Чому бути мільярдером важче, ніж бути мільйонером

Перш за все, давайте подивимося на кількість мільярдерів і мільйонерів у світі.

Якщо говорити про кількість мільйонерів, то у світі налічується близько 59,6 мільйонів мільйонерів, а їхні статки сягають $158,26 трильйонів.

А якщо говорити про кількість мільярдерів, то у світі налічується лише 2 781 мільярдер, а їхні статки сягають 14,2 трильйонів доларів.

Тепер візьмемо нинішню чисельність населення планети, яка становить приблизно 7,92 мільярда людей.

Таким чином, співвідношення мільйонерів до населення світу становить приблизно ≈ 0,75% або 1 на 133 людини. Таким чином, можна сказати, що на 133 людини припадає приблизно 1 мільйонер, що здається досить справедливим. Таким чином, це не виглядає неможливим, щоб бути першою людиною в групі з 133 осіб. Ви можете почати працювати з метою стати мільйонером, і це не здається складною справою. Ви можете отримати звання мільйонера, працюючи найманим працівником, творцем контенту, шеф-кухарем, лікарем, власником агентства, власником малого бізнесу тощо.

Якщо говорити про співвідношення кількості мільярдерів до населення світу, то воно становить приблизно ≈0,000035% або 1 на 2 843 000 людей.
Це означає, що з 2,8 мільйонів людей лише один стане мільярдером, і цей статус не досягається шляхом створення каналу на You Tube або створенням елітного додатку в будь-якій соціальній мережі, для цього потрібна людина, здатна створити наступний Instagram або Google. Ви повинні надавати послуги мільйонам людей, а іноді вони хочуть, щоб ви надавали послуги мільярдам, як Facebook, Instagram, Apple, Google. Щоб досягти позначки мільярдера, вам доведеться покласти тисячі годин сну в онлайні. Ви повинні чекати роками, як крапля води, що б'ється знову і знову в надії, що вона розіб'є скелю. А ще вам доведеться працювати як віслюк.
Ви можете подумати, чому я кажу вам працювати як віслюк. Тому що ослам байдуже на навантаження, єдине, що вони знають - це працювати, і вони працюють до останнього подиху.
Також ви зіткнетеся з багатьма хлопцями, які зрадять вас і спробують викинути всю вашу роботу на смітник.
Так давайте візьмемо приклад відомого і найбагатшого мільярдера, Ілона Маска.

Він працював по 100 годин на тиждень протягом багатьох років, щоб зробити Теслу успішною.
Він позичав гроші у друзів, щоб заплатити за квартиру.
Він жив на 30 доларів на тиждень, і йому доводилося обирати, на що витрачати: на їжу чи на оплату оренди.

Його зрадили, а потім звільнили з Zip2, яка була його першою компанією.

Мені довелося мати справу з великим стресом і тривогою, і я повинен був навчитися керувати ними.

Він був на межі банкрутства з Tesla і SpaceX одночасно.
Він пожертвував своїм особистим життям і взаємовідносинами, щоб змусити свій бізнес працювати.

Тож подумайте ще раз, чи хочете ви стати мільярдером або мільйонером.

До речі, я знаю, що ви хочете бути мільярдером, і це людська природа. Але після того, як ви закінчите читати цю статтю, знайдіть хвилинку наодинці з собою, подумайте практично і з'ясуйте, на що ви здатні, і якщо ви здатні досягти лише мільйонної позначки, то не наголошуйте на тому, чому ви не мільярдер, а оберіть той факт, що ви могли б заробити мільйони. А заробити мільйони - це теж не дрібниця, це також вимагає праці та зусиль, і подумайте про це ті, хто не має 0,1 долара.
Тому будьте вдячними, добрими і чесними, майте терпіння - це ті якості, які допоможуть вам досягти миру в житті, який дорожчий за мільярди і який не купиш ні за які гроші.

Обов’язково підпишітся на наш телеграм-канал щоб не пропустити важливі оновлення та завжди першими отримувати нові ідеї для швидкого та простого заробітку!

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Бізнес. Ідеї. Стартапи
Бізнес. Ідеї. Стартапи@businessidea

Підписуйтесь на Телеграм

846.2KПрочитань
11Автори
648Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Віддалена робота для інтровертів (без розмов)

    Ви інтроверт і шукаєте додатковий заробіток на віддаленій роботі, яка не вимагає розмов по телефону? Чудова новина - є добре оплачувані віддалені можливості, які ідеально підходять для інтровертів.

    Теми цього довгочиту:

    Інтернет-бізнес
  • Ця річ зробить вас або бідним, або багатим

    Ми всі знаємо, що не всі стають мільярдерами чи мільйонерами, тому досягнення цих стадій - це не просто чашка кави.Ви також могли чути, як хтось казав вам, що потрібно багато працювати, і тільки тоді ви досягнете Успіху.

    Теми цього довгочиту:

    Стартап
  • Клієнт як конкурентна перевага

    Чи використовуємо ми ті самі дослідницькі формати, щоб ставити ті самі запитання тим самим клієнтам, ті самі інструменти чи моделі для осмислення тих самих даних та інсайтів, ті самі канали для взаємодії з ними, ті самі метрики та показники успіху?

    Теми цього довгочиту:

    Стартап

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається