Бізнес-ідеї 2024 року з мінімальними вкладеннями для початківців

Зміст

Актуальні сфери для відкриття бізнесу у 2024 році

Безсумнівно, відкривати бізнес сьогодні потрібно з урахуванням ситуації в країні, але при цьому неодмінно необхідно заглядати в майбутнє. Життя змінилося, але не зупинилося. Люди, як і раніше, не можуть обходитися без певних речей.

Напрями, які не втратять актуальності у 2024 році:

  • послуги для бізнесу;

  • IT-індустрія;

  • розваги;

  • онлайн-освіта;

  • Здоровий спосіб життя.

Вивчаючи історії становлення підприємців, можна помітити, що деяким із них вдається створити прибутковий бізнес із сумою початкових вкладень до 50 000 гривень. Відсутність стартового капіталу зупиняє більшість людей, які замислюються про власний бізнес. Стартовий капітал 50 000 гривень - сума, доступна майже кожному. Її не шкода втратити в разі невдачі.

Розглянемо бізнес-ідеї, які можна здійснити за наявності мінімального стартового капіталу і надалі розвинути до прибуткового бізнесу.

Бізнес-ідеї 2024 року з мінімальними вкладеннями

Доставка їжі

  • Витрати на старті: від 50 000 гривень.

Мета вкладень: придбання посуду та іншого кухонного приладдя, закупівля продуктів харчування, оплата оренди приміщення, витрати на просування, юридичне оформлення.

Можна організувати доставку покупок із супермаркету за списком замовника або доставляти приготовану вдома здорову їжу. Доставка продуктів правильного харчування організована ще не у всіх містах нашої країни. Можна проаналізувати попит на таку послугу і, якщо в місті такий бізнес ще не розвинений, почати свою справу. Їжа була, є і залишається базовою потребою людини.

Навіть у найважчий час попит на таку послугу буде, особливо за умови дотримання трьох правил: безпечно для здоров'я, не надто дорого і смачно. Сьогоднішній темп життя іноді не дає змоги людям присвячувати багато часу приготуванню правильної їжі, тим часом здоровий спосіб життя стає дедалі популярнішим. Враховуючи ці дві особливості, можна організувати чудовий бізнес, який згодом здатен перетворитися на мережу точок здорового харчування.

Продажі на маркетплейсах

  • Витрати на старті: від 25 000 гривень.

Мета вкладень: придбання товару, витрати на просування, юридичне оформлення.

Найкращим рішенням буде продаж виробів власного виготовлення, так можна в умовах конкуренції зайняти власну ринкову нішу і вийти на стабільний дохід. Проте більшість продавців інтернет-магазинів займаються реалізацією готової продукції.

Такий бізнес має безліч плюсів: не потрібен великий штат, немає необхідності орендувати приміщення для офісу і складу, не обов'язково мати великий стартовий капітал. Можна заробляти від 50 тисяч гривень щомісяця просто з дому й отримувати прибуток уже з перших угод.

Просування в Мережі

  • Витрати на старті: від 20 000 гривень.

Мета вкладень: навчання і набуття практичних навичок, оплата Інтернету, витрати на просування, юридичне оформлення.

З 2020 року йде активне переміщення компаній на онлайн-платформи. Багатьом компаніям сьогодні потрібна підтримка в рекламному просуванні та допомога в розвитку й веденні сторінок у соцмережах. Фахівці з просування можуть самостійно надавати такі послуги одній або декільком компаніям, а можна зайнятися командною роботою в цій галузі й організувати агентство.

Для залучення клієнтів із різними запитами агентству бажано розробити різні кейси: наповнення блогів інформацією, створення сайтів під ключ, забезпечення кібербезпеки та SEO-оптимізація. Бізнес-ідея просування дуже актуальна і перспективна, оскільки онлайн-продажі сьогодні стають дедалі популярнішими і затребуванішими. А отже, відкриваючи такий бізнес, можна розраховувати на стабільний прибуток і швидкий розвиток.

Онлайн-курси

  • Витрати на старті: від 5 000 гривень.

Мета вкладень: придбання гарнітури, підготовка матеріалів для навчання, витрати на просування, юридичне оформлення.

Люди завжди прагнули до здобуття освіти та підвищення кваліфікації. Однак темп сьогоднішнього життя часто не дозволяє приділяти достатньо часу для особистого відвідування лекцій і практикумів. На допомогу охочим отримати знання прийшло онлайн-навчання, і вони готові платити гроші за дистанційні уроки та тренінги. Саме тому онлайн-курси стануть чудовою можливістю заробити для експертів різних напрямків.

Маючи лише пристрій для виходу в Інтернет, навушники та мікрофон, можна вести стандартні уроки на базі наявних освітніх інтернет-майданчиків або самостійно займатися коучингом. Можна навіть розробити авторський курс або відкрити власну школу, але тоді знадобиться додаткова допомога - доведеться об'єднати навколо себе команду фахівців.

Пункт видачі

  • Витрати на старті: від 50 000 гривень.

Мета вкладень: оплата оренди, закупівля стелажів для розміщення товару, оплата Інтернету, юридичне оформлення.

Відкриваючи пункт видачі, необхідно проаналізувати, який із відомих інтернет-магазинів буде найбільш затребуваний у цьому районі населеного пункту. Можливо, точки видачі відомих маркетплейсів уже є поблизу, тоді варто звернути увагу на менш популярні, але затребувані інтернет-магазини.

Якщо є власне приміщення, що підходить під відкриття бізнесу з видачі інтернет-замовлень, то знадобиться мінімум вкладень на старті. Головне - вивчити всі умови взаємодії з обраним для співпраці маркетплейсом і налаштувати роботу так, щоб поступово збільшувалася кількість клієнтів, а значить і прибуток.

Центр психологічної допомоги

  • Витрати на старті: від 5 000 гривень.

Мета вкладень: оплата реклами, юридичне оформлення.

Ця бізнес-ідея хороша для фахівців, які мають професійну освіту. Якщо освіти немає, доведеться зробити додаткові вкладення, оплативши курси вартістю від 25 тисяч гривень і витратити час на навчання від шести місяців до року.

Сучасні умови життя: відсутність стабільності та стрімкий темп - змушують людей вдаватися до послуг психолога. Починаючи з особистих онлайн-консультацій, можна згодом відкрити центр із надання психологічної підтримки, об'єднавши під його дахом різнопрофільних фахівців.

Бізнес-ідеї 2024 року вдома для жінок

Майстри макіяжу

У будь-які часи жінки бажають мати кращий вигляд, а отже, попит на послуги візажистів зберігатиметься завжди. Не маючи власної студії або робочого місця, візажист може спочатку працювати вдома. Для просування послуг фахівці цієї сфери сьогодні використовують Instagram, TikTok, Telegram і Youtube.

Випічка

Навички пекаря і кондитера можна втілити в різні види бізнес-ідей, які можуть приносити непоганий прибуток. Можна спеціалізуватися на кондитерських виробах, печиві, хлібі, тортах та іншій випічці. Якщо продукція сподобається споживачеві, можна в найкоротші терміни залучити ще більше клієнтів.

Репетиторство на дому

Багато батьків шукають репетиторів для своїх дітей для більш поглибленого вивчення окремих предметів. Скористатися послугами репетитора можуть і дорослі, які готуються до професійних іспитів або вивчають нову мову. Маючи знання з одного або кількох предметів і хист до викладання, можна замислитися про те, щоб передати свої знання іншим і отримати при цьому прибуток.

Ремесла

Рукоділля - це чудовий спосіб проявити свої творчі здібності й одночасно заробити гроші. Вручну можна виготовити будь-які вироби: ювелірні прикраси, браслети, вітальні листівки, портрети, сумки, шарфи, кошики, скульптури та багато іншого. Існують платформи, на яких є можливість продавати ці предмети онлайн, щоб люди купували їх для власного використання або як подарунки для інших.

Послуги з догляду за дітьми

Ті, хто любить дітей і має вільний час, можуть заробляти, забезпечуючи догляд за дітьми зайнятих батьків. Існують різні варіанти реалізації цієї бізнес-ідеї: дитячий садок, ясла вдома або послуга няні, що приходить.

Бізнес-ідеї в інтернеті

Веб-дизайн і розробка

Веб-дизайн і розробка - цінні навички, які користуються великим попитом. Сьогодні багато підприємств виходять в Інтернет, і для роботи в Мережі їм необхідні веб-сайти. А їх розробка, особливо на замовлення, є технічним бізнесом, і для його реалізації необхідно володіти певними знаннями.

Тим, хто хоче стати веб-розробником, необхідно навчитися писати коди HTML, CSS, JavaScript, PHP та іншими мовами програмування. Можна розвинути ці навички за кілька місяців, пройшовши недорогі або безкоштовні онлайн-курси.

Блог

Згідно зі статистикою, 77 % користувачів Інтернету читають блоги, а американські користувачі Інтернету витрачають на блоги втричі більше часу, ніж на електронну пошту. Таким чином, очевидно, що блогінг, як і раніше, процвітає.

Маючи ідею цікавого контенту, можна приєднатися до мільйонів блогерів, які діляться корисною інформацією по всьому Інтернету. Правильна стратегія допоможе в найкоротші терміни перетворити блог на шестизначний бізнес.

Подкаст

Подкастинг схожий на аудіоблогінг і є чудовим способом заробити гроші. У 2019 році в США, за оцінками аналітиків, налічувалося 880 000 слухачів подкастів, а, за прогнозами, до 2024 року їхня кількість перевищить 160 мільйонів.

Головне в цій бізнес-ідеї - намацати цікаві теми, які користувачі слухатимуть із задоволенням.

Аналіз даних

Багато підприємств потребують талановитих фахівців, які допоможуть їм отримати доступ до даних, зібрати та інтерпретувати їх. Тим, хто добре розуміється на цифрах, можна розвинути свої навички, пройшовши онлайн-курс з аналізу даних. Адже, володіючи необхідними знаннями, сьогодні легко знайти роботу і заробляти гроші на таких платформах, як Upwork.

Консультант із кібербезпеки

Кібербезпека є проблемою для компаній будь-якого розміру. У той час, як великі підприємства можуть мати відділ кібербезпеки для моніторингу своїх інтернет і комп'ютерних систем, малі підприємства не мають ресурсів для організації подібного відділу. Спеціаліст з кібербезпеки може пропонувати організаціям допомогу у вирішенні проблем, пов'язаних зі шпигунськими програмами, фішингом або іншими кіберпроблемами.

Написання електронних книг

Близько 89 мільйонів американців читають електронні книги, і це число може зрости до 99 мільйонів до 2025 року. Зараз дуже вдалий час, щоб випустити свою електронну книгу. Можна приєднатися до мільйонів самовидавців, які заробляють гроші, пишучи і публікуючи книги через Amazon Direct Kindle Publishing або свій сайт.

Онлайн-журналістика

Сьогодні, щоб стати журналістом, не потрібно отримувати спеціальний диплом або працювати на традиційну мовну компанію. Можна стати кореспондентом новин в Інтернеті, створивши канал на Youtube або блог для висвітлення місцевих подій. Також у будь-кого є можливість зробити свій внесок у такі сайти, як Forbes, HuffPos або The Examiner, і отримувати гроші за свій контент.

Розробити додаток

На перший погляд уже є додатки для всього і ринок перенасичений, проте постійно з'являються нові, які продаються за мільйони доларів. Один зі способів розробити застосунок, який буде продаватися, це увійти в нішу, яка ще не розкрила свій потенціал.

Для розробки деяких додатків не знадобляться просунуті навички кодування. Існують навчальні онлайн-курси, де можна навчитися створювати додатки, практично не маючи особливих здібностей до програмування.

Графічний дизайн

Графічні дизайнери створюють цифрові або друковані оригінали маркетингових матеріалів, таких як банери, плакати і логотипи. Вони також займаються розробкою сторінок сайту, наприклад, сторінок входу в систему. Хоча існує безліч графічних дизайнерів, багато компаній завжди шукають креативний дизайн для поліпшення іміджу свого бренду.

Якщо у вас є знання, ви можете почати пошук клієнтів на онлайн і офлайн платформах. Однак якщо у вас ще немає навичок, ви можете навчитися, використовуючи такі інструменти та програмне забезпечення, як Photoshop, Adobe InDesign.

Бізнес-ідеї виробництва у 2024 році для чоловіків

Поліграфічний бізнес

Поліграфічний бізнес існує вже кілька десятиліть, але він продовжує зростати і залишається дуже прибутковим. Для початку рекомендується зосередитися на нішевому ринку, наприклад, на літографії, цифровому кольороподілі або широкоформатному друці. Зосередившись на одній галузі, можна керувати початковими витратами.

Зварювання

Маючи знання або навички в галузі зварювання, можна створити професійну зварювальну майстерню. Успіх цього бізнесу залежатиме від кількох чинників, одним з яких є місце розташування. Зварювальний бізнес більше підходить для помірно населеного району, який перспективно розвиватиметься та відбудовуватиметься.

Переробка

Технологія переробки відкрила можливість використовувати не біорозкладні відходи та отримувати з них прибуток. Однак є й інший аспект переробки, і необов'язково робити великі вкладення в шредери та подрібнювачі, щоб увійти в цю галузь. Можна почати зі збору не біорозкладних продуктів, яких особливо багато залишається після великих заходів. Потім можна здати їх на переробку великій компанії з утилізації відходів за невелику плату.

Вирощування овочів і фруктів

Овочі та фрукти завжди користувалися підвищеним попитом. Можна реалізувати цю бізнес-ідею, вирощуючи свіжі, місцеві та органічні продукти на своїй земельній ділянці. Для цього необхідно проаналізувати, які фрукти або овочі вигідніше вирощувати з урахуванням кліматичних умов і ринкового попиту.

Товари для тварин

Дивно, але багато людей швидше заощадять на собі, ніж на своїх домашніх улюбленцях. Виробництво або перепродаж кормів, наповнювачів для туалету, аксесуарів та іншого - це бізнес зі стабільним доходом.

5 бізнес-ідей 2024 року, яких ще немає в Україні

Пивний бар-велосипед на прокат

Нова і нестандартна бізнес-ідея для України - це прокат пивного бару-велосипеда. Оригінальність бізнес-ідеї в тому, що вона дивовижним чином поєднує в собі на перший погляд взаємовиключні поняття: курс на здоровий спосіб життя і пристрасть до вживання пива. Такий вид заробітку давно практикується в Європі.

Першовідкривачами стали бізнесмени з Німеччини та Нідерландів, які пропонували в прокат охочим оригінально провести час за розпиванням пінного напою великий педальний агрегат, розрахований на 14-16 осіб. Вартість оренди велобара досить висока, адже компанія наймає його в складчину і в перерахунку на одну людину розвага стає доступною.

Пивні бари на колесах можна придбати на Aliexpress. На перший погляд ціна може здатися досить високою, але, за приблизними підрахунками, агрегат окупиться вже за рік, навіть якщо його здаватимуть в оренду тільки у п'ятницю та вихідні дні.

VR-картинг

Спочатку задумані, як ігровий аксесуар, окуляри віртуальної реальності пізніше стали застосовуватися і в інших сферах. Наприклад, картинг з VR-окулярами дає користувачеві абсолютно інші враження.

Адже, завдяки тривимірній віртуальній картинці, нарізаючи кола на реальному картодромі, гонщики мчать серед блискучих хмарочосів, вивергаючихся вулканів або зелені тропічних островів. Поєднуючи реальну їзду з будь-якою за вибором віртуальною локацією, користувачі отримують масу емоцій і готові добре платити за це.

Звісно, організація такого атракціону з нуля потребуватиме чималих вкладень, адже необхідно буде придбати як перегонові апарати і матеріали для побудови траси, так і окуляри віртуальної реальності та систему відстеження. Тому такий варіант найкраще підійде як розширення бізнесу чинним власникам картинг-центрів.

Дитячі 3D-принтери

За кордоном 3D-принтери активно використовують для навчання дітей у школах і літніх таборах, а от в Україні їх використовують поки що хіба тільки підприємці.

Як правило, дитячі 3D-принтери мають невеликі розміри. З їхньою допомогою можна друкувати невеликі іграшки на кшталт машинок, ляльок, меблів для лялькових будиночків. У таких принтерах максимально простий інтерфейс і ПЗ. Крім того, вони конструюються так, щоб діти не травмувалися об рухомі та нагріті поверхні принтера.

За допомогою 3D-друку в дітей розвивається не тільки креативне мислення. Це захоплення активно розвиває навички проектування та дизайну. Крім усього іншого, дитина вчиться самостійно створювати собі бажані іграшки, задіюючи насамперед не гаманець батьків, а власний мозок.

Клініка-автомат

Шанхайська компанія Ping A Good Doctor створила мережу клінік під назвою One-Minute Clinic, які не потребують медичного персоналу. Це перспективна сучасна онлайн бізнес-ідея. Пацієнт потрапляє в невелику кабінку площею всього три квадратні метри і отримує консультацію у "хмарного лікаря" на ім'я Ai Doctor.

Працює такий доктор за допомогою технологій штучного інтелекту, власне, тому він так і називається "Ai, artificial intelligence". У відвідувача збирається анамнез. Технологія дає змогу відповісти на запитання, що стосуються 2000 найпоширеніших хвороб. Що цікаво, в цьому ж кіоску можна також купити близько 100 категорій ліків.

Якщо пацієнту потрібні ліки з рецепта, яких немає в продажу, він може використовувати відповідний застосунок компанії, щоб замовити їхню доставку.

Робот-піцайоло

Піца - це той продукт, який незмінно радує бізнес-ідеями і незвичайними концепціями товарів. Сподівання бізнесу останніми роками пов'язані з тим, щоб максимально автоматизувати готування цієї унікальної і всіма улюбленої страви, але при цьому не позбавити піцу найголовнішого - її смакових якостей. Новими кандидатами на успіх у справі приготування піци стали засновники стартапу Ekim.

Французькі інженери Себастьян Роверсо і Сірілл Амон придумали автоматизований кіоск піци, основою якого є робот-піцайоло PAZZI. Головна його перевага в тому, що готувати він може смачно і швидко. Приготування однієї піци у нього займає близько 30 секунд. Крім піци в магазині можна замовити також напої та десерти.

Будь-яка з перерахованих вище бізнес-ідей 2024 року допоможе організувати оригінальний для України бізнес і отримувати значний дохід. Усі ніші цікаві й актуальні, у будь-якій із них можна стабільно і добре заробляти.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

831.9KПрочитань
11Автори
631Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається