тоді бізнес дизайну інтер’єру міг би вам чудово підійти. Використовуйте свої здібності та навички, щоб стати декоратором інтер’єру. Це буде неймовірно корисний і повноцінний досвід. Ось що вам потрібно навчитися, як розпочати бізнес з дизайну інтер’єру.

Навіщо починати бізнес з дизайну інтер’єру

Одна з найбільших переваг відкриття бізнесу декоратора інтер’єрів полягає в тому, що вам не обов’язково потрібен ступінь або кваліфікація. Це ваші навички та досвід, які займуть вас у цьому бізнесі. Для початку вам також не потрібне велике портфоліо. Почніть з малого, взявшись за незначні проекти, щоб створити свій портфель.

У більшості підприємств вам доведеться орендувати приміщення, придбати обладнання та товари, отримати пакувальні матеріали тощо. Вашій службі дизайну інтер’єру не потрібні ці витрати. Звичайно, коли ви розширитесь, ви зможете інвестувати у створення студії, але ви можете почати просто з онлайн-присутності. 

Бути самим собі босом забезпечує неперевершену гнучкість і свободу. Ви встановлюєте свої гонорари, обираєте години та з ким працювати. Це дозволить вам якнайкраще використовувати свій час, продовжуючи розширювати бізнес. 

Можливо, найбільш повноцінним аспектом цієї кар’єри для професіоналів з дизайну інтер’єру є здатність до творчості. Здається, багато хто з нас працює на роботі, яка витісняє творчість із нашого життя. В індустрії дизайну інтер’єру кожен проект – це чистий аркуш, шанс втілити в життя своє творче бачення.

8 кроків, щоб почати бізнес з дизайну інтер’єру

Немає високих бар’єрів для входу в індустрію дизайну інтер’єру, але нехай це вас не вводить в оману. Не кидайтеся, не пройшовши належної обачності; інакше ви не налаштуєтеся на успіх. Ці кроки про те, як розпочати бізнес-посібник з дизайну інтер’єру, показують, як це робити.

1. Розробіть свій бізнес-план

Є одна річ, яку ви повинні зробити, перш ніж почати пошук клієнтів, і це створити бізнес-план. Важливо мати надійний бізнес-план перед початком роботи, оскільки він функціонує як дорожня карта для вас реалізувати свою ідею і розширити бізнес. Є кілька ключових компонентів, які повинен містити ваш бізнес-план. 

Проводити маркетингові дослідження

Ретельно досліджуйте ринок, на якому ви працюєте, оскільки це вплине на послуги, які ви пропонуєте, на те, що ви можете стягувати та як ви можете їх продавати. Наприклад, якщо ви маєте намір працювати в регіоні, де в основному є квартири, ви приймете відповідну маркетингову стратегію замість загальних оголошень, які не резонують із цільовою аудиторією. 

Подивіться також на те, що роблять ваші конкуренти. Зрозумійте стратегії, які вони використовують, щоб отримати більше клієнтів, і подивіться, чи є прогалина в їхніх послугах, яку ви можете заповнити. Візьміть плату, яку вони стягують, як орієнтир, і відповідно оцініть свою послугу з дизайну інтер’єру. 

Ви повинні дати новому клієнту серйозну причину обрати вас, а не іншого професіонала з дизайну інтер’єру. Якою буде ця причина, можна визначити лише після того, як ви виконаєте належну обачність і займете конкурентоспроможну позицію на ринку.

Виберіть бізнес-модель

Вирішіть, яка бізнес-модель вам підходить. Наприклад, ви можете запропонувати послуги з дизайну інтер’єру на позаштатній основі, що дозволить вам зберегти іншу роботу або зробити її вашою роботою на повний робочий день. Це визначатиме, скільки роботи ви візьмете на себе та що зможете зробити за відведений на це час. 

Бізнес-модель має базуватися на вашій унікальній торговій точці, тому, що ви відчуваєте, що можете зробити краще, ніж ваші конкуренти. Це може бути чудовим баченням елегантного та сучасного дизайну або вашою здатністю вловити суть мінімалізму. Це також дасть зрозуміти, як мають бути упаковані ваші послуги. 

Можливо, ви захочете запропонувати клієнтам різні рівні обслуговування залежно від їхнього бюджету, надаючи їм можливість вибирати те, що їм підходить, і одночасно гарантувати, що ви зможете перетворити потенційного клієнта на клієнта.

Створіть назву компанії

Більшість професіоналів з дизайну інтер’єру віддають перевагу створенню особистого бренду, оскільки це робить їх більш впізнаваними та дає їм можливість виходити на інші підприємства, особливо ті, які отримують вигоду від сильного особистого бренду. 

Якщо ви маєте намір у майбутньому створити повноцінну фірму з дизайну інтер’єрів і найняти інших дизайнерів, краще вибрати гарну назву компанії, яка представлятиме ваш стиль і креативність.

Вибравши потрібну назву компанії, поспішіть її зареєструвати, оскільки ви не хочете, щоб хтось інший претендував на право власності на назву. 

Сплануйте свою маркетингову стратегію

Люди в індустрії дизайну інтер’єру багато в чому покладаються на маркетинг. Ви повинні показати потенційним клієнтам свої навички; вони повинні побачити це, щоб повірити. Сплануйте свою маркетингову стратегію навколо цього, щоб кампанії, які ви запускаєте, могли принести максимальний ефект. 

У вашому бізнес-плані слід виділити платформи, на яких проводитимуться ваші маркетингові кампанії. Слід також згадати, скільки маркетингових витрат необхідно передбачити в бюджеті та як цей бюджет буде витрачено на різних платформах. 

Також розробіть стратегію органічного маркетингу. Це продовжить залучати людей на ваш веб-сайт і блог, навіть якщо ви не проводите платні кампанії, що дозволить вам отримати більше потенційних клієнтів.

2. Визначте структуру свого бізнесу

Вибір бізнес-структури важливий з кількох причин. Це гарантує, що ваш бізнес і особисті фінанси залишаються розділеними, що є ключовою вимогою дотримання ваших податкових зобов’язань. Це спрощує ведення бухгалтерського обліку, щоб ви мали повну ясність щодо доходів і витрат бізнесу. Правові, регулятивні та податкові зобов’язання також відрізняються залежно від обраної структури. Виберіть той, який найбільше відповідає вашому баченню бізнесу.

Одноосібне володіння

Індивідуальний підприємець - це некорпоративне підприємство з одним власником. Це найкращий тип організації для нових власників малого бізнесу, оскільки вимоги до звітності чи документації мінімальні. Щоб відкрити комерційний банківський рахунок як приватний підприємець, вам потрібно буде отримати ідентифікаційний номер зайнятості (EIN) у IRS. 

Одним з головних недоліків приватного підприємця є те, що власник залишається особисто відповідальним за всі борги та податки бізнесу. Між ними немає поділу, і власник бере на себе ризик щодо своїх особистих активів. 

Загальне партнерство

Повне товариство мало чим відрізняється від індивідуального підприємця. Він включає кількох власників замість окремої особи, які разом розподіляють відповідальність і прибуток. Вимоги до документації та звітності схожі, тому їх можна налаштувати досить швидко.

Аналогічним є і недолік повного товариства. Усі партнери несуть відповідальність за зобов’язання підприємства та беруть на себе доступ до своїх особистих активів, які можуть бути конфісковані або ліквідовані, якщо підприємство не зможе виконати свої зобов’язання. 

Обмежене партнерство

Товариства з обмеженою відповідальністю функціонують дещо інакше. Генеральний партнер несе відповідальність за ведення бізнесу, тоді як інші фактично функціонують як мовчазні партнери без управлінської ролі. Таким чином, кілька партнерів можуть інвестувати в бізнес, яким керує хтось, кого вони вважають компетентним оператором.

Як оператор, генеральний партнер бере на себе необмежену відповідальність, що означає, що його особисті активи залишаються відкритими. Відповідальність інших партнерів обмежується лише сумою, яку вони інвестували в товариство з обмеженою відповідальністю.

Товариство з обмеженою відповідальністю

A товариство з обмеженою відповідальністю (LLC) може бути безпечнішим варіантом для власників малого бізнесу, і він також має прості вимоги до звітності. Власники зобов’язані зареєструвати ТОВ у Державного секретаря з відповідною документацією. Одночлен LLC є кращим вибором професіоналів дизайну інтер'єру. 

ТОВ обмежує особистий вплив власника до господарських зобов'язань. Їхні активи залишаються захищеними, навіть якщо бізнес не в змозі виконати свої зобов’язання. Однак товариства з обмеженою відповідальністю не існують безстроково і можуть бути розпущені у разі смерті власника або банкрутства. 

Корпорація

Корпорація є окремою юридичною особою, і вона може позичати гроші, купувати активи, укладати контракти тощо як власну правомочність. Однією з головних переваг корпорацій перед іншими типами організацій є те, що вони можуть залучати кошти шляхом продажу акцій. 

Власники не мають особистих зобов’язань, а їхні активи залишаються під повним захистом. Існують суворі вимоги до звітності для корпорацій, також необхідно регулярно подавати документи. Як правило, створення та керування корпорацією є дорогим.

3. Зареєструйте свій бізнес

Перш ніж почати, вам потрібно буде зареєструвати свій бізнес декоратора інтер’єру. Вимоги залежать від штату, тому обов’язково перевірте конкретні вимоги, де ви збираєтеся вести бізнес. Зазвичай вам потрібно буде вибрати назву компанії, отримати ліцензію та зареєструватися для сплати будь-яких державних і місцевих податків. 

Що стосується федеральних податків, вам потрібно буде зареєструвати свою компанію в IRS і отримати EIN. Якщо, наприклад, ви хочете зареєструвати ТОВ, а не корпорацію, потрібно дотримуватися різних процесів, тому пам’ятайте про це.  

4. Отримайте необхідні ліцензії та дозволи

Як правило, може не бути спеціальних ліцензій, які вам потрібно отримати, щоб розпочати свій бізнес з дизайну інтер’єру. Однак є деякі винятки з правила, зокрема в таких штатах, як Флорида та Невада, де ви повинні бути зареєстровані, якщо працюєте без нагляду в будь-якому комерційному приміщенні.

Зазвичай від вас вимагається надати інформацію про характер вашого бізнесу перед видачею цих ліцензій і дозволів. За недотримання цих вимог перед початком роботи часто накладаються штрафи, тому найкраще бути повністю впевненим, що ви відповідаєте вимогам і отримали відповідні дозволи, перш ніж братися за роботу. 

5. Безпечне фінансування

Фінансування завжди є великим головним болем для власників малого бізнесу, оскільки вони можуть мати чудову ідею, але не вистачає ресурсів для її реалізації. Хоча декоратор інтер’єру, який тільки починає свою діяльність, як правило, має низькі накладні витрати, все одно будуть витрати на такі речі, як програмне забезпечення для проектування, матеріали для ескізів, транспортування тощо. 

Є кілька способів зібрати кошти, щоб розпочати свій бізнес. Ви можете звернутися до банку чи кредитної спілки, щоб дізнатися, чи нададуть вони кредит для бізнесу. Вони можуть допомогти вам із фінансуванням за умови, що у вас є надійний бізнес-план і ви зможете показати їм, як ваш бізнес збирається заробляти гроші. 

Ви також можете використати потужність краудфандингу та зібрати необхідні кошти або попросити людей із свого найближчого оточення інвестувати у ваш бізнес. Фонди венчурного капіталу також зацікавлені в інвестуванні в новаторські компанії, тому, якщо ви збираєтеся зробити щось зовсім інше зі своєю дизайнерською фірмою, ви також можете звернутися до них.

6. Застрахуйтеся

Підприємство може швидко збанкрутувати, якщо його притягнуть до відповідальності за те, за що він не має належного страхового покриття. Наприклад, під час проекту може бути завдано майнової шкоди, що потребує ремонту підприємства. Залежно від масштабу збитків, це може легко збанкрутувати. 

Страхування від травм дуже важливо, якщо ви працюєте з іншими, оскільки це допомагає обмежити відповідальність, якщо хтось отримає травму на роботі, що трапляється частіше, ніж ви думаєте, незважаючи на суворі правила безпеки на робочому місці. 

Забезпечте всебічне страхове покриття для свого бізнесу, щоб він залишався захищеним у разі будь-якої відповідальності. 

7. Створіть свій веб-сайт, щоб продемонструвати своє портфоліо

Створіть чудовий веб-сайт, який демонструватиме ваші навички та творче бачення потенційним клієнтам. Дизайн інтер’єру – це дуже перспективний бізнес. Клієнти звернуться до вас, лише якщо зможуть точно побачити, на що ви здатні. Єдиний спосіб зробити це – створити портфоліо на веб-сайті, яке містить зображення деяких ваших найкращих робіт. 

На веб-сайті також має бути детально описано послуги, які ви пропонуєте, і висвітлюйте вашу унікальну перевагу, щоб клієнти могли легко зрозуміти, чому ви відрізняєтеся від інших. Дайте їм уявлення про те, що ви можете для них зробити, і зробіть свою контактну інформацію легкодоступною, щоб вони могли швидко зв’язатися з вами, коли ваш веб-сайт їх переконає.

8. Створіть професійну мережу

Встановіть відносини з іншими професіоналами в галузі дизайну інтер’єру, щоб розширити свою мережу. Ви можете зробити це, відвідуючи виставки, заходи та конференції, щоб зв’язатися з людьми та повідомити їм про свій бізнес. Це чудова нагода розповісти про свій бізнес, підвищуючи шанси залучити клієнтів до вас. 

Створіть свій шлях до фінансової свободи

Процвітаючий бізнес дизайну інтер’єру може допомогти вам досягти справжньої фінансової свободи завдяки гнучкості роботи, коли ви хочете і де ви хочете. Це спосіб життя мрії, до якого прагнуть багато власників бізнесу, і він справді доступний. Для цього потрібно ретельно керувати своїм бізнесом. 

Бухгалтерія є важливою частиною управління бізнесом. Ви завжди повинні мати абсолютну чіткість щодо грошей, які надходять і виходять. Це допоможе вам приймати зважені бізнес-рішення. Використовуйте чудові інструменти для спрощення бухгалтерського обліку.

Список джерел
  1. doola
Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

903.9KПрочитань
11Автори
713Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається