Управління в режимі невизначеності: як розвинути гнучкість мислення

Часто, маючи багато необхідних навичок, при зіткненні зі стрімкими змінами і необхідністю негайно приймати рішення власники бізнесу впадають у паніку. Їм необхідно змінити свій спосіб мислення, стати більш «комплексними». Ось 5 кроків для досягнення цієї мети.

1. Зробіть паузу, щоби рухатися швидше

Призупинитися, залишаючись залученим в процес — цей парадоксальний крок лідери можуть використовувати, щоби створити простір для більш ясного судження, оригінального мислення і швидких, цілеспрямованих дій.

2. Побудьте невігласами

Хороші ідеї можуть з’явитися звідки завгодно, конкуренти можуть прийти із суміжних галузей, а один єдиний технологічний продукт може змінити ваш бізнес. У цих реаліях важливо слухати і думати з позиції дилетанта. Саме так з’являються оригінальні, несподівані ідеї. Іноді невпевненість — найкращий інструмент для прийняття рішень.

3. Радикально переформулюйте питання

Ставлячи собі складні питання, ви можете розблокувати існуючу ментальну модель.

4. Задавайте напрямки, а не кінцеві точки

У складних системах рішення рідко бувають простими. Замість того, щоб давати своїй команді вказівку перейти від точки A до точки Б, рухайтеся разом із нею в одному напрямку. Ведіть себе і свою команду з комплексним баченням, а не просто до кінцевої мети.

5. Тестуйте свої рішення

Швидкі та маловитратні невдачі можуть запобігти великим та дорогим провалам — цей фундаментальний принцип Кремнієвої долини справедливий для будь-якої компанії.

Більше корисного — в нашому телеграмі «Український Бізнесмен».

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Український Бізнесмен
Український Бізнесмен@ukr_businessman

45.1KПрочитань
1Автори
89Читачі
На Друкарні з 17 травня

Більше від автора

  • 15 корисних ресурсів для стартапів

    Створення та розвиток стартапу — це надзвичайно складний процес, особливо в умовах сучасного українського ринку. Проте завдяки сучасним інструментам і платформам, стартапи мають можливість масштабуватися швидко та ефективно.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Як розпочати з нуля тепличний бізнес

    Тепличний бізнес перспективний за наявності технологій, які в будь-який сезон можуть забезпечити високий врожай і якість рослин. Сегмент малої тепличної справи значно зростає — ви можете легко розпочати, просто підлаштувавши приміщення під потреби рослин.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Креативний маркетинг: переваги, стратегії, приклади

    Партизанський маркетинг — це доказ того, що вплив не вимірюється розміром бюджету. Успішні кампанії народжуються з ідеї, що змушує обертатись, з посилу, який хочеться передати далі, та з моменту, що потрапляє в емоційну мішень аудиторії.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається