Як впоратись із тривогою та стресом?
Стрес та тривога стали хронічним станом сьогодення. У цьому пості ви можете дізнатись, як послабити свою тривогу.
Стрес та тривога стали хронічним станом сьогодення. У цьому пості ви можете дізнатись, як послабити свою тривогу.
У новій статті ділюся практичними порадами, як підприємцю подолати стрес - науково-обґрунтованими та пройденими на власному досвіді.
Календарі, програми для планування, тайм-менеджмент — усе це пропонується як засоби для досягнення більшої продуктивності. Але чи дійсно управління часом — це найкращий шлях до самореалізації?
Усі ми знаємо, як важливо мати цілі. Нас з дитинства вчать, що без чіткого плану і мотивації ми ніколи не досягнемо успіху. Проте, що як насправді сам процес постановки цілей може стати пасткою, яка веде до розчарування?
Медитація — це одне з найпопулярніших рішень, яке нам радять для заспокоєння розуму і зняття стресу. Але чи справді медитація підходить усім? Що, якщо ви пробували медитувати, але це не дало жодних результатів?
Стрес — слово, яке ми зазвичай сприймаємо як щось негативне. Стрес пов'язують із вигоранням, тривогою і багатьма іншими проблемами. Але що, якщо я скажу вам, що стрес може не тільки нашкодити, але й допомогти?
Стрес і тривога стали невід’ємною частиною сучасного життя, і багатьом людям знайоме відчуття напруги і тривоги, що супроводжує їх щоденні справи.
У нашому сучасному світі, наповненому постійними змінами, тиском та дедлайнами, управління стресом стає життєво важливим навиком. Щоб зберігати спокій і баланс у будь-якій ситуації, варто звернутися до літератури, яка пропонує практичні поради та техніки.
Емоційний інтелект (ЕІ) це здатність розуміти і управляти своїми власними емоціями, а також емоціями інших людей. Цей концепт був вперше впроваджений Деніелом Гоулманом у 1995 році і з тих пір отримав значний вплив на психологію, освіту і бізнес.
Успішний бізнес — це здатність досягати цілей в умовах невизначеності та недостатнього ресурсу.
Привіт! Всі ці щоденні стреси, депресія, тривожність, втрати змусили мене задуматись про те, як же має виглядати здорова психіка. Які звички мають психологічно стійкі люди?
Стресостійкість... Що таке ця стресостійкість і чи така вона потрібна, наскільки бажана?
У кожного з нас у житті бувають моменти, коли ми перестаємо вірити в себе, сумніваємося у власних силах, хочемо щось змінити, але боїмося, що не зможемо. У такі моменти корисно звернутися до минулого позитивного досвіду та згадати свої перемоги. Вони є абсолютно у кожного з нас.
У багатьох з нас є сумні історії зі школи, коли вчителі кричали, знущались і давали важкі завдання, влаштовували часті контрольні роботи, де завжди не вистачало часу, щоб добре подумати та ретельно все виконати. Чи було це погано? І так, і ні.
"Фу....щось мені лячно.... я не зможу" - Тобі таке знайомо? Вагаешся перед виступом чи презентацією? Прочитай цей невеликий довгочит
Як сфокусуватися в моменті? Що робити із залежністю від гаджетів? Мій особистий експеримент із цифрового детоксу
Коуч по-київськи
Розвитко твого підприємництва
Психолог І Гештальт-терапевт