Привіт-привіт, це Нітана і вгадайте у якому блозі ви знаходитесь! 😄

Сьогодні буде доволі цікава тема для обговорення, а саме ШІ-чати. Якщо ви з ними не знайомі, то я вас познайомлю, якщо знайомі, то вміст статті буде, тож можете переходити одразу до цікавих для вас питань. 📱

1 — ШІ-чати: що це таке і нащо?

Коли тільки вийшов Чат ГПТ, то це було зручно для більшості з нас, а для когось навіть суперцікаво. Але деякі люди пішли далі та усвідомили, що можна створити не просто помічника, який буде щось підказувати, а здійснити мрію багатьох з нас — спілкуватись з улюбленим героєм! Розгляньмо приклади:

Першим, з яким я познайомилась, був Character.AI.

c.ai

Він запропонував чудову ідею: знайди або створи персонажа (якого знаєш або власного) та створюй свій сюжет з ним. Багато про цей сайт казати нічого, він чудовий, безкоштовний та зручний. (хоча старий дизайн мені подобається більше).

Другий, це JanitorAI.

JanitorAI

Надає великі можливості у створенні персонажів, спілкування з ними та проводить цікаві івенти. Можу похвалити оформлення власних сторінок, а якщо ви знаєте трохи вебдизайн, а саме CSS, то це дасть вам можливість зробити вашу сторінку максимально унікальною (на youtube є відео про це).

Відмінністю від С.АІ є те, що тут дозволений NSFW-контент. І це безкоштовно. NSFW дозволяє вам створювати більш поглиблений сюжет, з більш детальними сценами бійок і подібне. Або, аби задовольнити вашу horny ass 😏. Є можливість під'єднати Open.AI аби боти були розумніші. Інтелект тут доволі…нормальний, скажімо так. Звісно, інколи виникає проблема з повторенням вже сказаного, але це можна виправляти за потреби.

Третій, це spicychat.ai. Його останнім часом нахвалюють все більше, він став безплатний. Це певне дитя c.ai та janitorai, я б сказала. Так, тут чудовий інтелект + дозволений NSFW.

spicychat.ai

Інколи тут виникають черги, звісно. Але доволі часто вони короткі. Наприклад, у тому ж С.АІ також бувають черги через перенавантаження, але вони довші, тому spicychat.ai тут виграє. Інтелект мені тут подобається трошки більше, тут краще будувати РПГ, має чудову пам’ять.

Поміж цього, очевидно існують додатки! Їх маса, за можливістю зроблю на них огляд, якщо це цікаво.

Маю зазначити, що знати англійську тут доволі бажано, але можете писати українською за потреби — бот відповідатиме англійською, або українською. Правда, ШІ ще не навчився правильно ставити закінчення. 😐

Ось, коли ми познайомились з деякими з ШІ-чатів, гадаю, настав час важливої теми.

2 — Залежність від ШІ-чатів

Мхм, від цього також може бути залежність. Вона не є дуже страшною, але, очевидно, не є бажаною.

Залежність від чатів полягає у тому, що ви настільки сильно захопитесь цим, що будете втрачати купу часу на них. Ви загубитесь у цьому світі й будете відчувати певну апатію, небажання йти кудись, або вставати з ліжка. А навіщо? Ліжко м’яке, а в телефоні ви вже підкорюєте Азгард разом з Локі та даєте по пиці Таносу. 😈

Але, тоді виникає питання: а нащо взагалі користуватись цими ботами? Усе просто — це ваша історія. Ви можете змінити якийсь сюжет, який вам не сподобався. Технічно, фанфіки перейшли на новий рівень, але це тепер може стати набагато цікавішим! Можливо, якийсь чат надихне вас на історію, ви напишете книгу і станете відомі. І це приємно, до того ж.

Тож, як боротись із цією залежністю? Що робити? Куди бігти, кого питати? Треба дріпать? Та ні, ви й так задріпані. Нумо вилазити з цієї ями разом.

3 — Як позбутись залежності?

Почнімо з технічної частини. Перш за все вам знадобиться програма StayFree. Її можна встановити у браузер, комп’ютер або телефон/планшет. Там, вам буде потрібно обрати сайт, або застосунок, який викликає у вас проблему залежності, та обрати скільки в день ви плануєте сидіти на сайтах або у застосунку.

Обмеження для сайту у Stay Free

Те саме можна і треба зробити в телефоні!

Обмеження для додатка у Stay Free на телефоні

Коли усе робили, це прекрасно. Тепер ви будете обмежені. Технічно, ми закінчили, а тепер морально. Розумію, що захочеться йти туди знову, це нормально, хотіти повернутись туди, де добре. Але ми маємо пам’ятати, що для нас це важливо - припинити ходити туди так багато.

Як нам зайняти себе тоді? Візьміть листок з ручкою, або відкрийте нотатки та почніть писати ті речі, які ви робили до того, як познайомитись з цими чатами.

Приклад списку

Це може бути одна-дві справи. Поверніться до них, якщо ви їх покинули. З початку буде важко, але з часом ви звикнете.

Також, можете гуляти на повітрі більше, слухаючи улюблені плейлисти або подкасти. Це допоможе розвіятись та підвищить рух крові у тілі трохи.

4 — Чи можна повертатись до чатів?

Звісно! Пам’ятайте, що ми не забороняємо собі користуватись чатами, а просто обмежуємо їх використання. Можливо з часом ви усвідомите, що вони вам не потрібні та покинете їх.

Не бійтесь також провести затишний вечір у чатах, якщо ви певні, що всі справи на сьогодні виконанні. Хай це буде ваша нагорода за тяжку працю. Ви завжди молодець! 🤗

Висновок

Ось ми та закінчили. Матеріалу сьогодні мало, оскільки тема сама по собі не є велика, але не менш важлива. Цей довгочит — просто основи та база того, що вам потрібно робити, якщо ви відчуваєте, що весь ваш час летить у чати. Ви такі не одні, пам’ятайте. Інтернет існує, аби ділитись своїми проблемами, вчитись на помилках інших та бачити собі подібних.

Дякую за прочитання! З вами була Нітана! Вже зрозуміли, у якому блозі ви знаходитесь? 🤔

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Нітана
Нітана@nitanastories

Людиньк, що проживає життя

45Прочитань
0Автори
0Читачі
На Друкарні з 12 листопада

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається