ТОП 100+ нейромереж для різних завдань

Зміст
Корисні інструменти для роботи з текстами, зображеннями, відео, звуком і не тільки

📍 Приєднуйся до телеграм-каналу👉 Психологія Достатку

Нейромережі для роботи з текстами та кодом

·        ChatGPT 3.5 Telegram bot і ChatGPT Bot - боти в Telegram, що працюють на основі популярного ChatGPT . Мають усі можливості чат-бота: відповідають на запитання, генерують статті або історії.      

·        Inferkit – генерує осмислені статті на основі вже написаної вами вступної інформації.

·        Talk to Books – сервіс Google, який відповідає на ваші запити цитатами з величезної бібліотеки книжок. Можна використовувати як інструмент для пошуку ідей та цікавих фраз.

·        WordAi - може перефразувати або доповнювати ваш текст, розділяти на більш короткі речення, пропонувати можливі покращення. Найкраще працює з англійською мовою. Безкоштовний пробний період - 3 дні, передплата коштує 57 доларів на місяць.

·        Lucia — допомагає закінчувати тексти швидше, автоматично дописуючи окремі пропозиції або цілі параграфи. Крім того, вміє збирати вижимки з готових статей. Є безкоштовний режим з базовими функціями та платна передплата без обмежень за 10 доларів на місяць.

·        Sudowrite - редактор і генератор текстів, який може допомогти в роботі над художніми та нон-фікшен-книгами. Вартість передплати з усіма інструментами стартує від 19 доларів на місяць, протестувати можна безкоштовно.

·        Writely – доповнює ваш текст та пропонує ідеї. Підписка коштуватиме 29 доларів на місяць і вище.

·        Smartwriter.ai — складає листи та відповіді на запити електронною поштою. Підходить для ділового листування англійською мовою. Коштує від 59 доларів на місяць, один тиждень дається безкоштовно.

·        Smodin - сервіс, який генерує твори та статті на основі короткого опису або заголовку. Є безкоштовний режим та підписка за 10 доларів на місяць і вище з великою кількістю доступних символів у текстах.

·        BLOOM — нейромережа, здатна генерувати тексти за короткими запитами 46 мовами, а також складати програмний код 13 мовами.

·        Namelix - генератор назв для вашого бізнесу за ключовими словами.    

·        Penelope - редактор та генератор текстів. Вміє вносити невеликі доповнення до написаної роботи або автоматично складати статті на основі лише заголовка. Можна користуватися безкоштовно, але за 8 доларів на місяць знімаються всі обмеження кількості матеріалів.

·        Compose AI – розширення для браузера Chrome. Допомагає писати швидше за допомогою автоматичного доповнення тексту.

·        SmartScribe – інструмент для генерування текстів та перевірки їх на оригінальність. Передплата коштує 9 доларів на місяць, тиждень можна спробувати безкоштовно.

·        WordTune — розширення для Chrome, яке допомагає підбирати точніші за змістом вирази англійською.

·        Texts — об'єднує усі ваші листування в популярних месенджерах у одному обліковому записі з шифруванням даних. Дозволяє шукати інформацію відразу по всіх чатах та планувати відкладені повідомлення.

·        DeepL – потужний перекладач на основі нейромережі. Вправляється з інтерпретацією текстів десятками мов краще за більшість конкурентів.

·        Replit — онлайн-інструмент для написання коду з віртуальним помічником, який допомагає працювати швидше та ефективніше. Є безкоштовний режим та передплата вартістю від 7 доларів на місяць.

·        GitHub Copilot — допомагає писати окремі рядки або функції програмного коду. Вбудовується у всі популярні редактори. Підписка коштуватиме 10 доларів за місяць і вище.

·        Refact - ще один сервіс-помічник, здатний генерувати новий код і оптимізувати вже написаний. Інструмент можна пов'язати з усіма популярними середовищами розробки. Передплата коштує 10 доларів на місяць.

·        Codeium — нейромережа, яка може автоматично доповнювати ваш код 40 мовами. Сумісна з більшістю поширених редакторів.

·        Buildt – інструмент, який допомагає розібратися у великих кодових базах. Дозволяє виконувати пошук за ними та пояснює роботу елементів. Підтримує Javascript, Typescript, Python та Ruby. Доступний як розширення для Visual Studio.

·        Blackbox - помічник у написанні коду. Доповнює проєкт, а також дозволяє шукати вирішення проблем з величезною кількістю баз з відкритим доступом. Передплата коштує від 59 центів на тиждень.


Нейромережі для роботи із зображеннями

·        Midjourney - одна з найбільш просунутих нейромереж для генерації зображень за текстовим запитом. Бета-версія працює через Discord. Безкоштовно вдасться згенерувати 25 картинок.

·        Stable Diffusion – ще одна популярна нейромережа. Генерує якісні картинки за текстовим описом безкоштовно.

·        Dall-E 2 – система вміє створювати нові реалістичні зображення та домальовувати завантажені картинки.

·        NightCafe - генерує за текстовим запитом картини в одному з доступних стилів.

·        Starryai - створює реалістичні картинки в декількох стилях через браузер або мобільний додаток. До 5 зображень на день можна робити безкоштовно.

·        Deep Dream Generator — видає деталізовані зображення в стилях, що настроюються.

·        Dream by Wombo — вміє перетворювати фотографії на картини, а також генерує зображення в одному з чотирьох стилів. Працює через браузер та мобільний додаток.

·        DeepAI – генерує картини у десятьох різних стилях безкоштовно. Підписка за 5 доларів на місяць розблоковує додаткові стилі та дозволяє створювати сотні зображень на місяць.

·        Artbreeder – створює за текстовими запитами колажі та портрети людей. Безкоштовно можна робити до 10 картинок на місяць, передплата з балами на генерацію сотні файлів обійдеться в 9 доларів.

·        Fotor — редактор фотографій, у якому нейромережа дозволяє додавати нові елементи до кадру або видаляти фон . Також є інструмент для створення нових зображень за текстовим описом або на основі завантаженого зображення.

·        Craiyon — сервіс з мінімальним інтерфейсом дозволяє швидко згенерувати кілька зображень на основі одного запиту. Використовувати можна безкоштовно.

·        Lensa — популярна мобільна програма, в якій нейромережа застосовується для редагування та додавання ефектів на фотографії.

·        Uizard - генерує редаговані макети сайту або мобільного додатка на основі нарисів та скріншотів. Безкоштовно можна створити три проекти.

·        Visual ChatGPT — це система для використання зображень під час роботи з чат-ботом. Дозволяє редагувати зображення або створювати нові на запит прямо в листуванні з ChatGPT.

·        Dezgo - сервіс з трьома інструментами для генерування зображень за текстовим запитом або з інших картинок, а також підвищення роздільної здатності готових файлів.

·        Flair дозволяє генерувати зображення брендованих товарів, а потім редагувати отримані результати. Безкоштовно доступно 30 запитів. Вартість передплати – 10 доларів на місяць.

·        ImgCreator – універсальний генератор та редактор картинок. Може видавати як реалістичні кадри, і портрети у стилі аніме.

·        Mage — сервіс, до якого підключено велику кількість нейромереж для створення зображень. У безкоштовній версії є лише Stable Diffusion, за 15 доларів на місяць можна розблокувати понад десять систем, заточених під різні стилі.

·        Images.AI – ще одна нейромережа для створення мальованих зображень. Працює безкоштовно, рівень результатів поступається більшим системам, але при вдало складеному запиті можна отримати цікаві портрети або пейзажі.

·        This Person Doesn't Exist – безкоштовний генератор портретів неіснуючих людей.

·        Gaugan – інструмент, що створює зображення на основі ескізів та за текстовим запитом.

·        Benzin , Removal.ai та Retoucher – інструменти для швидкого видалення фону на фотографії.

·        Colorize – розфарбовує та реставрує старі фотографії.

·        Hotpot – простий генератор ілюстрацій за текстовим запитом із великим набором різних стилів. За комерційне користування просять від 10 доларів на місяць.

·        Looka – інструмент для створення логотипів за допомогою нейромережі.

·        Ostagram - безкоштовний сервіс, який поєднує стилі двох різних зображень в одній картинці.

·        Photo AI – фоторедактор, у якому ви створюєте синтетичні портрети віртуальних моделей. Для детального налаштування доведеться оформити платну передплату за 29 доларів на місяць.

·        TattoosAI – генератор дизайну татуювань за текстовим запитом. Можна вибрати стиль і кількість кольорів, що використовуються. Для отримання доступу доведеться заплатити 10 доларів на тиждень або 25 доларів на місяць.

·        MyHeritage – вміє анімувати обличчя людей на портретах. Насамперед призначений для «пожвавлення» старих сімейних фотографій. Використовувати можна безкоштовно.

·        Animated Drawings — інструмент для додавання анімації до дитячих малюнків та скетчів.

·        RoomGPT – безкоштовна нейромережа для створення дизайну інтер'єру. Дозволяє згенерувати за фотографіями новий вигляд кімнат у вибраному стилі.

·        Lexica — пошукова система зі згенерованих у Stable Diffusion зображень. Також можна створювати нові картинки.

·        AI Image Enlarger , Smart Upscaler і BigJPG – інструменти для підвищення роздільної здатності та загальної якості картинок.


Нейромережі для роботи з відео

·        Runway — набір інструментів із застосуванням нейромереж для монтажу, додавання анімації та ефектів у відео. Є безкоштовний режим, але повноцінно працювати та зберігати файли у високій якості вийде лише з підпискою за 15 доларів на місяць та вище.

·        Wonder Studio – вражаюча система для заміни акторів у кадрі на анімованих 3D‑персонажів без використання складного обладнання для захоплення руху. Поки що проводиться бета-тестування. Онлайн-програма доступна лише за запитом для професіоналів.

·        Colourlab.ai - система для автоматичної корекції кольору відео за допомогою нейромережі. Підключається до найпопулярніших програм для монтажу. Базовий набір коштуватиме 14 доларів на місяць.

·        Topaz Video AI – програма для Windows та macOS, за допомогою якої можна помітно підвищити якість відеозаписів. Доступний безкоштовний тестовий варіант з водяним знаком. Повноцінна ліцензія коштує 249 доларів.

·        Dubverse — набір із трьох інструментів для автоматичного дубляжу, додавання субтитрів та озвучування тексту голосом. Безкоштовно можна переозвучити приблизно 12 хвилин відео на місяць, платна передплата коштує 35 доларів на місяць.

·        Gling - вирізує всі невдалі дублі, помилки та затримки зі знятого матеріалу. Перше відео безкоштовне, далі 5 доларів за кожне.

·        Vidyo.ai – цей інструмент швидко монтує короткі ролики для соціальних мереж із ваших довгих відеозаписів. Безкоштовно можна обробляти до 75 хвилин контенту на місяць.

·        Maverick – сервіс для персоналізації відеороликів за допомогою нейромережі. Призначений для власників онлайн-магазинів. Дозволяє з одного запису автоматично згенерувати безліч особистих звернень до покупців на ім'я. Вартість передплати – від 100 доларів на місяць.

·        Bhuman – ця система схожа на Maverick, але допомагає відправляти звернення будь-яким зручним способом та підійде не тільки для магазинів. Один записаний шаблон трансформується нейромережею на тисячі індивідуальних повідомлень людям. У відео можна замінювати не лише імена, а й, наприклад, назви товарів. На безкоштовному тарифі вдасться створювати до 15 варіантів одного ролика на місяць. Вартість платної передплати розпочинається від 39 доларів на даний момент.

·        Windsor - ще один схожий на попередні два сервіси. В даному випадку можна використовувати не тільки свої ролики, але й готові шаблони професійних акторів.

·        Colossyan - генератор відео з віртуальними акторами за текстовим описом. Підтримує 70 мов. Передплата коштує від 30 доларів на місяць. Безкоштовно можна зробити п'ятихвилинний ролик.

·        Rephrase - цей сервіс поєднує в собі персоналізацію та віртуальних аватарів для використання в маркетингу. Обійдеться у 25 доларів за місяць та вище.

·        Tavus - проміжний варіант для створення відеозвернень, в якому нейромережа генерує нову міміку та слова за текстом на основі вже знятого відео. За користування сервісом розробники просять від 275 доларів на місяць.

·        InVideo - редактор відео з системою автоматичного збирання маркетингових роликів за текстовим сценарієм. Безкоштовно вдасться зробити проекти загальною тривалістю до 40 хвилин. Платні тарифи розпочинаються від 30 доларів на місяць.

·        Pictory — перетворює ваші сценарії, статті чи пости із соцмереж у відеоролики. Крім того, може робити нарізки з довгих записів та автоматично додавати субтитри. Три проекти по 10 хвилин доступні безкоштовно, далі потрібна передплата за 23 долари на місяць і вище.


Нейромережі для озвучення текстів, редагування аудіо та генерації музики

·        Imaginary Soundscape — збирає звук з ефектів, шумів та музики під конкретні місця на картці Google або завантажене зображення.

·        Adobe Podcast — сервіс для запису подкастів, в якому є інструмент покращення якості записаного мовлення. Найкраще працює з англійською.

·        Riffusion — модифікована нейромережа Stable Diffusion генерує музику із спектрограм, які підбираються відповідно до текстових запитів користувача.

·        Boomy – дозволяє створювати пісні на основі згенерованої музики та завантажувати їх на стрімінгові платформи.

·        Soundful , Beatoven.ai - системи для генерування музики, яку можна використовувати в подкастах, іграх та соціальних мережах.

·        Otter — конвертує аудіозаписи дзвінків та конференцій із Zoom, Microsoft Teams або Google Meet у текст. До 300 хвилин на місяць безкоштовно.

·        Endel - сервіс пропонує згенеровану автоматично музику для розслаблення, сну та концентрації. Є вибірки, створені спільно з відомими музикантами.

·        Natural Language Playlist – збирає плейлист за текстовим описом із музики, доступної на Spotify.

·        Emergent Drums – плагін для створення звуків ударних інструментів за допомогою нейромережі. Його можна лише купити за 149 доларів.

·        Open Voice OS - платформа на основі нейромережі з відкритим вихідним кодом для створення власних систем голосового управління пристроями розумного будинку.

·        Sonify — безкоштовний онлайн-додаток для автоматичної конвертації текстових даних у музику.

·        Songtell - база пісень з описами їхнього змісту, згенерованими нейромережею англійською мовою.

·        LALAL.AI - сервіс пропонує два інструменти: роздільник інструментальної частини та вокалу в музичних записах, а також систему очищення голосових записів від сторонніх шумів.

·        Audiostrip – набір інструментів для виділення вокалу з пісень та створення партитур у форматі MIDI із завантажених аудіозаписів.

·        Krisp – сервіс для ефективної фільтрації фонових шумів та покращення звуку в реальному часі. Підключається до будь-яких програм для відеодзвінків та конференцій. Можна використовувати безкоштовно до 60 хвилин на день.

·        Altered - аудіоредактор, який дозволяє автоматично трансформувати запис вашого голосу на озвучення професійними акторами англійською мовою. Підписка обійдеться щонайменше 59 євро.

·        Cleanvoice – інструмент для автоматичного видалення зайвих пауз, помилок та сторонніх звуків в аудіозаписах. Підтримує англійську, французьку, німецьку, румунську та арабську мови, але може працювати і з іншими, якщо в них є схожі звуки. Безкоштовно вийде обробити 30 хвилин, передплата коштує від 10 євро на місяць.

·        Voicemod – модифікатор голосу в реальному часі. Стане в нагоді для відіграшу ролей в онлайн-іграх і чатах.

·        Symbl.ai — платформа, що дозволяє без затримки конвертувати мову в текст. Призначена для розробників, яким потрібна обробка голосу реальному часі. До 1 000 хвилин та 10 000 слів на місяць безкоштовно.

·        Pro AI Bot - бот в Telegram на основі ChatGPT з вбудованим синтезатором мови. Може генерувати текст та озвучувати його за командою.


Нейромережі для створення презентацій та ілюстрованих історій

·        Tome – цей сервіс дозволяє генерувати текст та картинки для презентації на основі запитів користувача. Також можна додавати свої графічні файли та вбудовувати інтерактивний контент з інших веб-сторінок, відео та аудіо. Готові проєкти адаптуються до різних екранів пристроїв. Поки що оплату за цей інструмент не просять.

·        Beautiful.ai - редактор презентацій із вбудованим віртуальним помічником, який вміє генерувати вміст за вказівками користувача. Протягом двох тижнів доступний безкоштовно, потім потрібна передплата вартістю від 45 доларів на місяць.

·        Piggy — безкоштовна мобільна програма, в якій можна робити презентації або дописи для соцмереж в ручному режимі або за допомогою автоматичного генератора.

·        Artflow – редактор, що дозволяє створювати візуальні історії за допомогою тексту та анімованих зображень. На цей момент можна використовувати до 100 картинок та 30 відео на місяць для своїх проєктів.

·        Fabled.AI – безкоштовний генератор візуальних історій та персонажів за коротким описом, який створює казки та вірші для дітей.


❓ Сподобався матеріал?

📍 Приєднуйся до телеграм-каналу👉 Психологія Достатку

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Психологія Достатку
Психологія Достатку@Igor7064

ТГ-канал про грошове зростання

1.3KПрочитань
0Автори
16Читачі
Підтримати
На Друкарні з 3 липня

Більше від автора

  • Гроші у сімейній парі

    У День закоханих дуже логічно (хоча і прозаїчно) поговорити про сімейні гроші та про те, як їх розподіляти.

    Теми цього довгочиту:

    Фінансова Грамотність
  • Роберт Грін "48 законів влади" (конспект книги)

    Сорок вісім хитрих, безжальних, повчальних законів влади від Роберта Гріна, які стануть у пригоді кожному, хто прагне досягати вершин. У США продано понад 1.2 мільйони примірників, книгу перекладено на 25+ мов.

    Теми цього довгочиту:

    Самореалізація
  • Хитрощі розуму, які змушують переживати через дурниці

    У книзі «Ліки від нервів» фахівець із когнітивної психотерапії Роберт Ліхи розбирає типові помилки розуму, які щодня затягують нас у вир негативу. Навчіться відстежувати ці когнітивні помилки, і світ стане набагато приємнішим місцем.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія

Вам також сподобається

Коментарі (2)

Дякую! Дуже корисно)

Вам також сподобається