Як знаходити ідеї, коли поглинає рутина

Рутинна робота є у кожній справі і вона дійсно потрібна для досягнення результату. Але часом ця рутина вбиває креативність, без якої будь-який бізнес перестає розвиватися. Як цього не допустити?

Креатив за розкладом

Як би дивно і складно це не було, але креативу та «польоту фантазії» обов’язково потрібно виділяти час у своєму робочому графіку. Почніть з малого — одна година на тиждень і результат не змусить на себе чекати.

Фокус на досягненнях

Обов'язково хваліть себе за те, що вигадали нову ідею або зробили власний внесок у роботу компанії. Навіть, якщо це не було чимось глобальним. Коли прийде час для масштабного проєкту, у вас має бути впевненість у своїх діях та розуміння того, що вам під силу втілення великих проєктів.

Любов до своєї справи

Любов до своєї роботи потрібно плекати кожного дня. Якщо для вас важливо те, що ви робите, якщо це саме те, заради чого ви ризикнули й тяжко працювали — не ігноруйте, а обов'язково цінуйте та підтримуйте. Коли ваші почуття чесні та відкриті, то ви захочете для своєї справи найкращого, а ідеї будуть з'являтися легко й від щирого серця.

Еластичність мозку

Для того, щоб продукувати класні ідеї, потрібно мислити outside the box. Здавалося б, уже всі все придумали й нічого нового не винайти. Та все ж, ми дивуємось час від часу новій ініціативі, новій колаборації, новому підходу. Успішні ідеї народжуються тоді, коли наш мозок порівнює речі, які зазвичай і поруч не стояли. А якщо мозок «еластичний», він не відкидає ідею просто «тому що так ніхто не робить», а ставить питання «чому б не спробувати?».

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

1.1KПрочитань
1Автори
26Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Dyson: 11 факторів успіху компанії

    Ревеню Dyson у 2023 році перетнуло рекордні $9 млрд (це щонайменше 21 ескадрилья F-16 або 100 танків Challenger 2). Сьогодні компанія може дозволити собі інвестувати $11 млн на тиждень (!) у майбутнє: штучний інтелект, роботів та принципово нові акумулятори.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Мерч: що це, навіщо він потрібен і як зробити

    Мерч це ефективний спосіб підвищити впізнаваність бренду та лояльність клієнтів. Його унікальність в універсальності, адже будь-яка компанія може розробити корисну та привабливу фірмову продукцію, незалежно від сфери її діяльності.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • 14 способів посилити довіру до бізнесу

    Довіра це фундамент, який є необхідним етапом у побудові здорових стосунків як між людьми, так і між бізнесом і клієнтом.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається