Проблеми та перспективи Rheinmetall

Crimson

Виходячи з інтерв’ю генерального директора Rheinmetal для CNN можна зробити висновок, що компанія починає працювати над виробництвом набагато більшого обсягу поставок боєприпасів для України, і вже зробила інвестиції для значного розширення свого виробництва.

Це критично важливо, тому що як генеральний директор (Армін Паппергер) нещодавно заявив, незважаючи на потенціал і бажання компанії збільшити виробництво боєприпасів, державне фінансування для цього ще не надійшло, що призвело до багатомісячних затримок.

Однією з перешкод, яку я побачив, є постачання вибухових речовин для боєприпасів — як зазначив Паппергер у березні, маленькі деталі можуть перешкоджати масштабному виробництву. Виробництво боєприпасів вимагає використання вибухових речовин як для снарядів, так і для зарядів.

Наприклад, чеський державний виробник Explosia, який постачає вибухівку виробникам боєприпасів по всій Європі, заявив, що «його виробництво вибухових речовин для метальних зарядів, яке використовується в 155-мм артилерії, «працює на повну потужність» і не зможе бути збільшеним до 2026 року. (https://t.co/qYKCYaIV5W)

У червні, Паппергер повідомив, що Rheinmetall розширить виробництво вибухових речовин для метальних зарядів на 10% через фабрику своєї дочірньої компанії Nitrochemie в Ашау (https://t.co/vAEEOnVFpg).

В інтерв’ю CNN Паппергер був упевнений, що власного виробництва Rheinmetall вибухових речовин для снарядів тепер достатньо, щоб задовільнити попит — що може означати, що цю проблему вирішено.

Однак я не зміг знайти доказів того, що було заявлено як загальноєвропейський дефіцит необхідних матеріалів (навіть без достатнього обсягу видобутку та з деякою додатковою допомогою від

cameron у фоновому режимі). Це саме та річ, за якою варто стежити щоб рухатись далі.

Остаточним фактором поштовху для Rheinmetall, ймовірно, стала інвестиція 1,3 мільярда доларів від уряду Німеччини для заміни постачання боєприпасів [на склади] у поєднанні зі збільшенням попиту з боку міжнародних партнерів.

Це має вирішальне значення, оскільки я вважаю, що артилерійський потенціал України є одним із найважливіших факторів у їх здатності досягти вирішального успіху протягом наступних місяців. Вплив дефіциту проти кількості [артилерійського озброєння] може навіть перевершити вплив певного додаткового обладнання.

Отже, ці кроки [збільшення виробництва вибухових речовин для збільшення виробництва зарядів та снарядів] Rheinmetall є чудовою новиною, тому що, незважаючи на те, що партнери по НАТО почали заходи щодо збільшення виробництва, фактичне нарощування відбувається дуже повільними темпами.

Німецькі інвестиції в першу чергу спрямовані на поповнення власних вичерпаних запасів Бундесверу — але, за словами Паппергера, схоже, було передбачено виділення фінансування спеціально для постачання значної кількості боєприпасів в багаторічній перспективі в Україну.

По-перше, щодо хімічного компонента, відомого як нітроцелюлоза: це був один із ключових недоліків, виділених у статті Financial Times, про проблеми Європи з виробництвом боєприпасів.

За даними Spiegel, раніше 80% бавовни високого ступеню очистки, необхідної для виробництва нітроцелюлози, закупали в Китаї. Der Spiegel заявляє, що концерн Rheinmetall хотів би вирішити цю проблему, зокрема виробляючи 10 000 тонн вихідного матеріалу для цього компонента (очищеного бавовняного лінту) у Німеччині, використовуючи бавовну, отриману з Австралії.

Крім того, стаття містить підтвердження та деякі додаткові деталі стосовно розширення заводу в Ашау-на-Інні, Баварія, який виробляє вибухові речовини для метальних зарядів. Вони цитують очікування Паппергера щодо 8-значних витрат у євро [десятки мільйонів] на додаткове виробництво.

Окремо наводиться той факт, що друга німецька компанія, Diehl Defense у співпраці з норвезькою компанією Nammo, також підписала угоду про виробництво боєприпасів для уряду.

У статті йдеться, що обидві компанії разом (Rheinmetall і Diehl) відповідатимуть за поповнення запасів Бундесверу, а рішенням уряду визначатиметься максимальний відсоток, який ФРН зможе виділити Україні.

Наостанок, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус наполягає на виділенні інвестицій у розмірі 20 мільярдів євро на боєприпаси строком до 2031 року. Це збігається з нещодавнім збільшенням асигнувань на оборону Німеччини, включаючи нещодавно оголошені контракти Leopard 2A8.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Спілка "УкрІнСерв"
Спілка "УкрІнСерв"@ukrinserv

Публікуємо всякі цікавинки

2.4KПрочитань
0Автори
20Читачі
На Друкарні з 25 липня

Більше від автора

  • Конфлікт щодо того, чи слід контролювати заморожені активи росії, — Financial Times.

    Переклад статті з FT, яка пояснює проблемність питання з конфіскацією заморожених російських активів. Чому США найгучніший голос конфіскації, а європейські держави проти? Чому банки зацікавленні у продовженні війни на десятиліття? Яку роль в цій дискусії грає Китай?

    Теми цього довгочиту:

    Політика
  • ЗМІ проти ЗСУ.

    Довго утримував свої рефлексії від публікації, але стає очевидним, що час настав. Одразу приготуйтесь до неприємних неструктурованих думок.

    Теми цього довгочиту:

    Змі

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається