Test Engineering Notes: Vol.8. Про тести для serverless, розвиток інженера та баги на мільйони
Дайджест IT статей за листопад 2023 - найцікавіше зі світу тестування, програмування та лідерства від Олександра Романова з каналу Test Engineering Notes

Дайджест IT статей за листопад 2023 - найцікавіше зі світу тестування, програмування та лідерства від Олександра Романова з каналу Test Engineering Notes
З точки зору менеджменту зрозуміло, чому незамінні це погано для бізнесу: створюється ботлнек, який ви не взмозі нормально контролювати бо ніхто більше не зробить цю роботу, ризик звільнення і шантажу своєю позицією. Але як щодо поганих моментів для самого незамінного?
Є така дуже непомітна і дуже небезпечна річ, яку я називаю "підпихування". Цією фігнею страждають всі і навіть ти username.
Я бачу за останні роки дуже велика кількість знайомих намагається потрапити в АйТі через позицію проджект менеджера. Тут є проблема, я навіть не буду тут торкатись теми кризи, що склалась на ринку кандидатів в зимку 2022 року в Україні і триває досі і буде тривати ще довго.
Всім привіт. З вами Олександр Романов — автор каналу Test Engineering Notes та співавтор подкасту Testing Minutes.
Серпневий дайджест цікавих блогів про тестування, розробку, кібербезпеку та менеджмент.
Як керівник компанії я проходив декілька етапів розвитку щодо відношення до навчання співробітників: від "ви повинні самі" до розробки власних курсів та регулярних семінарів для співробітників.
Огляд книги "Managing Humans" від Michael Lopp: кому її варто читати та що цікавого в цій книзі можна знайти
Експерти стверджують, що мінімальний термін побудови бренду становить три роки. За цей час ідея закарбовується у свідомості людей, а потім знаходить своє відображення у зростанні продажу
Рутинна робота є у кожній справі і вона дійсно потрібна для досягнення результату. Але часом ця рутина вбиває креативність, без якої будь-який бізнес перестає розвиватися. Як цього не допустити?
Пропонуємо добірку книг для керівників, які хочуть навчитися бути справжніми лідерами та досягати успіху разом зі своєю командою.
Власнику бізнесу треба чітко усвідомлювати, що жодна компанія під час кризи не може проіснувати в довгостроковій перспективі без переходу з режиму виживання до другого етапу, який полягає у формулюванні нової стратегії Що ж треба робити?
Якщо не масштабувати бізнес і не використовувати нові джерела зростання, ваша компанія стане беззахисною перед динамічним ринком і не зможе збільшувати прибуток. Тому варто розширювати свою діяльність.
Часто, маючи багато необхідних навичок, при зіткненні зі стрімкими змінами і необхідністю негайно приймати рішення власники бізнесу впадають у паніку. Їм необхідно змінити свій спосіб мислення, стати більш «комплексними». Ось 5 кроків для досягнення цієї мети.
В більшості компаній процеси прийняття рішень є недостатньо ефективними. Окрім некомпетентності й бюрократії, заважають приймати рішення ще й декілька міфів, які укорінилися в наших головах.
Зрозуміло, що універсального підходу до подолання кризи не існує, але дотримання наступних «заповідей» суттєво збільшить ймовірність того, що ваш бізнес «втримається на плаву», потрапивши до «шторму».
Є різновиди помилок, які настільки серйозні, що нехтувати ними не варто.
Іноді здається, що це дрібниці, але насправді поганих босів часто відрізняють саме ці моменти.
В кризові періоди класичне планування не діє. Коли навколо все змінюється кожного дня, потрібно бути гнучким і вміти оперативно змінювати плани.
Голова Amazon не просто одна із найбагатших людей світу, а й дійсно геніальний підприємець, у якого є чому повчитися. Ось декілька корисних підказок про підхід до стратегії, генерування інновацій, а також — як йому вдається не потрапити до пастки повсякдення.