Три хибних уявлення про нетворкінг

Хороша мережа контактів допомагає досягати успіху. Проте існують декілька хибних уявлень, які заважають нам в цьому.

Міф 1. Нетворкінг — це марна трата часу

Все залежить від того, які у вас контакти, і як ви будуєте свою мережу. Більшість людей підходять до питання безсистемно. Вони реагують на безпосередні запити або спілкуються з іншими людьми лише тоді, коли вже є потреба. Залучення людей, яких ви визначите стратегічно важливими для вас, окупиться з більшою ймовірністю.

Міф 2. Люди або мають природну схильність вибудовувати зв’язки, або ні, і це не змінити

Багато хто вважає, що нетворкінг легко дається екстравертам та суперечить внутрішньому характеру інтровертів. Якщо вони бачать, що у них немає цього вродженого таланту, вони не займаються цим взагалі, тому що не вірять, що будь-які зусилля допоможуть Але насправді нетворкінг — це навичка, яку можна розвивати.

Міф 3. Відносини повинні формуватися природним чином

Деякі люди впевнені, що відносини повинні формуватися і рости спонтанно, серед людей, які природно симпатизують один одному. Працювати над відносинами стратегічно і методично, на їхню думку, неетично. Проте самостійно ми формуємо і підтримуємо відносини з людьми точно такими самими, як ми. Такі «нарцисичні та ледачі» мережі ніколи не зможуть надати нам широту і різноманітність варіантів, які нам необхідні, щоб зрозуміти навколишній світ, обрати правильні рішення та залучити людей, які відрізняються від нас своїми ідеями. Ось чому ми повинні свідомо розвивати професійні мережі.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

36.6KПрочитань
1Автори
79Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • Перспективні напрями для бізнесу: на що зробити акцент у 2025 році

    У 2025 році в Україні залишаються актуальними бізнеси у сферах онлайн-продажів, агросектора, послуг, ремонту та IT. Попри труднощі, спостерігається зростання попиту на локальні товари, доставку, освітні послуги та будівництво.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Автоматизація бізнес-процесів: як і навіщо

    Автоматизація бізнес-процесів — це використання технологій для спрощення та прискорення операційних завдань всередині компанії. Її можна впроваджувати на всіх рівнях роботи компанії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як збільшити продажі: ефективні методи і стратегії

    У цій статті ви дізнаєтеся про ключові показники ефективності, сучасні стратегії та конкретні поради, які допоможуть збільшити продажі у вашому бізнесі вже сьогодні.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається