Друкарня від WE.UA

Розпочав навчання

Десь півроку час від часу зтикався з тим, що треба відновити англійську. Ну треба і баста. Чому? Бо нові ринки, нові можливості, нові продукти з якими можна працювати да і взагалі щоб мозок вивести скажімо так з зони комфорту.

Десь тиждень тому мене це вже дістало. Ну якось вже зміг одного дня просто прокинутись, подивитись на себе та почати знову займатись спортом, змінювати образ життя. Чому англійську, що мені треба, все відкладаю навчання? Що не так? Коротше, знайшов для початку типу он-лайн курси самостійні від “Дуолінго”. Отож почав десь по півгодини щодня займатись. Гадав ну таке собі буде, пропускати буду та таке інше. Помилився. Дійсно цікаво та затягнуло. Почав пригадувати свої минулі знання і мета розворушити мозок можна сказати досягнута. Пізніше точно піду вже на заняття з вчителем бо одна справа з додатком займатись, а інша з викладачем, що може підкорегувати мову.

Ще цікаво у “Дуолінго” те, що навчання можна проходити у командній грі. Треба затоваришувати у додатку і потім разом проходити навчання. Як зрозумів там буде якесь спільне навчання чи щось таке. Ото ж кому цікаво буде - запрошую товаришувати. :)

Статті про вітчизняний бізнес та цікавих людей:

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
BURGUI
BURGUI@burgui

29Довгочити
222Перегляди
2Підписники
На Друкарні з 4 березня 2025

Більше від автора

  • Культура комунікації кивками

    Побачив в мережі. Кивали поки читали? Я так і в мене все сходиться. 😂

    Теми цього довгочиту:

    Гумор
  • Родинні традиції/цінності

    Сьогодні з ранку слухав відосик про родинні цінності, традиції. Типу це чудова річ, особливо в важкі часи, дозволяє відчути, що ти не один, зв'язок поколінь, єдність та таке інше.

    Теми цього довгочиту:

    Родина

Це також може зацікавити:

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Це також може зацікавити: