Вночі ми стали свідками історичної події. WWE повернули одне зі своїх класичних шоу. Формат незвичний, та зараз все по порядку.
Дрю МакІнтайр проти Семі Зейна
Семі відразу після свого виходу напав на шотландя і з цього моменту бій стартував. МакІнтайр швидко повернув рівність у матч, однак далі втрутилася рекламна пауза. Цього я не очікував побачити, що трохи збило весь настрій, ну і темп звичайно. Після повернення реслерам не треба було довго розкачуватися, щоб набрати гарний хід. Пішли фірмові прийоми — спайнбастери, бомби усілякі і тд. Вже реально стало цікаво, однак Дрю нізвідки провів Клеймор і здобув перемогу. "Перший є, залишилося ще 4" — щось подібне сказав МакІнтайр, натякаючи, що прагне розбити весь Оригінальний Bloodline. По матчу ж все вийшло швидше, ніж я сподівався та й реклама відняла трохи від загального настрою.
⭐ Оцінка: 3
Лів Морган (ч) проти ІО СКАЙ
Японка в цьому матчі справді порадувала. Десь 80% часу саме вона домінувала, і робила це дуже класно. Різні комбінації, стрибки, маневри і ще багато цікавих моментів на її рахунку. Чемпіонка ж перехоплювала ініціативу після реверсів і також непогано себе показала, хоч і значно гірше за СКАЙ. Та все ж, саме після реверсу одного Облівіона вистачило для захисту чемпіонства. Поєдинок був середнім, однак темп і загальний реслінг сподобалися, ну і оскільки тривало все недовго набриднути вони не встигли.
⭐ Оцінка: 2,75
Вже після матчу до Морган вийшли Ракель і Домінік, однак перервати святкування змогла Рія Ріплі. На їх дивоглядках все і завершилося. Чекаємо на продовження і завершення протистояння. Тепер схоже, лише Рія здатна відібрати титул у Лів.
ГЮНТЕР (ч) проти Фінна Балора проти Деміана Пріста
Ось це вже те, що треба. Справді активний матч, насичений гарними прийомами. Комбінацій між трьома було не так багато, однак і без цього поєдинок запам'ятався. Реслери за межі особливо не виходили, а просто показали гарний матч. Кожен отримав хвилину слави, яка часто змінювалася. Та останнє слово було за чемпіоном, який роздав кожному по своїй бомбі та утримав Балора для перемоги. Очікуваний результат, а поєдинок порадував, хоч і потенціалу тут було більше.
⭐ Оцінка: 3,75
Челсі Грін проти Мічін
Я не чекав тут побачити хороший реслінг, я його і не побачив. Нічого особливого дівчата не показали, абсолютно звичайний матч зі щотижневика. Пайпер Нівен постійно намагалася допомогти подрузі, однак з часом Мічін вдалося її тимчасово нейтралізувати. Публіка не сильно була зацікавлена в поєдинку, до моменту коли Челсі провела фінішер. Її перемогу дуже підтримали і я впринципі також не розчарований. Челсі Грін — перша чемпіонка США.
Сподіваюся, що вона зможе гідно розпочати, хоча сумнівів у мене ще й досі купа. Цей матч не зміг їх розвіяти, бо знову ж, навіть не середняк.
⭐ Оцінка: 2
Коді Роудс (ч) проти Кевіна Овенса
Початок мене здивував, бо Овенс, який до цього максимально сильно йшов у бійку, вирішив тікати. Та Роудс зміг його спіймати і нарешті їх двобій розпочався. Канадець часто обробляв пошкоджену ногу Коді, однак чемпіон не давав робити це дуже довго. Ініціатива постійно змінювалася та ближче до кінця напруга зросла максимально. Пішли фірмові прийоми від обох, особливо виділю RKO на коментаторський стіл. В якийсь момент випадково вибили рефері, що завадило Овенсу перемогти. Інший рефері згодом також отримав під час боротьби, чим канадець вирішив скористатися, взявши стілець. Але він спрацював проти Кевіна, бо Роудс провів свій Кросроудс прямо на нього (хоч і візуально більше постраждав сам). Основному судді залишалося лише підтвердити перемогу Коді Роудса, який до того ж вийшов на матч із старою версією чемпіонства WWE.
Та на цьому ще не кінець, бо хоч і шоу завершилося святкуванням Роудса, однак Овенс напав на того вже після і після Пайлдрайвера Коді забрала швидка, а Кевін забрав із собою пояс. Пізніше справа дійшла до того, що сам Тріпл Ейч вийшов висловити претензії до канадця. Вони поштовхалися, що додає цікавості до цього сюжету, який схоже продовжиться. Це ми точно дивимося, хоч і від самого матчу я очікував більшого. Тут і по часу вийшло небагато, та й емоцій, які кипіли перед поєдинком також було менше. Та в загальному мейн-івент з усім подіями вийшов хорошим і гарно завершив це шоу.
⭐ Оцінка: 4
В цілому ж, івент вийшов неоднозначним. До самого початку я не сильно розумів, що саме нам покажуть і зрештою підтвердилося, що це скоріше не ПЛЄ, а більше спецвипуск з більшим ухилом в матчі. Хоча, навіть так відчувалося все на дуже через обмеження часу. 2 години шоу пролетіли швидко, але навіть занадто. Реслери помітно поспішали, що на дало нам насолодитися справді крутими поєдинками. Та все ж, ретро атмосфера, запрошені легенди, повернення класичного дизайну чемпіонства WWE на одну ніч і деякі події в матчах зробили так, щоб я не пошкодував про перегляд. Всеодно не скажу, що було класно, однак багато я і не чекав. І впринципі враження виправдало очікування.
⭐ Оцінка шоу: 6/10.